Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BEZDOMNI NA SĄDOWEJ...

~ niezalogowany
18 października 2014r. o 22:53
~ napisał(a):
~Mlodybezdomu napisał(a): Witam.
Ja jestem bezdomny. I nie wylądowałem tak z powodu alkoholu ani narkotyków. Poprostu tak życie mi się ułorzyło.. Byłem w domu dziecka osiągnełem pełnoletność i bach na ulice.. Mieszkania niestety mi sie nie należało..
I co? Nie wdałem sie w alkoholizm..
Poszedłem do pracy na budowe, wynajełem mieszkanie było ok do czasu aż powiedziałem szefowi ze jestem bezdomny. Potym zaczoł z kasą w kulki lecieć. dostałem 400zł wyplaty ponad tysiac mi zalega do dziś. Dzięki temu dobremu panu nie miałem za co zaplacic mieszkania i wyladowalem na ulicy. poszedlem do mopsu i dali mi skierowanie do schroniska pck i tam jestem. Jest ok posiłek zawsze jest ciepły, mam sie gdzie umyć i przespać noc. Tak wiec jak widzicie bezdomni to nie tylko alkoholicy i narkomani. Teraz szukam pracy i nie zamierzam sie poddac mimo przeciwności ludzi i losu.


no i tylko należy sie podziw, sytuacja ciezka, że nie jeden by sie wyhuśtał, a tu prosze, człowiek walczy poki sił i zdrowia starczy, stara sie wyjść na prostą, a nie jak tez bezdomne żule co chlają i śmierdzą jak zajzajer, takich powinno sie utylizować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młody z domem niezalogowany
19 października 2014r. o 0:57
~Mlodybezdomu napisał(a): Takie to śmieszne id***o?! Nigdy nie wiesz co ciebie może jeszcze w życiu spotkac! Neta mam w tel jakbyś nie wiedział
W takim razie dobrze, że ci telefonu nie zabrali bo to byłoby przerypane :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joanna niezalogowany
19 października 2014r. o 9:32
Przykro czytać, jak inni są niewrazliwi na ludzką krzywde i biedę. Robia sobie z tego żarty, bo wszystko do tej pory w zyciu mieli, bez zadnego wysiłku. Pozostaje mieć tylko nadzieje, ze kiedyś też spotka ich i tu nie napiszę krzywda, skoro śmieją się z innych, tylko to co ich tak smieszy. Moze wtedy zrozumieja problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
19 października 2014r. o 11:05
~joanna napisał(a): Przykro czytać, jak inni są niewrazliwi na ludzką krzywde i biedę. Robia sobie z tego żarty, bo wszystko do tej pory w zyciu mieli, bez zadnego wysiłku. Pozostaje mieć tylko nadzieje, ze kiedyś też spotka ich i tu nie napiszę krzywda, skoro śmieją się z innych, tylko to co ich tak smieszy. Moze wtedy zrozumieja problem.


nie ma to jak nadzieja aby bliźniemu pożyczyć wszystkiego najlepszego przy niedzieli . Prawdziwa z ciebie chrześcijanka Joasiu :D . Pomimo tego ,że twoja ideologia raczej nawiązuje do kodeksu Hammurabiego niż do Pisma Świętego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.