Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podpalono sklep zoologiczny
~ niezalogowany
29 listopada 2014r. o 13:39
i tak nie wesprzesz nikogo a tylko sie produkujesz jak glupi ćwok, mądrkujesz tu a sam nic nie zrobisz, masz kase to trzymaj i sie nią wypchaj a potem zdychaj w zapomnieniu, bo tacy jak ty nie chca pamietac o takim zulusie

Zmoderowano 29.11.2014 godz.14:50 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
29 listopada 2014r. o 13:44
Schronisko to bardzo dobry pomysł. Jestem za :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciężko zrozumieć niezalogowany
29 listopada 2014r. o 13:46
Przypadkowo przeczytałem i bardzo się dziwię podejściu wielu komentujących. POMOC innym ważna sprawa ale czy w biznesie w takiej formie? Ilu z was ma na koncie pomoc innym naprawdę potrzebującym - mam na myśli chorych , żyjących w ubustwie w wielu przypadkach pokrzywdzonych przez życie. Kto z Was włączył się w taką pomoc? Kto z Was włączył się w moim odczuciu świetną inicjatywę jaką jest Szlachetna Paczka? Pomagajmy naprawdę potrzebującym róbmy to wspólnie bo w grupie siła, ale nie popadajmy w skrajności. Możemy współczuć, ale w biznesie ubezpieczenie to podstawa i zapewne właściciele będąc zaradni wzięli to od uwagę, jak również poradzą sobie w odbudowie biznesu. Sprawcę należy złapać i ukarać a my skupmy się na pomocy innym naprawdę potrzebującym zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Dla refleksji proponuję poczytać na stronie Szlachetnej Paczki jakiego wspsarcia potrzebują rodziny w tym DZIECI !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oj niezalogowany
29 listopada 2014r. o 13:59
~ napisał(a): i tak nie wesprzesz nikogo a tylko sie produkujesz jak glupi ćwok, mądrkujesz tu a sam nic nie zrobisz, masz kase to trzymaj i sie nią wypchaj a potem zdychaj w zapomnieniu, bo tacy jak ty nie chca pamietac o takim zulusie

O rany≠≠ skoro tacy ludzie chcą wspomagać ten sklep to kim są właściciele? To ja jednak zmienię swoje przyzwyczajenia i zrobie zakupy w innym sklepie.
Dziękuje

Zmoderowano 29.11.2014 godz.14:49 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M. niezalogowany
29 listopada 2014r. o 14:31
~klient napisał(a): Wszystkich zwierzątek szkoda.Tych,które zimą probują przed mrozem skryć się w piwnicach ,ktore szczelnie zamykamy, zbijamy okna by sie tam nie przedostały, żal myszek którym wysypujemy trutki by się potruły, żąl wszelkich istot zwierzęcych..i żąl ludzi chorych i okrutnie doswiadczonych przez los.Dysponuje niewielkimi pieniędzmi,ale małą kwotą podzielę się z bardzo potrzebującymi i nie będą to właściciele biznesu..chociaż przykro mi bardzo z powodu sytuacji i bardzo chcę by ukarano sprawcę0sprawców«.Właścieciele jednak nie stracili domu, zdrowia.Są młodzi,pełni werwy ,szybko klienci swoimi zakupami pomogą wyjść z kłopotów...I tak powinno się do tego podchodzić.
Pieniądze na cel odbudowy sklepu od ludzi hm.........??
Właściciele co Wy na to??? Prawdopodobnie kochacie zwierzęta, idzie zima,,,,schroniska itd itp.....
Trochę mam niesmak


Jakbyście weszli w link i przeczytali zamiast komentować i hejtować to wiedzielibyście, że zebrane pieniądze idą na schronisko jeśli ubezpieczalnia wypłaci pieniądze za odszkodowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
29 listopada 2014r. o 14:46
~ciężko zrozumieć napisał(a): Przypadkowo przeczytałem i bardzo się dziwię podejściu wielu komentujących. POMOC innym ważna sprawa ale czy w biznesie w takiej formie? Ilu z was ma na koncie pomoc innym naprawdę potrzebującym - mam na myśli chorych , żyjących w ubustwie w wielu przypadkach pokrzywdzonych przez życie. Kto z Was włączył się w taką pomoc? Kto z Was włączył się w moim odczuciu świetną inicjatywę jaką jest Szlachetna Paczka? Pomagajmy naprawdę potrzebującym róbmy to wspólnie bo w grupie siła, ale nie popadajmy w skrajności. Możemy współczuć, ale w biznesie ubezpieczenie to podstawa i zapewne właściciele będąc zaradni wzięli to od uwagę, jak również poradzą sobie w odbudowie biznesu. Sprawcę należy złapać i ukarać a my skupmy się na pomocy innym naprawdę potrzebującym zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Dla refleksji proponuję poczytać na stronie Szlachetnej Paczki jakiego wspsarcia potrzebują rodziny w tym DZIECI !!!


co racja to racja .....
Tyle dzieci nie ma co jeść,gdzie się podziać itp... jakoś nie słychać tu o akcjach typu zrzuta na jedzenie czy dach nad głową ( oprócz jakichś klików).
Własciciele sklepu nie pierwsi i nie ostatni stracili biznes , na pewno poradzą sobie z odbudową lokalu.
Szkoda tylko ,że sprawcy pewnie nie ustalą.
Można by go obciążyć kosztami lub pracami na poczet odbudowy.
W kazdym normalnym panstwie w cywilizowanym swiecie - podczas wynajmu lokalu lub prowadzeniu biznesu musisz przy wejsciu do lokalu ubezpieczyć go od takich zdarzeń . I nikt nie organizuje dodatkowych zbiórek pieniedzy ponieważ wszystkim zajmuje sie ubezpieczyciel.

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bitek.pl niezalogowany
29 listopada 2014r. o 20:02
Z tego biznesu żyją dwie rodziny czy nie lepiej im pomóc zanim staną się potrzebującymi? Oddać wędkę którą jakiś dziwny czlowiek im zabrał a z której korzystali całkiem dobrze? Dlaczego żeby ktoś zaczął zasługiwać na pomoc najpierw musi sięgnąć dna?
Czy jak komuś spali się dom to zasługuje bardziej na pomoc niż oni? To są bardzo fajni faceci, są w porządku i jak komuś mam pomóc to właśnie im. Trzymajcie się Chłopaki!
Kawaleria nadchodzi.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bitek.pl niezalogowany
29 listopada 2014r. o 20:05
Coś się automat moderujący psuje. Żadnych brzydkich słów nie używałem... A żeby bardzo brzydkich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.