Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

czy ktos z was leczy sie na depresje?

~laxso niezalogowany
20 listopada 2014r. o 21:00
~ktoś napisał(a): Polecam msza św. uzdrawiająca w Złotoryji każdego 11 dnia miesiąca .
Napisz prosze cos wiecej :gdzie w Zlotoryji o ktorej co tzn. msza uzdrawiajaca? Ja powaznie pytam napisz prosze bede bardzo wdzieczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
20 listopada 2014r. o 21:39
http://www.se.neteasy.pl/kalendarz-mszy-sw-o-uzdrowienie.
Też byłam chora na depresję więc znam temat ,wiara czyni cuda !! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~laxso niezalogowany
20 listopada 2014r. o 22:43
~ktoś napisał(a): http://www.se.neteasy.pl/kalendarz-mszy-sw-o-uzdrowienie.
Też byłam chora na depresję więc znam temat ,wiara czyni cuda !! :)
Bardzo serdecznie dziekuje :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
20 listopada 2014r. o 23:07
Wystarczy wydać parę zł i ma sie gwarancję szczęscia,miłości ,radości i w ogóle jest certyfikat ;)
p.s. Oczywiście to nie sposób na depresje ,ale może chociaz rozbawi ,aczkolwiek niektórzy traktuja tego typu oferty poważnie :] :] [img=1416521254_a80nvqc.gif]



Dopisane 20.11.2014r. o godz. 23:07:

Wystarczy wydać parę zł i ma sie gwarancję szczęscia,miłości ,radości i w ogóle jest certyfikat ;)
p.s. Oczywiście to nie sposób na depresje ,ale może chociaz rozbawi ,aczkolwiek niektórzy traktuja tego typu oferty poważnie :] :] [img=1416521261_wlbq4t5.gif]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2014r. o 0:30
Może powinnaś kupić sobie jakieś zwierzątko np. psa lub kota lub zacznij uprawiać jakąś dyscyplinę sportu, nie będziesz wówczas skupiała uwagi na sobie, i swojej chorobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2014r. o 8:08
ja biore asertin i lerivon i pomaga. zgodzilem się poleżeć dwa tyg. na oddziale w celu konsultacji i pomoglo. Może to też jakiś sposób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2014r. o 8:35
Wiara nie ułatwia życia (te surowe wymagania!) ale wśród głęboko wierzących nie ma depresji ani samobójstw.
Zaufaj Bogu i proś go szczerze o pomoc - on Cię uzdrowi albo wyśle ci ludzi, którzy pomogą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZnowuJa niezalogowany
21 listopada 2014r. o 8:50
~ napisał(a): Wiara nie ułatwia życia (te surowe wymagania!) ale wśród głęboko wierzących nie ma depresji ani samobójstw.
Zaufaj Bogu i proś go szczerze o pomoc - on Cię uzdrowi albo wyśle ci ludzi, którzy pomogą


no to ja chyba nie jestem głęboko wierząca według tych kryteriów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.