Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Wypadki na obwodnicy

~ niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 13:14
a taksówkarzy tam widziałeś na tych nie dorzecznych skrzyzowaniach bo ja nie taxi to omija oszczędza czas oni wiedzą jak jeżdzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~johny bravo niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 13:19
szefoxxx napisał(a): trzeba używać głowy jak się jeździ to jest normalna krzyżówka ba prosta jak drut nie widze tu nic trudnego pozdro

Ty używasz, ale ktoś inny nie użyje, wymusi pierszeństwo = trafi w Ciebie w bok, zostaniesz ciężko ranny, jemu nic sie nie stanie, no i co Ci po Twoim używaniu głowy? :)

Pal licho jakby ranni zostawali Ci którzy powodują kolizje wypadek, ale niestety często niewinni ludzie padają ofiarą takich bezmyślnych kierowców dla których prosta krzyżówka wcale nie jest taka prosta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3211
#szefoxxx nieaktywny
25 stycznia 2015r. o 13:52
~johny bravo napisał(a): Ty używasz, ale ktoś inny nie użyje, wymusi pierszeństwo = trafi w Ciebie w bok, zostaniesz ciężko ranny, jemu nic sie nie stanie, no i co Ci po Twoim używaniu głowy? :)

Pal licho jakby ranni zostawali Ci którzy powodują kolizje wypadek, ale niestety często niewinni ludzie padają ofiarą takich bezmyślnych kierowców dla których prosta krzyżówka wcale nie jest taka prosta.

tak w pełni się z tobą zgadzam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 17:48
Proponuję na you tube oglądnąć szwagier pl ,tytuł brat blizniak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5181
#Bobiszna nieaktywny
25 stycznia 2015r. o 19:10
Przejazd przez obwodnicę, np od strony Dolnych Młynów faktycznie często jest problemem, ale wydaję mi się, że nie ma co szukać rozwiązania. Wydaję mi się, że akurat w tym miejscu, sygnalizacja świetlna nic nie wniesie, a wręcz będzie przeszkadzać;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 stycznia 2015r. o 20:01
~johny bravo napisał(a): Ty używasz, ale ktoś inny nie użyje, wymusi pierszeństwo = trafi w Ciebie w bok, zostaniesz ciężko ranny, jemu nic sie nie stanie, no i co Ci po Twoim używaniu głowy? :)

Pal licho jakby ranni zostawali Ci którzy powodują kolizje wypadek, ale niestety często niewinni ludzie padają ofiarą takich bezmyślnych kierowców dla których prosta krzyżówka wcale nie jest taka prosta.


Jeśli to skrzyżowanie dla kogoś posiadającego prawo jazdy jest trudne ,to dokumencik do odpowiedniego urzędu i na piechotę
:>
Dziwne tłumaczenie,że krzyżówka dla kogoś może być nie prosta ,a skomplikowana,w czym ?
jedna droga jest główna,a boczne podporządkowane,z podporządkowanej nie wjeżdżamy na pałę,bo możemy dostac strzała z boku-w czym problem ,aby tego nie zrozumieć ? :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 20:13
Tak tyle że kierowcy jadący główną od czasu do czasu mogli by puścić tych z podporządkowanej ale po co niech stoją kiedyś wyjadą.Weźmy wyjazd z widoku tam też jest ciężko utrafić pustą drogę w godzinach szczytu ale jedzie buratino widząc ze ktoś ma możliwość wyjazdu ale nie zatrzyma się.Nie raz trąbiono na mnie bo przepuszczałam auta jadące podporządkowaną.Bądźmy kierowcami nie tylko ludzmi mającymi prawo jazdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtas niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 20:22
Bobiszna napisał(a): Przejazd przez obwodnicę, np od strony Dolnych Młynów faktycznie często jest problemem, ale wydaję mi się, że nie ma co szukać rozwiązania. Wydaję mi się, że akurat w tym miejscu, sygnalizacja świetlna nic nie wniesie, a wręcz będzie przeszkadzać;/

Dokladnie to nic nie da , proponuje ruszyć glowa i nie jeździć w danym kierunku gdy wiadomo ze na 100% będzie korek , ja jak wiem ze sie mogę spodziewać korka to jadę dłuższą ale pewniejsza trasa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego