Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekordowo niskie bezrobocie
~kajtek niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 9:09
Docenić Twoje poświęcenie ?
Raczej popierniczenie.

PS.
Ciekawe, czy byłbyś takim samym CHAMEM, gdyby Twoja GOŚCIÓWA pracowała w tym sklepie bez towaru ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ME niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 9:17
Żałosne..oni wyjechali a UP się chwali :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 9:29
Wciąż niczego nie rozumiesz , pomimo wykształcenia , jakie niewątpliwie posiadasz, nie mówiąc o inteligencji. Praca , to jest wtedy , kiedy się pocisz przy kopaniu rowu ( kompletny bezsens, ale to praca ) Prowadzenie głupich statystyk , albo pośrednictwo w pozyskaniu pracy nie ma z pracą nic wspólnego. Doceniam nauczycieli , którzy wychowują niewolników. Gdyby żona , której nie mam ... ale miałem :D , pracowała w rzeczonym sklepie , to też bym się z niej śmiał :D Nawiasem : nie chciał byś mieć takiej żony , jaką miałem, ale Artur mówił , że Twoja też nie lepsza. Hetera :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 9:33
Hahaha no no. Długo nie musiałem czekać na kolejne dobre nowiny z UP. Oby tak dalej. Wybory samorządowe tuż tuż.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 9:51
Pannazdzieckiem napisał(a):


Idąc dalej Twoim tokiem myślenia CHAMIE, rozumiem, że w UP pracują tylko zamężne GOŚCIÓWY, a Artur miał okazję poznać również Twoją żonę i porównać z moją.
"Gratuluję".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 9:52
Ha,ha spadek bezrobocia,istny kabaret.Ludzie zarejestrowani jako bezrobotni,wypisują się z UP.Np. mąż ubezpiecza się u żony,jeśli ona pracuje i on wyjeżdża za granicę i tam pracuje na czarno i przynajmniej wie,że warto i utrzyma rodzinę.Tutaj nie ma na co liczyć,jak zwykle trzeba liczyć tylko na siebie i kombinować,aby utrzymać rodzinę.Te wszystkie dane,to fikcja,rzeczywistość,jest zupełnie inna,nawet pracownicy UP o tym wiedzą,tylko oficjalnie mówią zupełnie co innego,żeby wszystko było cacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 10:03
Heguś , bardzo Cię proszę , opanuj się :) Właśnie Cię na moda predysponowałem , a Ty mnie od chamów wyzywasz ? Nie podejmujesz merytorycznej dyskusji , tylko dajesz się ponieść emocjom .

Drogie Panie ze sklepu bez towaru , ja wiem , że coś w życiu robić trzeba . Przyjmijcie moje wyrazy współczucia za dwudziestą
ósmą kontrolę poprawności Waszej " pracy". Wiem coś na ten temat. Też jestem bezrobotny :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 10:14
Nie myl wyzwiska z merytoryczną oceną.
To kiedy Twoja żona miała okazję spotkać się z Arturem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza