Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

czy ktos z was leczy sie na depresje?

~chora niezalogowany
20 listopada 2014r. o 10:00
od kilki lat lat lecze sie na depresje po stracie dziecka ale nic mi nie pomaga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 12:01
Może powinnaś skorzystać z pomocy psychoterapeuty, same leki nie wystarczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 15:58
~chora napisał(a): od kilki lat lat lecze sie na depresje po stracie dziecka ale nic mi nie pomaga
fluoxetyna znana jako prozac, 4-6 miesięcy, lek refundowany w 50% , leczy wszystko tylko nie wolno mieszac go z alkoholem raczej i przyjmowac regulkarnie dlugi czas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~teresa GB niezalogowany
20 listopada 2014r. o 18:40
Lecze sieod15lat na najmocnijszych lekach I tak czasami jet zle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
20 listopada 2014r. o 20:05
Poszukaj dobrego specjalisty . nie szukaj ,,doradców" w sieci bo każdy przypadek jest inny i każdy człowiek inaczej przechodzi depresje.
Inne moga być też skutki samowolnych prób leczenia.
Mam nadzieje ,że masz wsparcie rodziny lub przyjaciół bo to jest prawdopodobnie skuteczniejszy środek niż leki które najczęściej niosą ze sobą całą masę skutków ubocznych . Zapewne masz wiele powodów dla których warto żyć i twoje życie ma sens .
Mąż , inne dzieci lub ogólnie mówiąc - rodzina .
Nie duś tego w sobie i rozmawiaj ....
Powodzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 listopada 2014r. o 20:20
~chora napisał(a): od kilki lat lat lecze sie na depresje po stracie dziecka ale nic mi nie pomaga


Tak jak Amnesty napisał -przeczytaj jego posta.
A po drugie to w przypadku depresji kontrola psychiatry i leki (Velabax,czy inna Fluoxetyna itp.),ale o lekach i dawkowaniu decyduje TYLKO lekarz ,pod kontrolą ,którego jesteś!
Doły dołami ,ale w depresji ważne są leki i osoby ,którymi się otaczasz-wspierają,lub olewają.
Grunt ,aby osoby bliskie wiedziały co Ci dolega.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
20 listopada 2014r. o 20:45
Polecam msza św. uzdrawiająca w Złotoryji każdego 11 dnia miesiąca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 20:59
polecam cos zmienić w życiu. Może inna praca? Może4 nowe hobby? przede wszystkim unikaj cierpietników i osób wywolujących w Tobie poczucie winy. Osobiscie uwazam tez, ze warto ograniczac chodzenie do kościoła. Mi pomogło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza