Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

restauracje na swieta

~klucz-nick niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 11:37
~Kelner napisał(a): Widać , że nie macie nic wspólnego z gastronomią . Moja pensja w październiku 4950 netto za 169 godzin, w listopadzie 3450 netto za 154 godziny , w grudniu jeszcze nie wiem, ale mam w grafiku 168 godzin, wolne w sylwestra i Nowy Rok i odłożone na dzień dzisiejszy 1980 napiwków.
W bolesławieckiej restauracji!
ale dowcip dobre,tylko jeszcze mi podpowiedz bo nie wiem gdzie jest Mariot albo Viktoria w Bolcu,bo w tych niby knajpach to jak 2000 tyś zarobisz to już szczyt możliwości,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 11:48
~klucz-nick napisał(a):
~Kelner napisał(a): Widać , że nie macie nic wspólnego z gastronomią . Moja pensja w październiku 4950 netto za 169 godzin, w listopadzie 3450 netto za 154 godziny , w grudniu jeszcze nie wiem, ale mam w grafiku 168 godzin, wolne w sylwestra i Nowy Rok i odłożone na dzień dzisiejszy 1980 napiwków.
W bolesławieckiej restauracji!
ale dowcip dobre,tylko jeszcze mi podpowiedz bo nie wiem gdzie jest Mariot albo Viktoria w Bolcu,bo w tych niby knajpach to jak 2000 tyś zarobisz to już szczyt możliwości,


I pomimo tego, że szukamy nowych kelnerów , bo mamy sporo gości to nie ma chętnych! Zatem jeżeli ktoś jest kelnerem z zawodu, zna tę pracę i jej specyfikę oraz potrafi dobrze pracować w zespole na pewno pracę znajdzie. Kto przychodzi? Dziewczyny z brakami w edukacji, dziewczyny , które nie znają języków obcych, dziewczyny, które nie mają pojęcia o winach, rodzajach kaw. Kelnerstwa można się nauczyć , ale trzeba chcieć i mieć ochotę pracować , gdy inni świętują . Z uśmiechem!
Jeżeli szukałeś kiedyś pracy w zawodzie kelner-barman to z całą pewnością trafiłeś na nasze ogłoszenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 11:55
~ napisał(a):
~ napisał(a): To ty się ogarnij bo nie rozumiesz najprostszej rzeczy że jest popyt to właściciele robią wam podaż najczęściej nie pytając:czy mógł byś?Nie powie pacujemy ale płaca ekstra tylko przylezie i stwierdzi że w święta pracujemy NORMALNIE(pod względem płacy też)a jak Ci nie pasuje to na twoje miejsce ludzi mnoho.
Widać że w życiu jeszcze nie pracowałeś nigdzie bo tak jest prawie wszędzie.Setki są na wymarciu.
Odnośnie ściągania ludzi to też się tak nie rozpędzaj.Taki właściciel otwiera knajpie i jak nawali mu się ludzi to co myślisz robi?Zamyka drzwi i nie wpuszcza więcej klientów?Nie.Tarabani do Ciebie byś przyszedł bo on musi zarabiać.Najlepiej wyłączyć tel i się ukrywać a najlepiej to z takiej roboty się zwolnić nie dając im satysfakcji zwolnienia Ciebie.W trzech Bolesławieckich knajpach tak było wiec raczej to nie jest przypadek tylko norma więc schowaj ten jezior i najlepiej zamknij ryło i schowaj swoje mądrości w głęboko w buty bo wariata z siebie robisz.

Właśnie.Dodam tylko by nie dziwić się,że gdzie nie pójdziesz tam obsługa chce zabić Cię wzrokiem.Cieszcie się,że jeszcze nie ryczą bo by przez przypadek jeszcze na smarkali wam do zupy.


Pensja pracownika wynika z przychodu od sprzedaży, wyższa pensja? Ceny w górę !
Zamiast 2 złotych za pizze niech w święta kosztuje 50!
Jak Wam się to podoba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 12:01
~Kelner napisał(a): Widać , że nie macie nic wspólnego z gastronomią . Moja pensja w październiku 4950 netto za 169 godzin, w listopadzie 3450 netto za 154 godziny , w grudniu jeszcze nie wiem, ale mam w grafiku 168 godzin, wolne w sylwestra i Nowy Rok i odłożone na dzień dzisiejszy 1980 napiwków.
W bolesławieckiej restauracji!

Hahahah...dobry jest?Żart miesiąca.Może zatrudnij się w charytatywnym kabarecie bo widzę że masz czas i pieniądze to w swieta podziel sie swoimi zdolnościami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 12:05
I znów wracam do tego co kiedyś pisałam. Każdy pracuje w tym samym wymiarze godzin. a nadgodziny są ekstra płatne. Wiec nie litujcie się tak nad tymi którzy pracuja 24 czy 25 bo oni maja wolne 22 i 27 np. A dla mnie są to jedyne dni ( weekend i ewentualnie jakieś świata ) kiedy mam wolne i mogę wreszcie na coś wydać zarobione pieniądze. Jest wolność na rynku pracy. Chcesz mieć 100 % wolne święta. to znajdź taka pracę lub otwórz swój biznes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 12:10
~ napisał(a):
~Kelner napisał(a): Widać , że nie macie nic wspólnego z gastronomią . Moja pensja w październiku 4950 netto za 169 godzin, w listopadzie 3450 netto za 154 godziny , w grudniu jeszcze nie wiem, ale mam w grafiku 168 godzin, wolne w sylwestra i Nowy Rok i odłożone na dzień dzisiejszy 1980 napiwków.
W bolesławieckiej restauracji!

Hahahah...dobry jest?Żart miesiąca.Może zatrudnij się w charytatywnym kabarecie bo widzę że masz czas i pieniądze to w swieta podziel sie swoimi zdolnościami.


Niestety czas to napisać : " żal ściska pośladki niedouczonym nierobom! Mnóstwo osób ciężko [ bo nikt nie pisze, że to lekka praca] pracuje w restauracjach za co dostaje dobrą pensję . Kelnerzy porozumiewają się w kilku językach [ mamy w Bolesławcu do obsłużenia dużą grupę Francuzów, Portugalczyków, Japończyków i Hiszpanów], nieustannie się doszkalają , dbają o dwój wygląd.O takich kelnerów szefowie zabiegają. Tobie zapewne to obce, bo nie masz nic wspólnego z tą pracą , podobnie jak ci, którzy płaczą , że muszą w święta pracować.Na zamku w Kliczkowie wigilijna kolacja kończy się przed pasterką . Przyjmując się do pracy w restauracji każdy rozgarnięty wie, że w sobotę nie wyjdzie do domu o 18!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 12:16
napisz mi nazwę restauracji w Bolcu którą odwiedzają portugalczycy hiszpanie i japończycy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 12:25
Tak....prosimy o nazwę tego boleslawieckiego lokalu gdzie jest tak pięknie.To nie hańba a reklama nawet.Choć z tego reklamowania wigilii w kliczkowie wnioskuję że to o niego chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza