Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Akcja - POMOC!

3655
#Kava nieaktywny
18 grudnia 2014r. o 16:40
~klucz-nick napisał(a): Licytacja zakończyła się wczoraj,dziś odbiór wylicytowanych fantów,więc jak to możliwe?

Wczoraj dostałam wiadomość, jednak dopiero dziś ją odczytałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 16:41
Kava napisał(a): Dostałam wiadomość na priv`a.
Tam padła propozycja wyższej kwoty.
a od kiedy to na priv licytujemy trzeba było od początku to zapowiedzieć,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
18 grudnia 2014r. o 16:43
~klucz-nick napisał(a): nie dostanę tej smyczy to idę na policje

Cała sprawa rozchodzi się o kilka złotych. Dosłownie.

Celem była pomoc potrzebującej osobie, a nie ubliżanie sobie.
Nie zamierzam brać w tym udziału.

Kończę kwestię smyczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 16:46
zostały tu pogwałcone prawa użytkowników nie zalogowanych i to podlega pod prokuratora.jeżeli skorn moczył w tym paluchu to jest współwinny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 16:53
Kava napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): smycz lotos 1 zł.

[img=1416703483_u7xfjzt.jpg]
Licytacja smyczy rozpoczęta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
18 grudnia 2014r. o 18:15
klucz-nick..

..to nie miejsce i czas na spory.

W najbliższej wolnej chwili zostawię smycz we wskazanym przez Ciebie miejscu. Nie chcę za nią żadnych pieniędzy.

Od Ciebie będzie zależało, czy wpłacisz oferowaną przez siebie złotówkę na podany wcześniej numer konta. Pani Maria z pewnością się ucieszy.


Dziękuję BoEnie oraz jagodzie za udział w akcji poprzez zalicytowanie wystawionych przedmiotów oraz wszystkim tym, którzy przekazali swe rzeczy do licytacji.


Moderatora proszę o zamknięcie tematu. Na chwilę obecną uległ on wyczerpaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 10:47
Kava napisał(a): klucz-nick..

..to nie miejsce i czas na spory.

W najbliższej wolnej chwili zostawię smycz we wskazanym przez Ciebie miejscu. Nie chcę za nią żadnych pieniędzy.

Od Ciebie będzie zależało, czy wpłacisz oferowaną przez siebie złotówkę na podany wcześniej numer konta. Pani Maria z pewnością się ucieszy.


Dziękuję BoEnie oraz jagodzie za udział w akcji poprzez zalicytowanie wystawionych przedmiotów oraz wszystkim tym, którzy przekazali swe rzeczy do licytacji.


Moderatora proszę o zamknięcie tematu. Na chwilę obecną uległ on wyczerpaniu.
dziękuje ale 1 zł proszę pobrać na miejscu(adres podałem) poniewaz nie ma mnie w kraju i nie mam możliwości wpłacić na konto.proszę nie robić łaski bo to nie jest jakaś zabawa wziąłem udział w licytacji od 1 zł z tą myslą że ktoś przelicytuje (ale na forum nie priw)ale nikt nie przelicytował,a skorn(pierwszy przemądrzały)coś pultał ale nie licytował.więc proszę mnie zrozumieć. bardzo proszę na miejscu odebrać 1 zł,pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 11:50
co Marcinek posty pousuwane i myślisz że sprawe pod dywan zamiotłeś ? to się mylisz idę w poniedziałek na policje jakiś tam skorn nie będzie podskakiwał do zobaczenia w poniedziałek.chyba że wpłaci 100 zł i zamieści foto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.