Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Powiatu - okręg nr 1
29
Bernard
11 listopada 2014r. o 16:05
Zapraszam na wybory : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 17:48
~.m napisał(a): Fszykie remąty som robione za piniądze Włascicieli MIESZKAŃ
ściema z tą fundacją i z tym że to ja wyremontowałam ja tylko zarobiłam

Nie dajcie się zwieść, to Właściciele zadecydowali o remoncie, a nie jakaś tam strzelecka. Trzeba zapytać, dlaczego tylko ta sama firma remontuje ? Nigdy przenigdy nie zagłosuję na Strzelecką. Jest wiele powodów, ale niestety nie wolno o nich pisać, bo jej mąż może być dla nas sędzią niesprawiedliwym.

Zmoderowano 11.11.2014 godz.19:58 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł Kiełb niezalogowany
11 listopada 2014r. o 19:00
A ja stawiam na tego gościa! :)[img=1415728840_1nqvw4n.jpg]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pablo niezalogowany
11 listopada 2014r. o 19:48
A ja zwracam uwagę na kandydatkę Ziemi Bolesławieckiej.Joanna Krzyżostaniak się nazywa,babka jest super.Uczyła mnie i pomogła maturkę zdać dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www niezalogowany
11 listopada 2014r. o 20:17
Ale jadem pojechało .
Widocznie ktoś tu obraził się na wymiar sprawiedliwości. Biedaczek. Może do roboty byś się pan wziął a nie przy każdym temacie bzdury pisze. Proszę o kazać coś~ pan zrobił, a może to jednak pani. Co do Strzeleckiej, ideału nie ma nigdzie. Ale znajdź mi takiego kandydata, który chce się podzielić swoją kasą. A ona chce. A to jak remontuje w mieście, wystarczy popatrzeć. Robi swoje i tyle. Ja zagłosuję na Strzelecka, u mnie zarządza już ponad 10 lat i jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JOANNA STRZELECKA niezalogowany
11 listopada 2014r. o 22:28
Ponieważ o mnie tu mowa w kilku postach, wobec czego przedstawiam swoją kandydaturę na radną Rady Powiatu, aby było wiadomo, o kogo chodzi. [img=1415741330_gh3hdve.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 22:33
Pani Krzyżostaniak jest ładniejsza i skromniejsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fryderyk Chopin niezalogowany
12 listopada 2014r. o 7:37
Ja zagłosuję na Panią Wioletę Torończak z listy SLD :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.