Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pechowe miasto Bolesławiec

~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 17:42
~ napisał(a): Dlaczego myślisz, że on jest już żonaty? Kochanka nie musi być odskocznią. Niektórzy żyją po kilka i kilkanaście lat z kochanką, tyle że niektórzy to próbują jakoś inaczej nazwać, "uczciwym związkiem", czy czymś innym.

Można żyć latami bez ślubu z kobietą i to jest związek partnerski ,jest ona partnerką a nie żadną kochanką [pod warunkiem jednak ,że nie ma się ślubu z inną kobietą],może być krócej ale zawsze to będzie partnerka ,nie kochanka.Kochanka to wyłącznie kobieta utrzymująca stosunki intymne z żonatym mężczyzną,sama może też być mężatką lub panną ale zawsze osoby pozostające w ślubnych związkach i mające kogoś "na boku" to kochankowie,dla mnie osobiście to bez sensu ,skoro związek ślubny wygasł to po co żyć w nierządzie,zdradzać? Nie lepiej rozwieść się po prostu? Schadzki z żonatym? Nie,to zbyt niskie.Gardzę. :/

Zmoderowano 11.11.2014 godz.19:12 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 17:46
kochanka ściąga gacie a żona je pierze- taki uproszczony schemat dlaczego faceci zdradzają- z wygody;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szczęśliwy niezalogowany
11 listopada 2014r. o 18:16
A ja jestem z poza mniasta Bolesławiec i znalazłem tu Żone....można?
Opuścilem rodzinne Polkowice . Dla niej przeprowadziłem się , znalazłem w Bolesławcu pracę , kupiłem mieszkanie . Dodam , że Żone poznałem na czacie . Kiedy się poznaliśmy byłem gołodupcem i miłość zwycężyła...na kase nieleciała bo jej wówczas nie miałem. Może tu tkwi recepta , żeby znalezc Kobietę z Bolesławca trzeba być z poza mniasta:) powodzenia w poszukiwaniu...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
11 listopada 2014r. o 18:21
~Szczęśliwy napisał(a): A ja jestem z poza mniasta Bolesławiec i znalazłem tu Żone....można?
Opuścilem rodzinne Polkowice . Dla niej przeprowadziłem się , znalazłem w Bolesławcu pracę , kupiłem mieszkanie . Dodam , że Żone poznałem na czacie . Kiedy się poznaliśmy byłem gołodupcem i miłość zwycężyła...na kase nieleciała bo jej wówczas nie miałem. Może tu tkwi recepta , żeby znalezc Kobietę z Bolesławca trzeba być z poza mniasta:) powodzenia w poszukiwaniu...



to przeprowadzam sie do polkowic i kupuje nowy komp ekstra do czata


Dopisane 11.11.2014r. o godz. 18:21:

zapomnialem dodac, ze wszystko co posiadam wczesniej przechleje aby zostac golodoopcem tak jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 20:29
~ napisał(a): Można żyć latami bez ślubu z kobietą i to jest związek partnerski ,jest ona partnerką a nie żadną kochanką [pod warunkiem jednak ,że nie ma się ślubu z inną kobietą],może być krócej ale zawsze to będzie partnerka ,nie kochanka.

Jak plotkują na wiosce i w mieście, to nie mówią, że siedzi tyle lat ze swoim związkowcem partnerskim, tylko z kochankiem. Nie mówią w oczy, że gdyby szanował, to by się ożenił i takie różne o staropanieństwie. No, ale każdy lubi się pocieszyć i podkolorować rzeczywistość choćby nazwą.

Zmoderowano 11.11.2014 godz.20:32 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
11 listopada 2014r. o 20:33
Miłość wygląda tak:) [img=1415734263_qa06taz.jpg]

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
11 listopada 2014r. o 21:12
E, fajny demotywator!
Nie wiem jak Wam, ale mnie się podoba :)



Obie płcie, przestańcie się targować!
Obie są potrzebne do szczęścia i... kasa?!
Przecież to działa w dwie strony:
Ona - "blachara", czy jak Ją tam zwał chce kasy, bo... no właśnie!
On - też chętnie zaopiekuje się Nią za kasę i będzie czerpał korzyści.

Przykro czytać niepochlebne opinie o kobietach, ale o mężczyznach też.
Dajcie spokój z utarczkami.

Wszystkim życzę znalezienia drugiej połowy, takiej, że będzie zapierała dech w piersi, a myśl o Niej/Nim, będzie wszystkim co najlepsze!
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2014r. o 21:39
magnum44 napisał(a): ...
Wszystkim życzę znalezienia drugiej połowy, takiej, że będzie zapierała dech w piersi, a myśl o Niej/Nim, będzie wszystkim co najlepsze!
:)


Amen , Droga Przyjaciółko :* Ja również życzę absolutnie wszystkim , nie wyłączając oczywiście Alterowicza :D

Nawiasem : Kluczniku , Skacowanej do pięt nie dorastasz , poszukaj innej Niewiasty :)

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.