Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gimnazjalisci - stracone pokolenie

~klucz-nick niezalogowany
24 listopada 2014r. o 15:57
~kajtek napisał(a): Te, gerwazy :)
Jeszcze na forum ? :|
A ponoć, tylko dwa tygodnie miałeś być obecny ;)
iutro jadę przepraszam za opóżnienie.

Zmoderowano 24.11.2014 godz.16:12 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
24 listopada 2014r. o 16:02
~ napisał(a):


Jeżeli autor, którego cytujesz, jest w Twoim wieku, to niespecjalnie ;)
Pozdrawiam

PS.
Starość nie radość, skorn ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
24 listopada 2014r. o 16:06
~klucz-nick napisał(a):


Będę tęsknił ;)
Szerokiej drogi i do następnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kolega 217 :) niezalogowany
24 listopada 2014r. o 16:56
~N...Antek napisał(a): Dlaczego ja ...a niech to inni powiedzą ...przecież to wszystkim nie nauczycielom wiadomo ,że te gimnazja stworzono by stworzyć nowe miejsca pracy ...bo to zaraz i dyrektor i zastepcy ... :D

... Brukseli nie zależy na mądrych Polakach, tylko na efektywnym produkowaniu taniej siły roboczej na naszym kontynencie.


Antek, cholero Ty :D Weź się w końcu zarejestruj , bo nie wiem jak się mam do Ciebie zwracać. Żeś Mądry , to wiem , jak masz na Imię też, ale jak sam słusznie zauważyłeś , jest wiele 217 - nastek i ręce opadają :)

" ... Brukseli nie zależy na mądrych Polakach, tylko na efektywnym produkowaniu taniej siły roboczej na naszym kontynencie "

Prawdę warto powtarzać. :) Ponieważ Eurokołchoz jest przedłużeniem Trzeciej Rzeszy opanowanym przez GRU. Tudzież małym Watykanem z papieżem- masonem na szczycie piramidy władzy w postaci ... kto tam teraz jest głównym Komisariantem , bo od tego tałatajstwa "już palce mi puchną" :D. Barrosso ? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2014r. o 18:43
Proponuję przeczytać wywiad Hanny Krall z prof.Geremkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N...Antek niezalogowany
24 listopada 2014r. o 19:41
Spokojnie Piotrze ,jak tam jakaś 217 tka podszywa się pode mnie to tylko świadczy ,ze jestem przystojny i wart zainteresowania :D :D :D . Jak mam na imię to zauwazyłes chociaż i tu mam sobowtórów..Zresztą pod większością wypowiedzi mógłbym się podpisac dlatego nie widzę problemu... :D A Ty mi to socjalistyczne Tyskie wisisz i nie myśl ,ze zapomniałem :P :D
Spokojnej nocy życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 listopada 2014r. o 19:51
O qurcze ... wisze ? No dobra , Mądrym zawsze :) Jednakowóż miło by było zwracać się do Ciebie ... np. Profesorzebezmatury :D Dobrej nocy Jantoś :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N...Antek niezalogowany
24 listopada 2014r. o 19:59
Śpij spokojnie i tym tyskim sie nie martw ... jeszcze w zielone gramy...jeszcze nie umieramy ...cholera to też żyda Młynarskiego a Ty Żydów nie lubisz... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.