Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Andrzejki 2014

~Carlos niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 22:42
Wy psy musicie się trzymać razem chyba chciałeś powiedzieć , z wątku filmu PSY
Natomiast nie znam ciebie na tyle aby twą aparycję oceniać ::))
gila mnie to.
Przedmówczyni już na ten temat coś wspomniała zatem zna cie chyba lepiej,na twój temat brzmiały już różne wątki.......nie mi to oceniać , nie jesteś w moim guście jeżeli chodzi o DJ. bardzo duże masz zaległości co do swoich wykonywanych usług, ale to temat na przyszłość co do oceny DJ.
Nie powinieneś się wciskać w ocenę zespołów muzycznych ( moja rada) gdyż nie masz z nimi nic wspólnego, jak coś osiągniesz na zewnętrznym rynku DJ. jeszcze raz powtarzam rynku DJ. pochwal się, a wtedy będę dumny z ciebie i reszta też
Pozdrawiam cię

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 23:58
jackie5 napisał(a): Zapraszam na Andrzejki do Zajazdu Lesnego we Lwowku
Gra zespol Cover Band Prestiz
Oj bedzie bedzie zabawa,bedzie sie dzialo (...)Zmoderowano 17.11.2014 godz.20:38 - powód: plakat reklamowy (moderator)



m
nie polecam ! ;( zespól nic wyjątkowego soba nie prezentuje a pan łysy i chudy jest nie sympatyczny :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 7:41
A pani co pisala poprzedni post Gruba oblesna i slon jej nadepnal na uszy A pan z zespolu gral wszystkie kawalki o jakie go prosilismy


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 9:11
~TED napisał(a): miałem przyjemnosc a raczej jej brak byc na andrzejkach w restauracji piramida. kwota to 170 zl za pare wiec wydawaloby sie ze cos do jedzenia powinno byc a tu zonk. jeden obiad talerz wedlin sledz 4 kromki chleba jeden sok i butelka wodki. ale nie ruszylo mnie tak bardzo brak jedzenia co kwota jaka własciciel zażyczył za 2 litrowa pepsi 30 zl . masakra!!!!! ja rozumiem ze kazdy chce zarobic na takiej imprezie ale to był szczyt chamstwa beszczelnego wyłudzenia od ludzi pieniedzy . takze zanim wybierzecie sie tam na sylwestra lub inna impreze radze sie bardzo zastanowic

Ja bawiłam się do 4.00 i było za krec .... Jegomość jesteś moim bogiem!!! Jedzonko wyśmienite i za dużo, jak zawsze w Piramidzie.
A co do pepsi to chyba za mało zapłaciłeś. Średnia cena w Bolesławcu za 0,2 litra pepsi to 4 zł, więc 10 x 0,2 litra = 2 litry i daje kwotę 40 zł. Proponuje zgłosić się do piramidy i dopłacić dychę. Aha i nie zapomnij o napiwku :) w końcu taryfa nocna jest droższa :) :) :)

Zmoderowano 02.12.2014 godz.17:13 - powód: topposting (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 11:17
Ja byłam w Piramidzie i to była naprawdę szampańska zabawa !! !!
Szkoda że nie mają już biletów na sylwestra ;( Mój Krzysiu już mi obiecał że na walentynkową zabawę też tam pójdziemy :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej:) niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 15:28
Andrzejki w piramidzie były mega! Dj robił robotę! Muzyka super i na dodatek bez przerwy, no i te wspólne tańce też w dechę :) kiedy znów coś tam się dzieje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosc niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 16:15
dobre widze wypowiedzi właścicieli żeby klientela znowu przyszła i płaciła grubo za wszystko :P żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aśka niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 18:47
Ja byłam w Tomisławiu na andrzejkach i musze przyznac że w tym roku impreza była świetna, dobra muzyka, towarzystwo, wybieram y się też tam na sylwestra ;d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.