Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przyjazń pomiędzy mężczyzną a kobietą?

2900
#falco nieaktywny
2 września 2014r. o 7:27
czy czasem ta emotka to już nie zdrada? :|

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
2 września 2014r. o 7:28
falco napisał(a): nie wiem czy jestem godzien :*

Żeby wypić filiżankę kawy :| :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 września 2014r. o 7:34
zawsze i wszędzie... :)
ale teraz pomyślałem sobie jak ktoś sporzy w mój telefon a tam same chłopy,żadnej baby to jeszcze pomyśli że zmieniłem ''orientację''

dopiero wtedy mogę mieć przerypane... :D


Dopisane 02.09.2014r. o godz. 07:34:

j* :D ...ajm szuligen

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~duch extazy niezalogowany
2 września 2014r. o 8:39
falco napisał(a): o czym tu mowa? :|
o miłości platonicznej :* zaczynającej się na ustach ,a kończy na rozporku,ale nie ma dowodów bo telefon przepadł :P fajny temat jeden z wielu na który nigdy nie ma odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
2 września 2014r. o 10:59
~ napisał(a): Podaj przykład :D
Każda, ale to każda przyjaźń kończy się w łóżku. Od tego zwykle się zaczyna, ale (...) to każdy potrafi głupoty i pisać, że coś takiego istnieje...


Mam trzech Przyjaciół - mężczyzn (dwóch żonatych i jednego kawalera). Znam i jestem w niezłej komitywie z żonami moich Przyjaciół.
Dziwne stwierdzenie w drugim zdaniu. :| Nie zgadzam się z nim, ale to moje zdanie.
Nie wiem "co od czego się zaczyna", ale proszę powstrzymaj się od używania wulgaryzmów w swoich postach.

Zmoderowano 02.09.2014 godz.14:18 - powód: korekta cytowanego posta (moderator)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Reksio niezalogowany
2 września 2014r. o 18:53
Ci, co twierdzą, że taka przyjaźń nie istnieje, opierają swoje poglądy na własnych przeżyciach. A przecież fakt, że czegoś nie doświadczyliśmy nie przesądza jeszcze o istnieniu tego czegoś. ;] Najśmieszniejszy jest fakt, że pewnie spora część osób guzik wie, ale wypowiada się, nie mając doświadczenia w tym temacie. Brak słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2014r. o 19:09
~Reksio napisał(a): Ci, co twierdzą, że taka przyjaźń nie istnieje, opierają swoje poglądy na własnych przeżyciach. A przecież fakt, że czegoś nie doświadczyliśmy nie przesądza jeszcze o istnieniu tego czegoś. ;] Najśmieszniejszy jest fakt, że pewnie spora część osób guzik wie, ale wypowiada się, nie mając doświadczenia w tym temacie. Brak słów.




"Najśmieszniejszy jest fakt",,ze nie masz żadnej pewności co kto w tym temacie wie a oceniasz ,ze " 'pewnie spora część osób guzik wie"-co to za głupie określenie "guzik"-nie masz czasem "guzika " na móżdżku? :D :D :P Brak słów" na twój tupet .Ludzie piszą bo mają doświadczenie,mają przyjaciół obu płci i mogą coś na ten temat powiedzieć w przeciwieństwie do ciebie,poza tym wolno każdemu wyrazić się co sadzi na temat takiej przyjaźni,jedni w nią wierzą,inni nie,co nie oznacza ,że nic w tym sensie nie przeżyli,nie każdemu się taka przyjaźń utrzymuje,stąd różne podejście do tej kwestii,ale na pewno ludzie coś wiedzą ,więc się tym dzielą z drugimi.Zupełnie prawidłowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znamy to... niezalogowany
2 września 2014r. o 19:44
~sie miało sie wie napisał(a): Po pierwsze, zastanów się droga autorko tematu, czemu mąż chowa ten telefon? Odpowiem Ci, chowa ponieważ nie szanujesz jego prywatności i prawdopodobnie czytasz wiadomości które ma zapisane w pamięci, błąd.
Prawdopodobnie nie ma tam niczego złego, może napisał do koleżanki" co słychać np. Asieńko" itp. jednak prawdopodobieństwo zrobienia jemu przez Ciebie awantury z powodu kilku sms-ów, prowadzi do ukrywania się.
Ukrywa się, ponieważ nie chce awantur i spięć między Wami.
Nie pisz że to nie tak, że go nie opitalasz, sam fakt że zmusiłaś Go do pokazania telefonu na którym nie było nic, pokazał Twoje wścibstwo i brak zaufania.


Wiele kobiet doprowadza do tego że facet odchodzi ponieważ nie potrafią zrozumieć że każdy ma prawo do przyjaciół i że nie zawsze trzeba z tym przyjacielem sypiać.
Radzę porozmawiać spokojnie, powiedzieć o swoich obawach bez krzyków i awantur, zaproponować wspólne spotkanie z tą parą

znajomych ale bez prowokowania spięć i przewracania oczami.
Będzie dobrze tylko samemu musisz naprawić zachwiane poczucie zaufania Twojego męża do Ciebie.


:)

pitu, pitu nie pierdziel farmazonów, zdradza ją i to jest pewne jak śmierć
ja też miałam takiego sku......, jak wchodził do domu to automatycznie wyłączał telefon, choć nigdy wcześniej mu nie grzebałam w telefonie i to mnie zastanowiło, więc kiedyś jak zasnął i zapomniał wyłączyć to przysłała ta jego lafirynda smsa i już wszystko było jasne
Wywal dziada na zbity pysk!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego