Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Powiatu - okręg nr 1
~:) :) my niezalogowany
9 listopada 2014r. o 8:14
Dla nas TYLKO Jadzia Bobek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 8:23
Popieram ja też na Jadzie oddam glos natomiast NIGDY na Kasprzyka. Ten co ma na banera "chętnie pomogę" on sam potrzebuje pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fan Psl'u niezalogowany
9 listopada 2014r. o 8:56
Kamil Młodziński to mój wybór! Młody przedsiębiorca, właściciel hurtowni budowlanej, prężny i gotowy do Rady, a może nawet na Starostę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sb niezalogowany
9 listopada 2014r. o 13:08
A ja głosuję na Pana Jarka Molendę- bardzo mądry i inteligentny facet. Takich nam trzeba !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 13:22
~:) :) my napisał(a): Dla nas TYLKO Jadzia Bobek!
ło matko....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OBSERWATOR niezalogowany
9 listopada 2014r. o 13:57
~ napisał(a):
~:) :) my napisał(a): Dla nas TYLKO Jadzia Bobek!
ło matko....


Ile razy można próbować!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 14:12
Ja na Pizdrakowej krzyżyk postawię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 17:59
~Gwarant napisał(a): Głosuję na panią Joannę Strzelecką z 18 miejsca listy SLD. W materiałach wyborczych napisała, że pieniądze z diet będzie przeznaczała na cele charytatywne, co oznacza, że nie startuje, żeby się nachapać. Prowadzi też dużą firmę, jest kreatywna i młoda, a "dojrzali" radni pokazali na przestrzeni lat, że brakuje im pomysłów na rozwój miasta.


Popieram Gwaranta. Też zagłosuję na Strzelecką, bo przez lata pokazała, że potrafi konsekwentnie działać na rzecz miasta doprowadzając do remontu wielu zarządzanych przez nią budynków. Wystarczy pojeździć po mieście, aby się przekonać, że zarządzane przez nią budynki dobrze wyglądają. Nadszedł czas, aby wzięła się również za zarządzanie powiatem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.