Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Akcja - POMOC!

3655
#Kava nieaktywny
16 grudnia 2014r. o 0:06
[img=1418684780_nje1wzv.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~78 niezalogowany
16 grudnia 2014r. o 0:51
19 Grudnia jest Bolesławiecka Gwiazdka Życzliwości ja tak myśle żeby podejść do naszego Prezydęta i pogadać z nim żeby coś z organizował,a może coś się uda. Życze tej pani dużo zdrowia i szczęścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
16 grudnia 2014r. o 2:32
Kava napisał(a): Nie chcę dopuścić, by pani Maria straciła nadzieję na poprawę swojego stanu, na lepsze jutro.
Choroba, z którą się zmaga - jest nieuleczalna. Można jednak spowolnić jej postęp.. a tym samym podarować Jej życie. Życie - godne, spokojne - a nie wegetację, pełną lęku o jutro.

Lada moment pani Maria zostanie podopieczną jednej z fundacji będącą organizacją pożytku publicznego.

Do tego czasu osoby chcące pomóc pani Marii mogą wziąć udział w licytacji wystawionych przez nas przedmiotów:
http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=16&act=showtopic&topic=92567&strona=4

lub wesprzeć panią Marię bezpośrednią wpłatą na konto:
Maria Kamysz
60 1050 1575 1000 0092 0327 8446



Kava napisał(a): Ponawiam apel o pomoc..
Swego czasu przypadek Pani Marii stanowił sprawę kontrowersyjną. Reportaż o tym można było zobaczyć na antenie TVN24:

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/urzad-widzi-inaczej,180961.html?playlist_id=17990

Dziś Pani Maria jest zdana na samą siebie. Jej stan zdrowia drastycznie się pogarsza. Martwica kości i zanik mięśni postępują coraz szybciej. Nie stać Jej na konieczną rehabilitację, na wykup niezbędnych leków, zaczyna brakować środków na zaspokojenie podstawowych potrzeb.

Dlatego też ponawiam swój gorący apel o pomoc Pani Marii.

Kilka lat temu udało się Jej wstać z wózka. Teraz grozi Jej powrót do stanu sprzed lat.

Nie pozwólmy stać się Jej ponownie "więźniem" własnego mieszkania.
Pomóżmy Jej stanąć na nogi - o własnych siłach.

Dajmy nadzieję na lepsze, pewne jutro!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
16 grudnia 2014r. o 12:31
witaj kava,daj znać gdzie mogę wpłacić 1 zł za wylicytowaną smycz,piszę ponieważ jestem nie zalogowany. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~78 niezalogowany
16 grudnia 2014r. o 12:42
To jest właśnie nasze Państwo zamiast pomagać ludzią to nie lepiej latać samolotem za nasze pieniądze. A wy co myślicie z tym 19 grudnia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
16 grudnia 2014r. o 20:28
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
16 grudnia 2014r. o 22:54
~klucz-nick napisał(a): witaj kava,daj znać gdzie mogę wpłacić 1 zł za wylicytowaną smycz,piszę ponieważ jestem nie zalogowany. :)


Dziękuję za wzięcie udziału.

Wpłaty możesz dokonać na konto:
Maria Kamysz
60 1050 1575 1000 0092 0327 8446


Daj mi jeszcze tylko znać, kiedy i gdzie mogę przekazać Ci wylicytowaną smycz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 1:03
~~78 napisał(a): To jest właśnie nasze Państwo zamiast pomagać ludzią to nie lepiej latać samolotem za nasze pieniądze. A wy co myślicie z tym 19 grudnia?



Pomagamy ludziom a nie "ludzią".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego