Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Egzorcyzmy?

~JA niezalogowany
27 października 2014r. o 6:57
Nie twierdzę, że wśród księży nie ma pedofilii , jednak dlaczego wszystkich księży mierzysz jedną miarą, jest wielu księży z powołania, tutaj w Bolesławcu też takich dwóch czy trzechtakich mamy. Mówiąc w taki sposób o wszystkich, krzywdzi się tych dobrych. Polecam orędzie Mieczysławy Kordas na you tube, tam jest też coś na temat księży
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do RRR niezalogowany
27 października 2014r. o 7:09
Jak się nie ma argumentów, to najłatwiej napisać na kogoś, że jest psychiczny. Pojedź na tą mszę człowieku, zobacz, a później napisz z wielką pokorą przepraszam i zdaj relację na forum z tego co usłyszysz i zobaczysz. Nie zamierzam cię nawracać ani przekonywać, to jest twoja sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
27 października 2014r. o 9:13
~JA napisał(a): Dla niedowiarków polecam cykliczne msze św w kościołach w Złotoryi i Lwówku z udziałem księdza egzorcysty Teodora o uzdrowienie. Można zobaczyć uwolnienie od demonów, przeraźliwy nieludzki krzyk wydobywający się z ust osób opętanych. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć samemu i usłyszeć, to nic nie kosztuje. Opętania można się nabawić poprzez wywoływanie duchów, okultyzm ( min. karty tarota, wróżenie itp.), oddanie swej duszy szatanowi w zamian za coś itp. Zaznaczam, że nie na każdej mszy św. są ludzie opętani, jednak na każdej można zobaczyć ludzi upadających- spoczynek w Duchu Świętym i można się wielu ważnych rzeczy dowiedzieć od ks,. Teodora, są też uzdrowienia i świadectwa tych osób. Więcej można zobaczyć na You tube, są tam nagrane uwolnienia od demonów, ciekawe wykłady z księżmi egzorcystami. Też w to wszystko nie wierzyłam, a nawet się śmiałam z tego, do czasu, gdy zobaczyłam to na własne oczy.


a kiedy są te msze,skad można sie o nich dowiedzieć, w którym kościele itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
27 października 2014r. o 11:39
Ktoś napisał: Dla niedowiarków polecam cykliczne msze św w kościołach w Złotoryi i Lwówku z udziałem księdza egzorcysty Teodora o uzdrowienie...


A czy podobnych mszy nie ma w Bolesławcu? Coś gdzieś słyszałam, że są... lub były ;) fajnie, że ktoś poruszył ten temat, bo bardzo mnie on interesuje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
27 października 2014r. o 12:04
Ja też chcę się dowiedzieć gdzie we Lwówku i kiedy jest taka msza? Prosze o namiary!!!Ważne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
27 października 2014r. o 12:28
tylko Bóg może nam pomóc, żaden cżłowiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ED niezalogowany
27 października 2014r. o 13:24
Szkoda że te "egzorcyzmy" nie działają na ludzką głupotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
27 października 2014r. o 13:55
Spytam i podam terminy tych mszy na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza