Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Egzorcyzmy?

~Już realista.... niezalogowany
27 października 2014r. o 21:12
Msze o.Teodora w listopadzie:
11-go Złotoryja, ul. Chopina
15-go we Lwówku
18-go w Zgorzelcu przy ul.Jana Pawła II
19-go w Legnicy plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Msze o godzinie 18.00
Pozdrawiam i miłego wieczoru:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 22:28
~ napisał(a): Spierdzielam z tego wątku-ciemnogrodu bo to może być zaraźliwe! Skąd u nas bierze się tylu oszołomów!? :P :D

U Was ?!
Tego nie wiem ! Nie bywam na Twoim oddziale !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~555 niezalogowany
28 października 2014r. o 8:44
wejdż na stronę parafia Matki Bożej Anielskiej w Krakowie - Nowa Ewangelizacja - home tam jest kalendarz z terminami Mszy Sw. o uzdrowienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~"kto w górze bywał?" niezalogowany
28 października 2014r. o 14:44
(...) Wiecie co ludzie? Idźcie sie leczyć,jak mozna takie ...izmy wypisywać ? !! Ty się zastanów co bredzisz i pomartw się o siebie i swoją "starą" i"starego" i całą chorą rodzinę ,idź i zobacz kto i kiedy "knoci" na ich nagrobki ,masz chore myśli i chore słowa ,psychiatryk ci pomoże jeżeli istnieje jeszcze jakaś szansa na wyleczenie.Nic ci do tego kto w co wierzy ,nie wtrącaj się ,niech każdy wierzy w co chce ,lub niech nie wierzy.niektórzy potrzebują wierzyć w cokolwiek ,nawet w ciasteczkowego potwora,jeżeli im to pomaga w życiu ,niech sobie wierzą,inni nie wierza w nic i nikogo ,tylko w rzeczywistość ,nie boją się ,nie muszą podpierać się wiarą jak kaleka laską,radzą sobie bez religii i wiary. Wśród jednych i drugich można spotkać dobrych i złych ludzi,mądrych i głupich,ale nie ubliżajcie sobie,nie skaczcie do oczu,tolerancja to coś co powinniście wziąć pod uwagę.A tak naprawdę to nikt nic na temat Dobra i Zła tak do końca nie wie więc powstrzymajcie swoją wzajemną agresję,bardzo was o to proszę.

Zmoderowano 28.10.2014 godz.18:08 - powód: usunięcie ubliżających postów (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wierząca niezalogowany
15 lutego 2024r. o 10:56
Witam. Czy istnieją jeszcze msze o uzdrowienie w pobliżu Bolesławca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
15 lutego 2024r. o 12:51
"Kościół traktuje żałobników jako łatwy łup.

Nie chodzi o wydane pieniądze, to jest najmniej ważne. Chodzi o zasady i szacunek dla ludzi w żałobie - mówi.

Rozmówca pokazuje dowody wpłaty, które otrzymał od księdza proboszcza oraz od administratora parafialnego cmentarza.
Pierwsze pokwitowanie (na 800 złotych) to - jak czytamy - opłata pogrzebowa, opłata na rzecz organisty i "pokładne na 20 lat". Drugie pokwitowanie (na 1000 złotych) jest na "cele kultu religijnego" oraz stanowi opłatę administracyjną.


- Usłyszałem, że ta druga kwota ma być między innymi za utrzymanie cmentarza. A przecież za to płaciłem przy okazji pokładnego.

To jednak nie koniec, bo kościół zażyczył sobie 50 złotych tylko za to, żeby kamieniarz mógł wjechać na teren cmentarza, żeby rozebrać stary pomnik.

Oprócz tego ksiądz zażyczył sobie 10 procent od wartości pomnika. Poprosił, żeby iść do niego z rachunkiem od kamieniarza, żeby wyliczył sobie swoją dolę"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anka niezalogowany
15 lutego 2024r. o 15:01
~~Leśne Ruchadło napisał(a): "Kościół traktuje żałobników jako łatwy łup.

Nie chodzi o wydane pieniądze, to jest najmniej ważne. Chodzi o zasady i szacunek dla ludzi w żałobie - mówi.

Rozmówca pokazuje dowody wpłaty, które otrzymał od księdza proboszcza oraz od administratora parafialnego cmentarza.
Pierwsze pokwitowanie (na 800 złotych) to - jak czytamy - opłata pogrzebowa, opłata na rzecz organisty i "pokładne na 20 lat". Drugie pokwitowanie (na 1000 złotych) jest na "cele kultu religijnego" oraz stanowi opłatę administracyjną.


- Usłyszałem, że ta druga kwota ma być między innymi za utrzymanie cmentarza. A przecież za to płaciłem przy okazji pokładnego.

To jednak nie koniec, bo kościół zażyczył sobie 50 złotych tylko za to, żeby kamieniarz mógł wjechać na teren cmentarza, żeby rozebrać stary pomnik.

Oprócz tego ksiądz zażyczył sobie 10 procent od wartości pomnika. Poprosił, żeby iść do niego z rachunkiem od kamieniarza, żeby wyliczył sobie swoją dolę"


A ja słyszałam że każdy Polak to złodziej i pijak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Sałata niezalogowany
15 lutego 2024r. o 16:47
Polacy się zmieniają ...klechy nie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.