Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Egzorcyzmy?

~ niezalogowany
27 października 2014r. o 14:27
~ED napisał(a): Szkoda że te "egzorcyzmy" nie działają na ludzką głupotę.


Na głupotę mają inne sposoby - na trzy zdrowaśki do pieca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
27 października 2014r. o 18:04
Msza św. we Lwówku śląskim z egzorcystą ks. Teodorem odbędzie się 15.11 br. o godz 18,00 w dużym, głównym kościele (ulicy nie znam). Wszystkim krytykantom i niedowiarkom polecam, a po mszy proszę ich o komentarz z tego co widzieli i usłyszeli. Nie jestem zła, za te negatywne komentarze, bo ja się też z tego śmiałam jak o tym usłyszałam, zdanie zmieniłam wówczas, gdy sama zobaczyłam i usłyszałam jak młoda dziewczyna podczas egzorcyzmu nad nią na mszy darła się męskim, dzikim głosem, pierwsze wrażenie było takie, że chciałam uciekać z tego kościoła, ale ciekawość zwyciężyła, czasami na takiej mszy jest kilka takich osób przyprowadzanych przez rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 18:05
~ napisał(a): Czy jest możliwość, gdzieś przeczytać te zapiski z rozmowy?


Odnalazłam ją:

-A dlaczego pytasz ? zajmujesz się tym ?
-ja nie , nie jestem egzorcystą, ale uczestniczyłem w parunastu modlitwach o uwolnienie, nad osobami zniewolonymi(opętanymi), w formie pomocnika do trzymania
-O matko, to musi być bardzo przerażające .
-Na początku tak, ale widzisz spokój egzorcysty wszyscy są
bezpieczni, jak widzisz coś takiego to dodaje Ci to wiary
-A nie bałeś się nigdy , że to przejdzie do Ciebie ?
-Na początku były takie pytania do egzorcysty, ale nie ma takiej możliwości, człowiek musi swoją wolą wyrazić albo zaprosić demona, najlepiej być w stanie łaski uświęcającej (czyli bez grzechu ciężkiego no i oczywiście, nikt nie może zwracać się do demona tylko egzorcysta, reszta osób modli się np. odmawiając litanie, różaniec, czy prosi o wstawiennictwo świętych
-To takie nieprawdopodobne , a tak prawdziwe ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego co się dzieje na tym świecie .
-dokładnie, nie wiem co to znaczy dla Ciebie,ale jak ja pierwszy raz takie coś widziałem, to był to dla mnie dowód na potwierdzenie tego co jest napisane w Piśmie Świętym, w ogóle imię Jezus jak demony reagowały, jak pluły na kościół, jak się rzucały w człowieku gdy był kropiony wodą święconą( zwykłą woda tyle, że ksiądz się nad nią pomodlił) czyli moc modlitwy, stuła kapłańska, wstawiennictwo świętych których demony się bały itd. był to krok zwrotny w moim życiu a bardziej większa wiara i w życie wieczne i różne niebezpieczeństwa, w które ludzie nieświadomie się wikłają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
27 października 2014r. o 18:29
Znasz ich z własnego doświadczenia ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 18:34
Kolejny, który nie mając żadnych argumentów w rozmowie sugeruje drugiemu chorobę psychiczną, wejdź na you tube i zobacz autentyczne nagranie Emilii Rous lub demon na mszy u Natanka, jak się wysilisz to znajdziesz tego więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 18:37
Ci lekarze z Tysiąclecia czasami kierują do egzorcystów osoby u których nie zdiagnozowali choroby psychicznej a problem widać gołym okiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tina niezalogowany
27 października 2014r. o 20:44
Egzorcysta potrzebuje zaświadczenia od psychiatry ,że to nie jest choroba psychiczna,wiem to od koleżanki nad którą odprawiano egzorcyzmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziomol niezalogowany
27 października 2014r. o 20:49
pamietam goscia ktory pod marketem krzyczal ze kocha szatana ale to nie opetanie tylko szczera milosc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego