Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Andrzejki 2014

116
#moderator nieaktywny
30 listopada 2014r. o 17:50
~Ciekawy napisał(a): Jak się bawiliście na Andrzejkach? Zastanawiam sie gdzie iść na sylwka wiec przyda mi sie info.



Dopisane 30.11.2014r. o godz. 17:50:

~TED napisał(a): miałem przyjemnosc a raczej jej brak byc na andrzejkach w restauracji piramida. kwota to 170 zl za pare wiec wydawaloby sie ze cos do jedzenia powinno byc a tu zonk. jeden obiad talerz wedlin sledz 4 kromki chleba jeden sok i butelka wodki. ale nie ruszylo mnie tak bardzo brak jedzenia co kwota jaka własciciel zażyczył za 2 litrowa pepsi 30 zl . masakra!!!!! ja rozumiem ze kazdy chce zarobic na takiej imprezie ale to był szczyt chamstwa beszczelnego wyłudzenia od ludzi pieniedzy . takze zanim wybierzecie sie tam na sylwestra lub inna impreze radze sie bardzo zastanowic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2014r. o 17:54
pieprzyć to...były ''wróżby''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Carlos niezalogowany
30 listopada 2014r. o 21:58
moderator napisał(a):
~Ciekawy napisał(a): Jak się bawiliście na Andrzejkach? Zastanawiam sie gdzie iść na sylwka wiec przyda mi sie info.
Dopisane 30.11.2014r. o godz. 17:50:
~TED napisał(a): miałem przyjemnosc a raczej jej brak byc na andrzejkach w restauracji piramida. kwota to 170 zl za pare wiec wydawaloby sie ze cos do jedzenia powinno byc a tu zonk. jeden obiad talerz wedlin sledz 4 kromki chleba jeden sok i butelka wodki. ale nie ruszylo mnie tak bardzo brak jedzenia co kwota jaka własciciel zażyczył za 2 litrowa pepsi 30 zl . masakra!!!!! ja rozumiem ze kazdy chce zarobic na takiej imprezie ale to był szczyt chamstwa beszczelnego wyłudzenia od ludzi pieniedzy . takze zanim wybierzecie sie tam na sylwestra lub inna impreze radze sie bardzo zastanowic


Ale jak smakowała za tą kasę hihi.........może dlatego kosztowała tyle bo kasował cię sam szef, a na drugi raz weź z sobą kanapki i coś do picia tylko po kryjomu co by szef cię nie nakrył bo znów zapłacisz więcej

:> :> :> :> :>
Za luksusy trzeba płacić kolego,dlatego coraz więcej ludzi uderza w imprezy na peryferiach miasta,mniejsza cena za bilet,bardziej rozwinięte menu itd.
Nie narzekaj pójdziesz następnym razem weź więcej kasy na picie ::::))))

Piramida jest najlepsza. ::::)))))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2014r. o 22:15
najlepiej te kanapki zjedz w kiblu, tam cię nikt nie nakryje :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
30 listopada 2014r. o 23:31
A ja moi drodzy cały weekend andrzejkowy robiłem remont chaty :P
I nie narzekam :) a tu impreza, radość, śmiech i narzekają :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~proste niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 9:43
Andrzejki i Sylwester to dobre imprezy dla pedałów !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lena niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 11:34
moderator napisał(a):
~Ciekawy napisał(a): Jak się bawiliście na Andrzejkach? Zastanawiam sie gdzie iść na sylwka wiec przyda mi sie info.
Dopisane 30.11.2014r. o godz. 17:50:
~TED napisał(a): miałem przyjemnosc a raczej jej brak byc na andrzejkach w restauracji piramida. kwota to 170 zl za pare wiec wydawaloby sie ze cos do jedzenia powinno byc a tu zonk. jeden obiad talerz wedlin sledz 4 kromki chleba jeden sok i butelka wodki. ale nie ruszylo mnie tak bardzo brak jedzenia co kwota jaka własciciel zażyczył za 2 litrowa pepsi 30 zl . masakra!!!!! ja rozumiem ze kazdy chce zarobic na takiej imprezie ale to był szczyt chamstwa beszczelnego wyłudzenia od ludzi pieniedzy . takze zanim wybierzecie sie tam na sylwestra lub inna impreze radze sie bardzo zastanowic

Oni stanęli w miejscu jeśli chodzi o menu na imprezach, weselach itd. żadnego pomysłu, jedyne co-to ceny poszły do przodu,dlatego już tam nie chodzę, może by tam kuchenną rewolucję zrobić.
Myślę że to dobry pomysł wówczas może się przejdę by skosztować coś nowego z menu.Zatem jeżeli nie macie pomysłów zaproście Panią Gessler z pewnością wam pomoże, a zapomniałam
wspomnieć o braku aparycji tego właściciela-niestety daje sobie dużo do życzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ted niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 12:26
zamiast podpisywać się jako proste powinines napisac PROSTAK bo to do ciebie pasuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza