Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BEZDOMNI NA SĄDOWEJ...

~ niezalogowany
17 października 2014r. o 19:46
~ napisał(a):
~agencja Reutera napisał(a): Z ostatniej chwili :

Dwaj bezdomni mieszkajacy w parku przy Sądowej zjedli kobietę gdyż byli za krec iście głodni i w...ieni . :D :D :D
[img=1413567708_rf4ehcm.jpg]
[img=1413567992_oepqaek.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bernecki niezalogowany
17 października 2014r. o 21:21
Ludzie ale wy jesteście tępi! Każdy bezdomny ma prawo iść do noclegowni, gdzie dostanie CIEPŁE łóżko i CIEPŁY posiłek. Ale jak ktoś woli chlać zamiast przyjąć pomoc, to ma problem. Na denaturat i fajki mają, ale na jedzenie nie, ot dziwne. Na pkp wielu takich się kręci - piją , śmierdzą i głodują, bo wolą zasiłek wydać na alkohol. Ich wybór - to są ŻULE, a nie bezdomni. Bezdomnemu trzeba pomóc, a żulowi kij w dupe, woli chlać niech chleje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~papi niezalogowany
17 października 2014r. o 23:13
To samo jest przy ulicy Górne młyny ! Idąc rano do piekarni po śniadanie do pracy przechodzę koło krzaków za którymi śpi jakiś alkus i nie czuję świeżych bułek tylko targa tam żulem. A jak wracam z pracy to oblegają ławki i przystanek z flachą w ręku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K7 niezalogowany
18 października 2014r. o 1:31
Tylko śmieszy mnie fakt,że codziennie rano park jest czyszczony, sa zbierane liście,papierki, nieczystości, co 2 tygodnie koszona trawa, a tu goście czekają na pierwszy mróz i sleep time... I oczywiscie wielka wizytówka boleslawca przez 4 minuty bedzie zanieczyszczona...szczerze...nikt z nas nie wie co ich w życiu spotkało!moze sami na ich miejscu pilibysmy denaturat i chcielibyśmy nie pamietać. Pzdr!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 7:47
a na tysiąclecia zrobili sobie pseudo park.chleją kupczyją i rzucają mięsem. w ''lasku'' za pomnikiem zrobili regularną melinę. i co robi ktoś z tym porządek?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 7:53
~ napisał(a): a na tysiąclecia zrobili sobie pseudo park.chleją kupczyją i rzucają mięsem. w ''lasku'' za pomnikiem zrobili regularną melinę. i co robi ktoś z tym porządek?


sorry ale JEDEN WYRAZ/ słowo określające wydalanie ( na s..) -bez przesady . na tym forum wala się wiele "kwiatków" i nikt z tym nic nie robi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~75 letnia moherwomen niezalogowany
18 października 2014r. o 9:21
chciał , ale ja byłam niedysponowana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mlodybezdomu niezalogowany
18 października 2014r. o 14:11
Witam.
Ja jestem bezdomny. I nie wylądowałem tak z powodu alkoholu ani narkotyków. Poprostu tak życie mi się ułorzyło.. Byłem w domu dziecka osiągnełem pełnoletność i bach na ulice.. Mieszkania niestety mi sie nie należało..
I co? Nie wdałem sie w alkoholizm..
Poszedłem do pracy na budowe, wynajełem mieszkanie było ok do czasu aż powiedziałem szefowi ze jestem bezdomny. Potym zaczoł z kasą w kulki lecieć. dostałem 400zł wyplaty ponad tysiac mi zalega do dziś. Dzięki temu dobremu panu nie miałem za co zaplacic mieszkania i wyladowalem na ulicy. poszedlem do mopsu i dali mi skierowanie do schroniska pck i tam jestem. Jest ok posiłek zawsze jest ciepły, mam sie gdzie umyć i przespać noc. Tak wiec jak widzicie bezdomni to nie tylko alkoholicy i narkomani. Teraz szukam pracy i nie zamierzam sie poddac mimo przeciwności ludzi i losu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza