Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pechowe miasto Bolesławiec

9176
kc
11 listopada 2014r. o 12:21
~klucz-nick napisał(a): mam płacić starej lampucerze około 40 za sex to dopiero brzmi śmiesznie,a facet to co nic nie daje żeby płacić traci czas daje z siebie co może sex rozmowa przytulenie itd,a to o czy ty piszesz to prostytucja szybki numerek za kase,ale wolałbym sobie strzepać jak skorzystać,ty chyba czegoś nie rozruzniasz.


Kto by się chciał przytulać za darmo do takiego obślizgłego typa ? : ).

Za rozmowę z Tobą, to jeszcze powinieneś dopłacić coś ekstra : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
11 listopada 2014r. o 12:25
~marzyciel napisał(a): ja szukam ładnej kobiety ,która będzie mnie utrzymywać haha


na lancuchu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kawaler niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:28
mam mieszkanie , pracę i chętnie poznam Panią z Bolesławca do 35 lat , mój email : [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
11 listopada 2014r. o 12:30
~klucz-nick napisał(a): bardzo ciężko jest też znależć kochankę w Bolesławcu,daję ogłoszenia i nie ma odzewu,czym to jest spowodowane wie ktoś?

A może ta sytuacja zadaje kłam twierdzeniu, że kobiety "lecą na kasę"?
Może one po prostu szukają miłości, poczucia bezpieczeństwa, czułości, a nie czegoś "na chwilę" .

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
11 listopada 2014r. o 12:32
~kawaler napisał(a): mam mieszkanie , pracę i chętnie poznam Panią z Bolesławca do 35 lat , mój email : [email protected]


Zapomniałeś dodać, że zależy Ci, żeby była ładna i żeby ją było stać na to, żeby Cię utrzymywać ... marzycielu : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:34
kc napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): mam płacić starej lampucerze około 40 za sex to dopiero brzmi śmiesznie,a facet to co nic nie daje żeby płacić traci czas daje z siebie co może sex rozmowa przytulenie itd,a to o czy ty piszesz to prostytucja szybki numerek za kase,ale wolałbym sobie strzepać jak skorzystać,ty chyba czegoś nie rozruzniasz.


Kto by się chciał przytulać za darmo do takiego obślizgłego typa ? : ).

Za rozmowę z Tobą, to jeszcze powinieneś dopłacić coś ekstra : ).
musisz być wredna i obrzydliwie brzydka skoro mnie obrażasz,nigdy mnie nie widząc,jakaś złośc przez ciebie przemawia,oooo to bardzo żle.miłego dnia zołzo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
11 listopada 2014r. o 12:48
~klucz-nick napisał(a): musisz być wredna i obrzydliwie brzydka skoro mnie obrażasz,nigdy mnie nie widząc,jakaś złośc przez ciebie przemawia,oooo to bardzo żle.miłego dnia zołzo.


Jesteś niemiły palancie z "konkretną pałką" ;( ;( ;( ;( ;( ;( .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:51
kc napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): musisz być wredna i obrzydliwie brzydka skoro mnie obrażasz,nigdy mnie nie widząc,jakaś złośc przez ciebie przemawia,oooo to bardzo żle.miłego dnia zołzo.


Jesteś niemiły palancie z "konkretną pałką" ;( ;( ;( ;( ;( ;( .
nie miły i obślizły.już teraz wiem czemu nie mogę znależć kochanki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.