Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Andrzejki 2014

~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 12:31
Spędziłam andrzejki w restauracji Pod Wiaduktem.Było super,miła atmosfera i jedzenie pyszne.Tylko mały minusik za muzykę ale to naprawdę mały pryszcz.Przydałby się DJ, Dziękujemy za imprezkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
1 grudnia 2014r. o 12:41
~Lena napisał(a):
Oni stanęli w miejscu jeśli chodzi o menu na imprezach, weselach itd. żadnego pomysłu, jedyne co-to ceny poszły do przodu,dlatego już tam nie chodzę, może by tam kuchenną rewolucję zrobić.
Myślę że to dobry pomysł wówczas może się przejdę by skosztować coś nowego z menu.Zatem jeżeli nie macie pomysłów zaproście Panią Gessler z pewnością wam pomoże, a zapomniałam
wspomnieć o braku aparycji tego właściciela-niestety daje sobie dużo do życzenia.


O aparycję właściciela nie ma się co martwić, chłop już żonaty jest więc aparycja nie jest mu szczególnie potrzebna:) Ale mi się tam podoba. Jeśli komuś też się podobało to zapraszamy też 14 lutego na kolejną imprezę.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 13:32
Znaczy ,że jak ma żonę to już mu aparycja nie potrzebna do niczego...Jegomość gdybym była na miejscu Twojej żony to by mi przykro było.W Piramidzie byłam dwa lata temu na ostatkach i była to ostatnia nasza impreza w tym przybytku.Chociaż kiedyś byłam tam na komunii i było bardzo dobre jedzenie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Carlos niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 14:03
Ty jegomość nie wcinaj się w dyskusje jeśli nie o tobie mowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lena niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 14:19
~TED napisał(a): miałem przyjemnosc a raczej jej brak byc na andrzejkach w restauracji piramida. kwota to 170 zl za pare wiec wydawaloby sie ze cos do jedzenia powinno byc a tu zonk. jeden obiad talerz wedlin sledz 4 kromki chleba jeden sok i butelka wodki. ale nie ruszylo mnie tak bardzo brak jedzenia co kwota jaka własciciel zażyczył za 2 litrowa pepsi 30 zl . masakra!!!!! ja rozumiem ze kazdy chce zarobic na takiej imprezie ale to był szczyt chamstwa beszczelnego wyłudzenia od ludzi pieniedzy . takze zanim wybierzecie sie tam na sylwestra lub inna impreze radze sie bardzo zastanowic
br /> Pepsi droższe od flaszki ahahahhahahhahaha brawo dla organizatora.

Zmoderowano 01.12.2014 godz.19:00 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
1 grudnia 2014r. o 20:06
~Carlos napisał(a): Ty jegomość nie wcinaj się w dyskusje jeśli nie o tobie mowa.


Sory Carlos, to przez solidarność - my, ludzie o kiepskiej aparycji, trzymamy się razem:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 20:35
amerykancka wersja jegomoscia :D :D :D :D [img=1417462544_b7467bf.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
1 grudnia 2014r. o 21:12
~ napisał(a): amerykancka wersja jegomoscia :D :D :D :D [img=1417462544_b7467bf.jpg]


Monitor oplułem:P:P Dzięki za poprawę humoru:P

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza