Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie ostrzegaj światłami
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 22:48
wilczek napisał(a): Mnie zastanawia co innego bo prawo prawem ale matematyka nie kłamie.

258 kontroli a zbadali 407 kierowców ???????? Sorki ale jak to możliwe? Kierowca prowadzi auto a pasażer po mimo iz posiada prawko w danym momencie nie jest kierowca. Wiec skad tych 407 kierowców sie wzięło jak zatrzymali 258 aut? Czy moze dodatkowo zbadali 407 kierowców a nie jest to kontrola? Jak nie kontrola to co? Radzę przemyśleć to co sie pisze

Ewenement na skalę światową, policja dokonuje kontroli 258 pojazdów i dokonuje kontroli trzeźwości ponad 400 osób Wychodzi na to, że niektórymi pojazdami kierują jednocześnie dwie osoby!
Tylko w Bolesławcu tak można...

kontrola pojazdu to nie kontrola kirowców, po za tym mogli kontrolować rowerzystów.

Tak, wyobraź sobie, że nagle wyjechało 149 rowerzystów i akurat wszystkich wyłapali aby sprawdzić ich trzeźwość? Moim zdaniem asp.Kubik lub ktoś inny nie umie liczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fotoradar niezalogowany
17 października 2014r. o 23:34
A tak jak by zrobili akcję pierścień, ale zamiast mandatów - pouczenia ?:)

Odpowiedz prosta, była by to ostatnia akcja - powód - kasa się nie zgadza w skarbcu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 23:44
Z w/w opisu akcji wynika jakoby poza kontrolą ( chyba "na lewo") "...przebadali trzeźwość 407 kierowców". Jak było naprawdę to wiedzą ( albo i nie) autorzy tej informacji: PP.Kazimierz Marczewski/st. asp. Anna Kublik-Rościszewska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca bombowca niezalogowany
17 października 2014r. o 23:45
Żal d..ę policji ściska to już wymyślają bzdety żeby nie mrugać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sherif niezalogowany
18 października 2014r. o 0:24
Z góry przyszedł prikaz że trza uzbierać bańkę dla Wally Olinsa za jego sprężynę, no to zbierają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
18 października 2014r. o 8:31
Oglądałem wczoraj film o Popiełuszce. Zmieniły sie metody ale mentalność ta sama. Społeczeństwo trzeba ćwiczyć za pomocą bata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śmiech na sali niezalogowany
18 października 2014r. o 11:31
Już was boli że ludzie sie ostrzegają przed policją bo każdy byle jaki mandat walicie od 400 zł w góre? I bardzo dobrze robią mrugając innym, dla was co drugi to bandyta a tylko wy niebiescy jesteście praworządni. Najlepiej niech jeszcze omijają wasze patrole lasami, tylko w naszym kraju stoją co kawałek z szuszarką i bloczkiem, nigdzie indziej sie tego nie spotyka w bardziej cywilizowanym kraju. Ale jak widać biznes to biznes. Jak cos sie stanie to policji długo nie ma, a jak trzeba trzepać pół powiatu przy drodze to jesteście na każdym zakręcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 12:06
~Śmiech na sali napisał(a): Już was boli że ludzie sie ostrzegają przed policją bo każdy byle jaki mandat walicie od 400 zł w góre? I bardzo dobrze robią mrugając innym, dla was co drugi to bandyta a tylko wy niebiescy jesteście praworządni. Najlepiej niech jeszcze omijają wasze patrole lasami, tylko w naszym kraju stoją co kawałek z szuszarką i bloczkiem, nigdzie indziej sie tego nie spotyka w bardziej cywilizowanym kraju. Ale jak widać biznes to biznes. Jak cos sie stanie to policji długo nie ma, a jak trzeba trzepać pół powiatu przy drodze to jesteście na każdym zakręcie.
Dwa razy się zdarzyło,że bylem w ogromnej potrzebie,bo było zagrożone moje życie przez bandytów i prosiłem o pomoc bolesławiecką policję.Za pierwszym razem(rzecz działa się 500 m od komendy) odmówili z braku wolnego patrolu,a jak ranny (7 dni w szpitalu) dotarłem sam na komendę to nie pytali o sprawców ,tylko o to co piłem.... Drugim razem(podałem nawet imię i nazwisko sprawcy) obiecali wysłać patrol na 2 dzień,ale zjawili się po miesiącu,bo okazało się,że bandyta znowu coś nabroił.Kiedyś to wszystko wygarnąłem panu z bolesławieckiej drogówki gdy w czasie kontroli chciał sprawdzić imei mojej komórki wartej ....50 zł.wysłuchał mnie i odstąpił od sprawdzania numeru imei
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.