Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Powiatu - okręg nr 1
~Aa niezalogowany
9 listopada 2014r. o 18:07
Moj głos tez ma, przynajmniej nie chce sie nachapac. Czas na młodych, moze Bolesławiec przestanie byc miastem starych ludzi i moze po studiach zaczną wracać do tego miasta i je rozwijać bo narazie nie ma do czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W niezalogowany
9 listopada 2014r. o 18:49
~ napisał(a): Ja na Pizdrakowej krzyżyk postawię.


Już postawiła sama głosując za prywatyzacją rehabilitacji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
9 listopada 2014r. o 19:41
Ja na pewno na SLD, ale nie wiem jeszcze na kogo. Na pewno nie na prywaciarzy żeby własne interesy załatwiali. Stabilna partia,konkretny program i to mi się podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozsądna niezalogowany
9 listopada 2014r. o 19:58
~wyborca napisał(a): Ja na pewno na SLD, ale nie wiem jeszcze na kogo. Na pewno nie na prywaciarzy żeby własne interesy załatwiali. Stabilna partia,konkretny program i to mi się podoba.


Wielu prywaciarzy w Polsce wywodzi się z komunistycznej nomenklatury ,która przejęła majątek państwowy! Szary pracownik został na lodzie często bez pracy.To uwłaszczona czerwona zaraza utworzyła LSD.Demagogia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
9 listopada 2014r. o 20:11
Ja na pewno na SLD, ale nie wiem jeszcze na kogo. Na pewno nie na prywaciarzy Âżeby wÂłasne interesy zaÂłatwiali. Stabilna partia,konkretny program i to mi siĂŞ podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!!!!!!!!77 niezalogowany
9 listopada 2014r. o 20:30
Osoby po 70-tce rządzenie powinny odpuścić młodszym, w ciągu 4-letniej kadencji latek im niestety i zmian związanych z wiekiem przybędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.m niezalogowany
9 listopada 2014r. o 22:47
~ napisał(a): Popieram Gwaranta. Też zagłosuję na Strzelecką, bo przez lata pokazała, że potrafi konsekwentnie działać na rzecz miasta doprowadzając do remontu wielu zarządzanych przez nią budynków. Wystarczy pojeździć po mieście, aby się przekonać, że zarządzane przez nią budynki dobrze wyglądają. Nadszedł czas, aby wzięła się również za zarządzanie powiatem.

Fszykie remąty som robione za piniądze Włascicieli MIESZKAŃ
ściema z tą fundacją i z tym że to ja wyremontowałam ja tylko zarobiłam

Zmoderowano 10.11.2014 godz.13:20 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 22:54
~wyborca napisał(a): Ja na pewno na SLD, ale nie wiem jeszcze na kogo. Na pewno nie na prywaciarzy Âżeby wÂłasne interesy zaÂłatwiali. Stabilna partia,konkretny program i to mi siĂŞ podoba.


Przeczytaj post wyżej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego