Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BEZDOMNI NA SĄDOWEJ...

~ niezalogowany
18 października 2014r. o 15:42
No i co panowie kandydaci na prezydentów ,radnych ,szefów odpowiednich komisji ...różne MOPSy i PCPRy...cóż macie do zaoferowania temu młodemu człowiekowi...? Tylko proszę nie krzywdzcie go znowu proponując ciezka pracę na budowie za 400zł lub 5 zł. na godzinę...Czy taki Człowiek ma dla Was jakiekolwiek znaczenie ?
Czy z góry skazujecie go na wegetację w schronisku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zulix niezalogowany
18 października 2014r. o 16:12
Jesli ktos sobie nie życzy pomocy to jaki sens ma pomaganie [img=1413641558_d1qh9e3.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Diana niezalogowany
18 października 2014r. o 17:19
Gdyby každa z osòb które pierdzą w stołek i udają že ciężko pracują odjeli sobie kilka tysięcy kazdego 10go na pewno takich ludzi bezdomnych byłoby mniej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 17:25
~majętny Stef napisał(a): Może się u kogoś znajdzie miejsce przy wigilijnym stole dla dwóch umazianych mężczyzn?


Zproszę dwóch :) ALE TYLKO NA SYLWKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~młody z domem niezalogowany
18 października 2014r. o 17:37
~Mlodybezdomu napisał(a): Witam.
Ja jestem bezdomny. I nie wylądowałem tak z powodu alkoholu ani narkotyków. Poprostu tak życie mi się ułorzyło...
Kurcze przerypane :> dobrze, że ci neta nie zabrali bo to już byłaby prawdziwa masakra :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mlodybezdomu niezalogowany
18 października 2014r. o 17:51
Takie to śmieszne id***o?! Nigdy nie wiesz co ciebie może jeszcze w życiu spotkac! Neta mam w tel jakbyś nie wiedział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
18 października 2014r. o 20:27
~Mlodybezdomu napisał(a): Takie to śmieszne id***o?! Nigdy nie wiesz co ciebie może jeszcze w życiu spotkac! Neta mam w tel jakbyś nie wiedział


Szkoda mi Ciebie...serio..miesięczne opłaty z telefon i internet w nim, mogą człowieka dobić. Ech...smutne to smutne

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 20:28
~Mlodybezdomu napisał(a): Witam.
Ja jestem bezdomny. I nie wylądowałem tak z powodu alkoholu ani narkotyków. Poprostu tak życie mi się ułorzyło.. Byłem w domu dziecka osiągnełem pełnoletność i bach na ulice.. Mieszkania niestety mi sie nie należało..
I co? Nie wdałem sie w alkoholizm..
Poszedłem do pracy na budowe, wynajełem mieszkanie było ok do czasu aż powiedziałem szefowi ze jestem bezdomny. Potym zaczoł z kasą w kulki lecieć. dostałem 400zł wyplaty ponad tysiac mi zalega do dziś. Dzięki temu dobremu panu nie miałem za co zaplacic mieszkania i wyladowalem na ulicy. poszedlem do mopsu i dali mi skierowanie do schroniska pck i tam jestem. Jest ok posiłek zawsze jest ciepły, mam sie gdzie umyć i przespać noc. Tak wiec jak widzicie bezdomni to nie tylko alkoholicy i narkomani. Teraz szukam pracy i nie zamierzam sie poddac mimo przeciwności ludzi i losu.



Jak wynajmowałeś mieszkanie to raczej nie byłeś bezdomny prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza