Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

pechowe miasto Bolesławiec

~jeszcze nie stary niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:54
~klucz-nick napisał(a):
kc napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): pieniądze to nie wszystko


Można użyć takie sformułowania w przypadku dwóch osób , które się kochają i tworzą związek. W przypadku mężczyzny, który szuka sobie kobiety, która go zaspokoi, brzmi śmiesznie.
mam płacić starej lampucerze około 40 za sex to dopiero brzmi śmiesznie,a facet to co nic nie daje żeby płacić traci czas daje z siebie co może sex rozmowa przytulenie itd,a to o czy ty piszesz to prostytucja szybki numerek za kase,ale wolałbym sobie strzepać jak skorzystać,ty chyba czegoś nie rozruzniasz.



Pisz tak dalej młody, piękny, wydepilowany i pachnący. Kiedyś też będziesz miał 40 lat i więcej, a wtedy przekonasz się, że kobiety tez potrafią Ci dokopać! Jeśli będziesz je podrywał, powiedzą Ci: "Spadaj stary palancie" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
11 listopada 2014r. o 12:58
klucznik i kc powinni iść na randkę. Długa konwersacja już jest plusem, macie o czym gadać a tylko mineliście się w rozumowaniu :D Wiele dennych randek kończy się tym, że się nie ma wspólnego tematu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
11 listopada 2014r. o 13:06
~jeszcze nie stary napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
kc napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): pieniądze to nie wszystko


Można użyć takie sformułowania w przypadku dwóch osób , które się kochają i tworzą związek. W przypadku mężczyzny, który szuka sobie kobiety, która go zaspokoi, brzmi śmiesznie.
mam płacić starej lampucerze około 40 za sex to dopiero brzmi śmiesznie,a facet to co nic nie daje żeby płacić traci czas daje z siebie co może sex rozmowa przytulenie itd,a to o czy ty piszesz to prostytucja szybki numerek za kase,ale wolałbym sobie strzepać jak skorzystać,ty chyba czegoś nie rozruzniasz.



Pisz tak dalej młody, piękny, wydepilowany i pachnący. Kiedyś też będziesz miał 40 lat i więcej, a wtedy przekonasz się, że kobiety tez potrafią Ci dokopać! Jeśli będziesz je podrywał, powiedzą Ci: "Spadaj stary palancie" :D
nie taki młody bo starszy od ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
11 listopada 2014r. o 13:07
~jaa napisał(a): klucznik i kc powinni iść na randkę. Długa konwersacja już jest plusem, macie o czym gadać a tylko mineliście się w rozumowaniu :D Wiele dennych randek kończy się tym, że się nie ma wspólnego tematu...
zołza się nie zgodzi,a ja chętnie :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 13:56
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): tak chłopie same blachary,tylko kasa i kasa


święta prawda :D każda mówi że kasa ich nie interesuje :D zadna gołodupca nie chce, może być brzydki , lecz jeśli ma kase , auto a już najlepiej mieszkanie to nie będziesz miał problemu :P a już najlepsze w tym są samotne mamusie , największe pijawki na świecie haha


No i dobrze że mają wymagania.Po comi facet który nic nie ma, pracuje na fajki i piwo a za mieszkanie płaci mamusia?
Jak facet jest zaradny,ma poukładane w głowie, ma swoje pasje i cele w życiu to prędzej czy później znajdzie kobietę z którą być może stworzy związek.

Do autora tematu: związek na odległość? co to jest? spotykacie się raz w tygodniu albo rzadziej, pewnie piszecie do siebie, dzwonicie ale przez to słabo się poznajecie.Człowieka poznaje się przebywając z nim a nie spotykając "od święta".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 13:59
~klucz-nick napisał(a):
kc napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): musisz być wredna i obrzydliwie brzydka skoro mnie obrażasz,nigdy mnie nie widząc,jakaś złośc przez ciebie przemawia,oooo to bardzo żle.miłego dnia zołzo.


Jesteś niemiły palancie z "konkretną pałką" ;( ;( ;( ;( ;( ;( .
nie miły i obślizły.już teraz wiem czemu nie mogę znależć kochanki.



A po co ci kochanka jak masz żonę,żona zawsze najlepsza,trzeba ją docenić.A słowo "wierność " czy " miłość" znasz? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorpion niezalogowany
11 listopada 2014r. o 14:02
fajne kobiety w bolesławcu sa niestety juz zajęte.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 14:05
klucz-nick z twoim tokiem myślenia nic dziwnego, że nawet za kasę żadna ciebie nie chce.

ps; wydepilowany i może jeszcze w rurkach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.