Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pechowe miasto Bolesławiec

~non niezalogowany
11 listopada 2014r. o 14:11
ja zauważyłem te tendencje już dawno i nawet poczyniłem pewne doświadczenie w tej sprawie a mianowicie będąc w różnych miastach umawiałem się z dziewczynami w celu sprawdzenia ile czasu mi to zajmie przeciętnie po godzinie (20min do 3 godz ) miałem ustaloną miejsce i czas w bolesławcu niestety taki rezultat jest nierealny wogle rezultat poniżej 2 tygodnie jest ciężki do zrobienia a jeśli już w bolesławcu się z kimś umówię to okazuje się że owa osoba w bolesławcu się nie urodziła tylko przyjechała tutaj z jakiś powodów czyli nie jest rodowitą bolesławianką więc i te prawidłowość sprawdziłem i jaki wynik ????? z tych dziewczyn które poznałem w inny sposób niż znajomości wymuszone okolicznościami (praca szkoła osiedle etc) okazało się że przy 22 dziewczynach 3 były bolesławiankami rodowitymi to chyba mówi samo za siebie tu jest coś nie tak ale z walizką pieniędzy bolesławianka się otwiera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wea niezalogowany
11 listopada 2014r. o 14:43
Widocznie w męskim świecie nauczyły się tak traktować innych ludzi. Bardzo długo szukałam faceta w Bolcu. Prawie już cierpliwość straciłam ale jest w końcu. Moralny, zabawny, dobry w łóżku i pracowity. Wystarczy mi jeden i tego każdemu życzę.


fobiak napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): i mężatki co to kochanka szukają za kase(sponsor)nowa moda blachar udają mężatki,uwaga blachary prawdziwa mężatka kasy od kochanka nie potrzebuje,


nie znam sie na modzie
a za jaka kase, taka blachare udajaca mezatke, mozna zadowolic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
11 listopada 2014r. o 14:51
~ napisał(a): klucz-nick z twoim tokiem myślenia nic dziwnego, że nawet za kasę żadna ciebie nie chce.

ps; wydepilowany i może jeszcze w rurkach?
dla brudasów i nie wtajemniczonych i śmierdzących potem i teraz.ogolone pachy po 1.włosy tam są nie potrzebne,po2,wygoda w zachowaniu czystości higieny,no i po3,widok takiego gęstego kłęba włochów brązowo rudych wypalonych śmierdzącym zgniłym potem z dwóch dni przy temperaturze 45 stopni w cieniu smacznego.a rurki to sobie odpuść.tylko mi nie pisać że kobiety lubią jak facet ma włochy,NIE LUBIĄ,tylko tolerują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~non niezalogowany
11 listopada 2014r. o 14:52
a kto spotkał się z typowo bolesławieckim textem świadczącym o jakimś upośledzeniu w postaci mamy osobę która deklaruje że on to chce poznawać nowych ludzi i jest otwarta lubi się spotykać ALE ona nie poznaje i nie spotyka się z osobami których nie zna CZYLI wniosek taki że chce poznać ludzi których zna przecież to się leczy na wariatach słuchać takich bredni się nie da wogle wywód jest tak nielogiczny a nie usłyszałem go nigdzie indziej tylko w bolesławcu i nie raz ale kilka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 15:25
~non napisał(a): a kto spotkał się z typowo bolesławieckim textem świadczącym o jakimś upośledzeniu w postaci mamy osobę która deklaruje że on to chce poznawać nowych ludzi i jest otwarta lubi się spotykać ALE ona nie poznaje i nie spotyka się z osobami których nie zna CZYLI wniosek taki że chce poznać ludzi których zna przecież to się leczy na wariatach słuchać takich bredni się nie da wogle wywód jest tak nielogiczny a nie usłyszałem go nigdzie indziej tylko w bolesławcu i nie raz ale kilka



Oj,dobra ,daruj sobie już ,widać ,że jakaś ci nieźle zalazła za skórę,miałeś " chrapkę na fajną babkę " i ,,,,,musiałeś obejść się smakiem? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 16:22
~ napisał(a): Może tym ,że trafiasz na takie co nie chcą się łajdaczyć tylko szukają uczciwego związku,jeżeli szukasz kochanki to znaczy ,że już z kimś jesteś a kochanka ma być odskocznią a to nie jest w porządku i niektórzy się tym brzydzą,a może jesteś po prostu nieatrakcyjny w każdym znaczeniu tego słowa i dlatego żadna nie zwróci na ciebie uwagi ?? ;)

Dlaczego myślisz, że on jest już żonaty? Kochanka nie musi być odskocznią. Niektórzy żyją po kilka i kilkanaście lat z kochanką, tyle że niektórzy to próbują jakoś inaczej nazwać, "uczciwym związkiem", czy czymś innym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 17:15
~szukająca napisał(a): Ja także jestem z Bolesławca,mam 34 lata i stwierdzam że cieżko znaleść tu w Bolesławcu mężczyzne do poważnego związku,wszyscy szukają przygody na jedną noc,często mając partnerke.

A wolnego rozwodnika zaakceptujesz ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 17:29
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a): klucz-nick z twoim tokiem myślenia nic dziwnego, że nawet za kasę żadna ciebie nie chce.

ps; wydepilowany i może jeszcze w rurkach?
dla brudasów i nie wtajemniczonych i śmierdzących potem i teraz.ogolone pachy po 1.włosy tam są nie potrzebne,po2,wygoda w zachowaniu czystości higieny,no i po3,widok takiego gęstego kłęba włochów brązowo rudych wypalonych śmierdzącym zgniłym potem z dwóch dni przy temperaturze 45 stopni w cieniu smacznego.a rurki to sobie odpuść.tylko mi nie pisać że kobiety lubią jak facet ma włochy,NIE LUBIĄ,tylko tolerują.


Udało mi się ciebie sprowokować :) widzisz, ty ciągle piszesz o swojej zewnętrzności co tylko świadczy o twojej płytkości.Dowodzi to doskonale tego co wcześniej napisałam.
W każdym razie życzę ci z całego serca abyś znalazł to czego szukasz- równie płytkiego,małostkowego z równie materialkistycznym i zewnętrznym podejściem do drugiego człowieka."Swój na swego zawsze trafi" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza