Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podpalono sklep zoologiczny
~bitek.pl niezalogowany
29 listopada 2014r. o 20:09
Acha, odnośnie ubezpieczycieli... W lipcu miałem w domu szkodę na ponad 20 tysięcy... Burza. Dom wysoko ubezpieczony. Do dzisiaj nie dostałem ani grosza bo ubezpieczyciel którego nazwa podobna jest do słowa "generał" nie wypłacił mi jeszcze ani grosza, ciągle coś kręcą i po niedzieli idę z tym do Ronina... Ile to miesięcy? Prawie piec. Pięć miesięcy w biznesie bez możliwości zarabiania... Sam ZUS ich zabije... Warto pomóc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2014r. o 22:28
~bitek.pl napisał(a): Acha, odnośnie ubezpieczycieli... W lipcu miałem w domu szkodę na ponad 20 tysięcy... Burza. Dom wysoko ubezpieczony. Do dzisiaj nie dostałem ani grosza bo ubezpieczyciel którego nazwa podobna jest do słowa "generał" nie wypłacił mi jeszcze ani grosza, ciągle coś kręcą i po niedzieli idę z tym do Ronina... Ile to miesięcy? Prawie piec. Pięć miesięcy w biznesie bez możliwości zarabiania... Sam ZUS ich zabije... Warto pomóc.

BITEK pewnie szukałeś coś taniego i ja zawsze PZU i bardzo CI dobrze chciałeś zaoszczedzić pzu płaci zawze majlepiej :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ww niezalogowany
29 listopada 2014r. o 23:14
Ktos kto nigdy nie byl w takiej sytuacji i nie mial do czynienia z odszkodowaniami nigdy nie zrozumie jak ciezko zrekompensowac poniesione straty. A zawisc ludzka i pazernosc na pieniadze nie pozwala na pomoc innym. Tu widac dokladnie kto ma dobre serce i chec niesienia pomocy bez wzgledu na to czy jest sie chorym czy ma sie ciezka sytuacje zyciowa czy tez stracilo sie dazenie do spelnienia marzen. Nikt nikogo nie zmusza do wplacania kasy na pana x czy pania y wiec nie siejmy propagandy o checi dorobienia sie przez wlascicieli sklepu poprzez pomoc dobrych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2014r. o 16:20
~ napisał(a): BITEK pewnie szukałeś coś taniego i ja zawsze PZU i bardzo CI dobrze chciałeś zaoszczedzić pzu płaci zawze majlepiej :P


I tu się mylisz.Miałam wycenę przez rzeczoznawcę z PZU i wycenę od drugiego ubezpieczyciela- różnica w kwocie 500zł.Więc nie pisz, że PZU zawsze najlepsze.

Zmoderowano 30.11.2014 godz.20:23 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przemo niezalogowany
30 listopada 2014r. o 20:15
Jak to by się stało przed wyborami to nasz prezydent szybko dał kase na remąt,ale już jest po wyborach i trzeba działać na swoją ręke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
30 listopada 2014r. o 20:17
~Przemo napisał(a): Jak to by się stało przed wyborami to nasz prezydent szybko dał kase na remąt,ale już jest po wyborach i trzeba działać na swoją ręke.


remont Przemo , REMONT :D

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 11:55
CZY ZŁAPONO JUŻ TEGO IDIOT.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 11:55
CZY ZŁAPONO JUŻ TEGO IDIOT.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza