Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie ostrzegaj światłami
~Śmiech na sali niezalogowany
18 października 2014r. o 12:29
no więc sam widzisz jak możesz liczyć na pomoc policji... Prędzej staniesz sie podejrzanym niż poszkodowanym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 października 2014r. o 12:33
a pamiętasz jak dałeś mi mandat za to że mam auto do lansu ?? daj nastepny czekam z niecierpliwością !! mrugałem mrugam i będe mrugał i nikt mi nie zabroni jeżeli mam nie mrugać to ok ale nic za darmo.skoro mamy kapitalizm i za wszystko muszę płacić to sam nie zrobie nic za darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 18:38
Największa ściema jaką można wymyślić. To nie jest żadne ostrzeganie pijanych, tylko kierowców którzy jadą ciut za szybko, a ci w niebieskich mundurkach tylko czekają za zakrętem albo w krzakach aby poprawić budżet. Chcecie łapać złodziei to weź się jeden z drugim do roboty i nam będzie bezpiecznie. Ostrzegałem i będę ostrzegać światłami. Zdarzyło mi się kilka razy mrugnąć światłami do kierowcy który wjeżdżał do miejscowości bardzo szybko, oczywiście zaczął hamować co było logiczne i być może przyczyniłem się do tego że kogoś nie potrącił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie wypisujcie głupot niezalogowany
18 października 2014r. o 19:11
Bardzo przepraszam, wybaczcie mi... na pewno !
Większości z nich nóż otwiera się gdy Was widza a redakcja wypisuje to co chcecie !
Żałosne... a światłami nie grzech mrugac, trzeba sobie nawzajem pomagać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 20:52
Obrazek pierwszy.
Paru szczyli prowokuje patrol Policji.
Ci wypadają z radiowozu, zostawiając go w pełni dostępnego, i zaczynając pościg.
Jednak po pięćdziesięciu metrach dostają zadyszki, a szczyle drwiąco się śmieją.

Podobna sytuacja, tym razem na drodze pościgowców staje ogrodzenie - metr siedemdziesiąt.
Szczyle przeskakują je w biegu, patrol już nie daje rady.

Obrazek drugi.
Sklep przy pewnej ulicy (wylot na Złotoryję).
Dwa samochody i parę miejscowych "karków".
Podjeżdża radiowóz.
Patrol o coś pyta, a w odpowiedzi krótkie - "Czego tu ?! - Wypi.erdalać !!"
Patrol posłusznie wyp.ierdala.

Obrazek trzeci.
"Wiesz... póki nie było dziecka myślałem inaczej. Teraz mam dla kogo żyć.I nie będę się narażał dla tych paru złotych"

Obrazek czwarty.
Patrol zatrzymuje pijanego kierowcę towarowego busa.
Ten buńczucznie się stawia, strasząc znajomościami.
Dzwoni gdzieś.
Po chwili dzwoni telefon jednego z Policjantów. Dyrektywy są dobitne - ma póścić pijaka, zatrzeć ślady w papierach.
Pijaczek tryumfuje.
Przyjeżdża trzeźwy kolega i zabiera miejscowego byznesmana i jego samochód.


Cóż więc pozostaje ?
Akcje typu - Zwieracz.

Mające pokazać siłę wobec każdego potencjalneg przestępcy, czyli każdego kierowcy.
Tak najbezpieczniej i komfortowo.

Jakiś wędkarz mrugnął, ostrzegając całą rzeszę przestępców, sru go do radiowozu.
Zośka, co to przez roztargnienie przekroczyła o dziesięć, bo się martwiła skąd ten brak 15zł gdy siedziała na kasie w markecie, już zaliczyła mandacik wydany przez bohaterski patrol.

Itd, itd.



Rzecz w tym że nie ma jednej Polski.
Jest SYSTEM, jego słudzy i cała reszta społeczeństwa, która utrzymuje cały ten nadzór Obozu Koncentracyjnego. o nazwie - Polska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 21:04
NIC DODAĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 21:04
Przepraszam za błąd.
Ma być oczywiście - puścic.
Ten cholerne podoowiadanie w telefonie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
19 października 2014r. o 10:03
No dobra
Słyszałem kiedyś wypowiedz policjanta w mediach, na temat fotoradarów, że one tam sobie stoją i zwiększają bezpieczeństwo bo kierowcy zwalniają.
A teraz ktoś mrugnie światłami , drugi kierowca zwolni, niby zwiększa bezpieczeństwo, ale nie bo mrugnął napewno pianemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.