Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Powiatu - okręg nr 1
~anty niezalogowany
9 listopada 2014r. o 22:58
~Aa napisał(a): Moj głos tez ma, przynajmniej nie chce sie nachapac. Czas na młodych, moze Bolesławiec przestanie byc miastem starych ludzi i moze po studiach zaczną wracać do tego miasta i je rozwijać bo narazie nie ma do czego.

a miasto,jest"piękne"!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gwarant niezalogowany
9 listopada 2014r. o 23:28
~.m napisał(a): Fszykie remąty som robione za piniądze Włascicieli MIESZKAŃ
ściema z tą fundacją i z tym że to ja wyremontowałam ja tylko zarobiłam

Ależ to oczywista prawda, że pani Joanna Strzelecka nie remontuje wspólnot mieszkaniowych za własne pieniądze, a za pieniądze właścicieli mieszkań. Chodzi jednak o to, że jako właścicielka firmy Civitas potrafi dla wspólnot zorganizować te remonty i ich dopilnować. Tak samo odbywa się to w zarządzaniu powiatem, gdzie radni nie gospodarują własnymi pieniędzmi, ale zarządzają finansami publicznymi. Cała sztuka dobrego zarządzania w samorządzie polega na tym, żeby tymi pieniędzmi gospodarować właściwie - mądrze je inwestować i pilnować inwestycji. Co do tej fundacji, to opieram się na tym, że pani Strzelecka zapewniła w materiałach wyborczych, że uzyskane diety radnej przeznaczać będzie na cele charytatywne, w co wierzę.

Zmoderowano 10.11.2014 godz.13:19 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 1:00
Czy Gwarant jest wynajęty przez ją
może jako agencja ochrony
co do zarządzania cudzymi pieniądzami poczytaj na forach co ludzie piszą a najlepiej z nimi porozmawiaj
a tag wokle to kto głosuje na sldowską liste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aa niezalogowany
10 listopada 2014r. o 8:43
~anty napisał(a): a miasto,jest"piękne"!!!!!!!


Najważniejsze są ceramiczne ławeczki, chodniczki, kwiatki w parkach, co by żony radnych (w większości już na emeryturce) mogły sobie posiedzieć. Potem dziwota że jest odpływ młodych, wykształconych w wieku produktywnym.

Zmoderowano 10.11.2014 godz.13:19 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
10 listopada 2014r. o 13:52
Najbiedniejsza jest lista SLD -lewica razem. Z SLD tylko troje, reszta to przypadkowi ludzie niemający nic wspólnego z lewicą. Lider - absolwent akademii w ZSRR, ale może im też coś się należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mlodziezowka niezalogowany
10 listopada 2014r. o 17:08
~wyborca napisał(a): Najbiedniejsza jest lista SLD -lewica razem. Z SLD tylko troje, reszta to przypadkowi ludzie niemający nic wspólnego z lewicą. Lider - absolwent akademii w ZSRR, ale może im też coś się należy.
LIDER PO WYBORACH POJDZIE DO ODSTRZALU I JEGO ZASTEPCA TEZ BO MLODZIEZ WPROWADZA W BLAD KARIEROWICZ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Boleslawianka niezalogowany
10 listopada 2014r. o 17:12
~ napisał(a): Też zwróciło to moją uwagę. Wygląda tandetnie tak powielone. :]
Macha rekami jak BIERUT tak się zrutynizował przez 16 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piramida niezalogowany
10 listopada 2014r. o 17:14
~pat napisał(a): Ja stawiam na jegomościa czyli Krzysztofa Krzemińskiego - lista 14, miejsce 6. Młody, kumaty, aktywny - będzie dobrym radnym.
Daj spokoj sobie z tym PALANTEM,czyli DJ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo