Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podpalono sklep zoologiczny
~zaganiacz niezalogowany
29 listopada 2014r. o 8:54
Możliwe, że złodziej podpalił sklep żeby pozbyć się naocznych świadków?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świstak niezalogowany
29 listopada 2014r. o 11:31
możliwe .... chomik i żółw nie spali i mogli rozpoznać jego twarz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
29 listopada 2014r. o 11:53
Krysiu - tak właśnie zaczyna się znieczulica społeczna. Jestem ciekawy co byś czuła gdyby to Ciebie spotkało.
Z wandalizmem i złodziejstwem trzeba walczyć a siebie nawzajem wspierać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
29 listopada 2014r. o 11:55
krysiu zwana jolą - wyobraź sobie ,że niektórych nie OPCHODZI a niektórych OBCHODZI .
Dlatego nie chcesz -nie dawaj ale prosimy cię o jedno .
Nie każ nam czytać swoich literackich produkcji bo ranisz nasze oczy ..... ;(

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pawcio niezalogowany
29 listopada 2014r. o 11:57
Umówmy się, ci co tak biadolą że ktoś chce pomóc pogorzelcom, a nie komuś innemu, sami zapewne nikomu nie pomagają. Tylko im gul skacze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian Bartis niezalogowany
29 listopada 2014r. o 13:13
Panowie trzymajcie sie !!! Nie ma słów potepienia dla prymitywa , który podpalił Wasz sklep , w jakim celu to zrobił , moze to konkurencja , moze dla zatarcia sladów ? Tylko szkoda tych zwierzatek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
29 listopada 2014r. o 13:16
Komu przeszkadzał sklep i zwierzątka? Ludzie czasem mają naj...ne w głowach. Mam nadzieję że niebawem powstaną na nowo bo gdzie kupię swoim pociechom zaopatrzenie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
29 listopada 2014r. o 13:24
Wszystkich zwierzątek szkoda.Tych,które zimą probują przed mrozem skryć się w piwnicach ,ktore szczelnie zamykamy, zbijamy okna by sie tam nie przedostały, żal myszek którym wysypujemy trutki by się potruły, żąl wszelkich istot zwierzęcych..i żąl ludzi chorych i okrutnie doswiadczonych przez los.Dysponuje niewielkimi pieniędzmi,ale małą kwotą podzielę się z bardzo potrzebującymi i nie będą to właściciele biznesu..chociaż przykro mi bardzo z powodu sytuacji i bardzo chcę by ukarano sprawcę0sprawców«.Właścieciele jednak nie stracili domu, zdrowia.Są młodzi,pełni werwy ,szybko klienci swoimi zakupami pomogą wyjść z kłopotów...I tak powinno się do tego podchodzić.
Pieniądze na cel odbudowy sklepu od ludzi hm.........??
Właściciele co Wy na to??? Prawdopodobnie kochacie zwierzęta, idzie zima,,,,schroniska itd itp.....
Trochę mam niesmak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza