Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gwiazdy 20. BŚC
11222
#Amnesty nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 14:46
wasz bełkot aż bije po oczach......obu..... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 15:03
Na tym portalu już się wypowiadać nie można przez anonimowych ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 15:09
rafi napisał(a):
~iluminati napisał(a): żeby udawać ciebie rafi to trzeba by było lobotomie mózgu sobie zrobić bez obrazy rafi ,ja mam iq 180 ,a ty 20 ??
Nawet się do twojego poziomu głupoty się nie odniosę bo to czysta głupota. I na jakiej podstawie stwierdzasz że masz iq 180 ?? :D pewnie kretyńskich wypocinach które wypisujesz pod szeregiem różnych dziwnych nazw użytkownika ;), ale nie martw się w necie nie jesteś anonimem
skoro nie jestem anonimem to wyrażam zgodę na podanie mojego imienia przez ciebie rufio.czekam anonimie rufio :P nazwy użytkownika są zmieniane w zależności z jakim burakiem muszę polemizować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 15:19
~iluminati napisał(a):
rafi napisał(a):
~iluminati napisał(a): żeby udawać ciebie rafi to trzeba by było lobotomie mózgu sobie zrobić bez obrazy rafi ,ja mam iq 180 ,a ty 20 ??
Nawet się do twojego poziomu głupoty się nie odniosę bo to czysta głupota. I na jakiej podstawie stwierdzasz że masz iq 180 ?? :D pewnie kretyńskich wypocinach które wypisujesz pod szeregiem różnych dziwnych nazw użytkownika ;), ale nie martw się w necie nie jesteś anonimem
skoro nie jestem anonimem to wyrażam zgodę na podanie mojego imienia przez ciebie rufio.czekam anonimie rufio :P nazwy użytkownika są zmieniane w zależności z jakim burakiem muszę polemizować.
Ja takimi danymi nie dysponuje ale portal tak ;) :D

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 15:26
rafi napisał(a):
~iluminati napisał(a):
rafi napisał(a):
~iluminati napisał(a): żeby udawać ciebie rafi to trzeba by było lobotomie mózgu sobie zrobić bez obrazy rafi ,ja mam iq 180 ,a ty 20 ??
Nawet się do twojego poziomu głupoty się nie odniosę bo to czysta głupota. I na jakiej podstawie stwierdzasz że masz iq 180 ?? :D pewnie kretyńskich wypocinach które wypisujesz pod szeregiem różnych dziwnych nazw użytkownika ;), ale nie martw się w necie nie jesteś anonimem
skoro nie jestem anonimem to wyrażam zgodę na podanie mojego imienia przez ciebie rufio.czekam anonimie rufio :P nazwy użytkownika są zmieniane w zależności z jakim burakiem muszę polemizować.
Ja takimi danymi nie dysponuje ale portal tak ;) :D
to idż do portalu niech ci podadzą wróć i napisz rufio teraz portal jest bardzo blisko ha ha ha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do kota niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 1:14
po raz 1000 apeluje do kota w moherze- dziecko!! szkoły skończ, o składaniu zdań troszkę poczytaj, naucz sie prawidłowo treści formułować a potem bierz sie za pisanie na razie polemika z tobą jest jak rozmowa ze zderzakiem od jelcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 2:04
~Ja pier...e napisał(a): Siedź jeden z drugim w domu i marudź swojej starej, znaleźli się melomani, może Metallice Wam zaprosić?


Masz całkowitą rację :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 sierpnia 2014r. o 6:06
do czego ja '' piję'' ?

tylko do tego że określenie ''gwiazda '' to pasowało do Ray'a Wilsona a do tych których się zaprasza od kilku lat pasuje wyłącznie ''wykonawca''

ktoś tam ma rację :)
wolę usiąść przy Polsacie niż przeciskać się pomiędzy kramikami z pajdami chleba,zakopiańskimi ciżmami odpustowymi balonikami i śmierdzącymi piwskiem ''ogródkami'' :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza