Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Akcja - POMOC!

~ niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 9:40
Kava napisał(a): Daj mi jeszcze tylko znać, kiedy i gdzie mogę przekazać Ci wylicytowaną smycz.
smycz proszę zostawić na GS ul Wróblewskiego stacja napełniania gazu LPG (Tam będzie złotówka za smycz)dziękuje. :)

Zmoderowano 17.12.2014 godz.17:02 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
17 grudnia 2014r. o 11:34
Ok, dziękuję za informację. Jutro się zjawię.

Zaś co do swoistego podsumowania akcji.. do końca miałam nadzieję, że uda się Nam coś osiągnąć. Wierzyłam, ze los pani Marii nie zostanie obojętny.

Jak sytuacja wygląda obecnie?

Nieopłacone rachunki z listopada, komornik pukający do drzwi.. a gdzie tak niezbędna rehabilitacja?

Już chyba tylko cud może Nas uratować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 grudnia 2014r. o 15:50
~ napisał(a): smycz proszę zostawić na GS ul Wróblewskiego stacja napełniania gazu LPG (Tam będzie złotówka za smycz)dziękuje. :)

Zostałeś przelicytowany, koniec twojego pajacowania.

Zmoderowano 17.12.2014 godz.17:01 - powód: topposting (moderator)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 17:30
Kava napisał(a):

Zaś co do swoistego podsumowania akcji.. do końca miałam nadzieję, że uda się Nam coś osiągnąć. Wierzyłam, ze los pani Marii nie zostanie obojętny.

Jak sytuacja wygląda obecnie?

Nieopłacone rachunki z listopada, komornik pukający do drzwi.. a gdzie tak niezbędna rehabilitacja?

Już chyba tylko cud może Nas uratować.

To nie jest tak, że ludzie nie pomagają, ale prawda jest taka, że Pani znajoma jest anonimowa, co dla większości ludzi jest "wymówką", że do takiej akcji się nie przyłączą- w końcu" jej nie znają". Zawsze dużo większy odzew jest dla osób, które można zobaczyć choćby na zdjęciach, gdy widzi się tę chorobę, ból, cierpienie. Wówczas chętniej ludzie sięgają do kieszeni bo "już znają ", bo widzą komu pomagają. I żeby nie przyszło nikomu do głowy, że jestem wścibska i strasznie chcę wiedzieć któż to taki. Po prostu tak już jest. Jak np. po programach tv, rodziny mówią, że dopiero wówczas jest odzew, pomoc, bo ludzie chcą ulżyć cierpieniu jakie zobaczyli. Ostatnio na jednym ze świąt miasta pewna mama wyszła ze swoim niepełnosprawnym synem na wózku inwalidzkim i z kartką w ręku prosiła o pomoc. Powiedziała mi wprost, że jest jej bardzo ciężko i tylko tak ludzie ich zauważą i pomogą. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
18 grudnia 2014r. o 16:24
~ napisał(a): Zawsze dużo większy odzew jest dla osób, które można zobaczyć choćby na zdjęciach, gdy widzi się tę chorobę, ból, cierpienie.


Nie twierdzę, że ludzie nie pomagają. Wiem doskonale, że mają wielkie serca.

Zaś w tym konkretnym przypadku - stopniowo ujawniałam wizerunek pani Marii - nie chciałam Jej bowiem narażać na jakiekolwiek szykany. Miała niestety z nimi styczność. Bo niestety - tylu ilu jest życzliwych - tylu i nieżyczliwych.

Zamieściłam wcześniej link do reportażu o Niej w TVN24, jak i niektóre z wyników badań potwierdzających stan zdrowia. Dysponuję ich większą ilością. Wszystko to dla uwiarygodnienia sytuacji.



Dopisane 18.12.2014r. o godz. 16:24:

~ napisał(a): smycz proszę zostawić na..


Oferta została przebita.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 16:31
Kava napisał(a):
~ napisał(a): Zawsze dużo większy odzew jest dla osób, które można zobaczyć choćby na zdjęciach, gdy widzi się tę chorobę, ból, cierpienie.


Nie twierdzę, że ludzie nie pomagają. Wiem doskonale, że mają wielkie serca.

Zaś w tym konkretnym przypadku - stopniowo ujawniałam wizerunek pani Marii - nie chciałam Jej bowiem narażać na jakiekolwiek szykany. Miała niestety z nimi styczność. Bo niestety - tylu ilu jest życzliwych - tylu i nieżyczliwych.

Zamieściłam wcześniej link do reportażu o Niej w TVN24, jak i niektóre z wyników badań potwierdzających stan zdrowia. Dysponuję ich większą ilością. Wszystko to dla uwiarygodnienia sytuacji.
Dopisane 18.12.2014r. o godz. 16:24:
~ napisał(a): smycz proszę zostawić na..


Oferta została przebita.
po licytacji została przebita?jak to możliwe?gdzie jest post ktury o tym świadczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
18 grudnia 2014r. o 16:34
Dostałam wiadomość na priv`a.
Tam padła propozycja wyższej kwoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 16:35
~klucz-nick napisał(a):
Kava napisał(a):
~ napisał(a): Zawsze dużo większy odzew jest dla osób, które można zobaczyć choćby na zdjęciach, gdy widzi się tę chorobę, ból, cierpienie.


Nie twierdzę, że ludzie nie pomagają. Wiem doskonale, że mają wielkie serca.

Zaś w tym konkretnym przypadku - stopniowo ujawniałam wizerunek pani Marii - nie chciałam Jej bowiem narażać na jakiekolwiek szykany. Miała niestety z nimi styczność. Bo niestety - tylu ilu jest życzliwych - tylu i nieżyczliwych.

Zamieściłam wcześniej link do reportażu o Niej w TVN24, jak i niektóre z wyników badań potwierdzających stan zdrowia. Dysponuję ich większą ilością. Wszystko to dla uwiarygodnienia sytuacji.
Dopisane 18.12.2014r. o godz. 16:24:
~ napisał(a): smycz proszę zostawić na..


Oferta została przebita.
po licytacji została przebita?jak to możliwe?gdzie jest post ktury o tym świadczy?
Licytacja zakończyła się wczoraj,dziś odbiór wylicytowanych fantów,więc jak to możliwe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.