Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przyjazń pomiędzy mężczyzną a kobietą?

~ niezalogowany
3 września 2014r. o 18:40
k1p napisał(a):
GosiaG napisał(a):
P.S.
Ja się przyjaźnię ze swoim facetem , więc przyjaźń między mężczyzną a kobietą jest możliwa :P

Ale tak ze swoim? Na 100%?
Nie umiałabym. Z przyjacielem nie idzie się do łóżka.




No właśnie,bez spraw łóżkowych proszę w przyjaźni ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
3 września 2014r. o 18:52
k1p napisał(a):
Ale tak ze swoim? Na 100%?
Nie umiałabym. Z przyjacielem nie idzie się do łóżka.


A ja nie wyobrażam sobie, jak można 'nie umieć' przyjaźnić się z kimś , z kim dzieli się 'łóżko' :P

Znaczy wyobrażam sobie... heheh, są to związki psychopatyczne :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2014r. o 19:11
GosiaG napisał(a):
k1p napisał(a):
Ale tak ze swoim? Na 100%?
Nie umiałabym. Z przyjacielem nie idzie się do łóżka.


A ja nie wyobrażam sobie, jak można 'nie umieć' przyjaźnić się z kimś , z kim dzieli się 'łóżko' :P

Znaczy wyobrażam sobie... heheh, są to związki psychopatyczne :D




Pierniczysz,,chodzi o przyjaźń między kobieta a mężczyzną bez spraw łóżkowych,wiadomo,ze kochająca się para jest sobie raczej przyjazna , :P w twoim przypadku jednak ta przyjaźń skończyła się w łóżku,,temat jest o przyjaźni bez łóżka ,kapujesz? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
3 września 2014r. o 19:12
Dlaczego od razu psychopatyczne? Po prostu przyjaźń to przyjaźń, a partnerstwo i współżycie to partnerstwo i współżycie. Gratuluję, jeśli jesteś w stanie skupić wszystkie te sfery życia na jednej osobie. Gratuluję tym bardziej, jeśli zarówno Ty, jak i ta osoba są w stanie znieść cały ciężar współżycia, a później dzielenia się wrażeniami, narzekaniami... itp. itd...
Zawsze jest potrzebna ta trzecia osoba... Teściowa, mama, tato, inny facet lub kobieta... płeć i status są nie ważne. Ważne, że umie słuchać i potrafi zachować dystans.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
3 września 2014r. o 19:27
~ napisał(a): twoim przypadku jednak ta przyjaźń skończyła się w łóżku


Akurat w moim przypadku , nic się jeszcze nie skończyło :P

k1p napisał(a): Gratuluję tym bardziej, jeśli zarówno Ty, jak i ta osoba są w stanie znieść cały ciężar współżycia, a później dzielenia się wrażeniami, narzekaniami ... itp. itd...



Ok , zagięłaś mnie :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
3 września 2014r. o 20:21
Mogę tylko się domyślać, że jest Ci dobrze zawsze i wszędzie. Mało kto ma takie szczęście, aby dzielić łoże z mężem, kochankiem i przyjacielem jednocześnie. Jeszcze raz składam Ci serdeczne gratulacje. Oby to trwało jak najdłużej.
Nie, nie jestem zazdrosna. Zbyt dużo już przeszłam, aby zazdrościć. Niech Ci się koleżanko wiedzie... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2014r. o 21:20
Ja tam jestem kobietą,mam męża i mam przyjaciela.Nie wiem jak tam on ale jedyne zbliżenie na jakie ja mam ochotę z nim czasami zrobić to tylko urwanie mu łba tak mi maruda działa na nerwy.Mąż mi cały czas robi wyrzuty i coś insynuuje ale lubię tego chłopaka i nie będę z nikim zrywać kontaktu bo mąż sobie coś uroił chyba w końcu na tym polega przyjaźń,że się trzyma razem mimo przeciwności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2014r. o 21:31

W temat wkroczyła kobieca (fizjologia ) jak mawia Kiepski ;)
Temat już był przerabiany ,następna pokrzywdzona przez związek ,a jaki / ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.