Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

pechowe miasto Bolesławiec

5183
magnum44
11 listopada 2014r. o 21:44
Dobranoc Panienko :*

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 22:40
~ napisał(a):
~ napisał(a):
Można żyć latami bez ślubu z kobietą i to jest związek partnerski ,jest ona partnerką a nie żadną kochanką [pod warunkiem jednak ,że nie ma się ślubu z inną kobietą],może być krócej ale zawsze to będzie partnerka ,nie kochanka.

Jak plotkują na wiosce i w mieście, to nie mówią, że siedzi tyle lat ze swoim związkowcem partnerskim, tylko z kochankiem. Nie mówią w oczy, że gdyby szanował, to by się ożenił i takie różne o staropanieństwie. No, ale każdy lubi się pocieszyć i podkolorować rzeczywistość choćby nazwą.Zmoderowano 11.11.2014 godz.20:32 - powód: topposting (moderator)




Prawdę mówiąc nigdy nie zdarzyło mi się usłyszeć aby ktoś powiedział o wolnych ludziach żyjących ze sobą ,że to kochanek czy kochanka,tylko mówi się ,że żyją ze sobą "na kocią łapę" czy "na wiarę",czy po prostu bez ślubu,natomiast zawsze się mówiło i mówi o zdradzającym mężu ,że ma kochankę lub o niewiernej żonie ,że ma kochanka.No i to jest paskudne,to zdradzanie oczywiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
12 listopada 2014r. o 9:38
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):




Prawdę mówiąc nigdy nie zdarzyło mi się usłyszeć aby ktoś powiedział o wolnych ludziach żyjących ze sobą ,że to kochanek czy kochanka,tylko mówi się ,że żyją ze sobą "na kocią łapę" czy "na wiarę",czy po prostu bez ślubu,natomiast zawsze się mówiło i mówi o zdradzającym mężu ,że ma kochankę lub o niewiernej żonie ,że ma kochanka.No i to jest paskudne,to zdradzanie oczywiście.
paskudne tj nieudane małżeństwo w którym musimy lub nie musimy tkwić,ale skoro już tkwimy to szukamy sobie kochanki/ka.i to jest super jak się spotka 2 osoby i wiedzą czego chcą,tylko żeby kochanka nie stała się żoną bo będziemy musieli zaczynać od nowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
12 listopada 2014r. o 9:43


Udało mi się ciebie sprowokować :) widzisz, ty ciągle piszesz o swojej zewnętrzności co tylko świadczy o twojej płytkości.Dowodzi to doskonale tego co wcześniej napisałam.
W każdym razie życzę ci z całego serca abyś znalazł to czego szukasz- równie płytkiego,małostkowego z równie materialkistycznym i zewnętrznym podejściem do drugiego człowieka."Swój na swego zawsze trafi" :) sądząc po twoich postach to jesteś po 40 stara panna,albo rozwódka,i daj sobie na luz z tymi twoimi wypocinami nędznymi.płytkość twojego rozumowania prowadzi cię w ślepy zaułek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 10:19
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):




Prawdę mówiąc nigdy nie zdarzyło mi się usłyszeć aby ktoś powiedział o wolnych ludziach żyjących ze sobą ,że to kochanek czy kochanka,tylko mówi się ,że żyją ze sobą "na kocią łapę" czy "na wiarę",czy po prostu bez ślubu,natomiast zawsze się mówiło i mówi o zdradzającym mężu ,że ma kochankę lub o niewiernej żonie ,że ma kochanka.No i to jest paskudne,to zdradzanie oczywiście.
paskudne tj nieudane małżeństwo w którym musimy lub nie musimy tkwić,ale skoro już tkwimy to szukamy sobie kochanki/ka.i to jest super jak się spotka 2 osoby i wiedzą czego chcą,tylko żeby kochanka nie stała się żoną bo będziemy musieli zaczynać od nowa.




Piszesz ,ze "musimy tkwić",a to dlaczego? Po co tkwić w nieudanym małżeństwie? I w dodatku wyrabiać sobie złą opinię w środowisku uprawiając nierząd,nie lepiej zakończyć nieudane małżeństwo i znalazłszy sobie partnerkę czy partnera pozostawać w wolnym związku dopóki chcemy ze sobą być? Uważam że całe paskudztwo i ohyda tkwi w takiej dwulicowości ,i odgrywaniu ,ze jest ok ,a nie jest.Na co dzień ,przed ludźmi udawać udane małżeństwo a za plecami łajdaczyć się z kim popadnie ,bo i tacy są.Co to za życie ze sobą na siłę ,dla pozorów? To nie jest życie tylko gehenna.Każdy ma prawo do szczęścia osobistego ale nie kosztem oszukiwania swojej żony czy męża .Uczciwi ludzie kończą jeden związek i dopiero potem rozglądają się za kimś,w przeciwnym wypadku to wygląda tak : niech zona pierze gacie i sprząta i gotuje smaczne żarełko a ja sobie będę wyrywał laski ,a jak mi się znudzi albo jak już stanę się starym prykiem to taka żona jest wtedy jak znalazł i wraz z nią ciepły dom z kapciami i pełną miską. ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
12 listopada 2014r. o 11:18
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):




Prawdę mówiąc nigdy nie zdarzyło mi się usłyszeć aby ktoś powiedział o wolnych ludziach żyjących ze sobą ,że to kochanek czy kochanka,tylko mówi się ,że żyją ze sobą "na kocią łapę" czy "na wiarę",czy po prostu bez ślubu,natomiast zawsze się mówiło i mówi o zdradzającym mężu ,że ma kochankę lub o niewiernej żonie ,że ma kochanka.No i to jest paskudne,to zdradzanie oczywiście.
paskudne tj nieudane małżeństwo w którym musimy lub nie musimy tkwić,ale skoro już tkwimy to szukamy sobie kochanki/ka.i to jest super jak się spotka 2 osoby i wiedzą czego chcą,tylko żeby kochanka nie stała się żoną bo będziemy musieli zaczynać od nowa.




Piszesz ,ze "musimy tkwić",a to dlaczego? Po co tkwić w nieudanym małżeństwie? I w dodatku wyrabiać sobie złą opinię w środowisku uprawiając nierząd,nie lepiej zakończyć nieudane małżeństwo i znalazłszy sobie partnerkę czy partnera pozostawać w wolnym związku dopóki chcemy ze sobą być? Uważam że całe paskudztwo i ohyda tkwi w takiej dwulicowości ,i odgrywaniu ,ze jest ok ,a nie jest.Na co dzień ,przed ludźmi udawać udane małżeństwo a za plecami łajdaczyć się z kim popadnie ,bo i tacy są.Co to za życie ze sobą na siłę ,dla pozorów? To nie jest życie tylko gehenna.Każdy ma prawo do szczęścia osobistego ale nie kosztem oszukiwania swojej żony czy męża .Uczciwi ludzie kończą jeden związek i dopiero potem rozglądają się za kimś,w przeciwnym wypadku to wygląda tak : niech zona pierze gacie i sprząta i gotuje smaczne żarełko a ja sobie będę wyrywał laski ,a jak mi się znudzi albo jak już stanę się starym prykiem to taka żona jest wtedy jak znalazł i wraz z nią ciepły dom z kapciami i pełną miską. ;) :D
mógłbym powiedzieć że zdobyłaś główną nagrodę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.