Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech każdy robi to, co do niego należy
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 12:25
Panie Kwaśniewski prawda jest taka że to co robicie w trójkę czyli Kwaśniewski, Haniszewski i Chwojnicki powinna robić jedna osoba .Ale czego się nie robi ''by żyło się lepiej''.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 13:21
Jestem przekonany że temat WTZtów ma drugie dno. Można się domyślać o co chodzi...
Dla dobra o wizerunek powiatu, odnowiony starosta nie powinien cackać się z prezydentem, tak jak jego poprzednik. Ratusz nieraz niesłusznie czołgał powiat co tzw. opinia publiczna bezkrytycznie kupowała. Czas pokazać ratuszowym że powiatowi potrafią oddać, co najmniej równie mocno;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poldek niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 13:27
~mdm napisał(a): Czas pokazać ratuszowym że powiatowi potrafią oddać, co najmniej równie mocno;)


Ale co pokazać? w czym?
A Warsztaty niepełnosprawnych podlegają pod prezesa, który jest z komitetu Romana, tylko nie bardzo rozumiem dlaczego z tego powodu mają cierpieć dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 15:16
Moim zdaniem D.Kwaśniewski jest Bardzo dobrym Starostą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 15:23
To taki lokalny cwaniaczek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 stycznia 2015r. o 15:29
W interesie mieszkańców miasta i powiatu Bolesławiec jest aby jeden ośrodek władzy przejął dwa pozostałe.
Miasto , gminę wiejską i powiat Lub starostwo gminę wiejską i miasto.

Jeden powiat jedna władza --
Dla ułatwienia mieszkańcom małych miejscowości zainstalować tam okienka podawcze i po jednym maks dwóch urzędników którzy by te sprawy zawozili i przywozili pomiędzy urzędem powiatu a mieszkańcem.Tak aby ludzie nie musieli bez potrzeby podróżować do urzędów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 16:19
Ja mam pytanko co faktycznie robi Wicestarosta ? Z wywiadu wynika, że wszystko robi Starosta. A Wicestarosta nawet nie wszedł do Rady Powiatu. Na innych portalach piszą ,że jest 22 radnym. Nawet urzędnicy w Starostwie taki wpis umieścili na oficjalnej stronie z fotografią. PSL miał tylko wynik dzięki PIERWSZEJ KARCIE Zbroszurowanej do głosowania w/g PKW i "Polacy Nic się nie stało".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 8:54
~poldek napisał(a):
~mdm napisał(a): Czas pokazać ratuszowym że powiatowi potrafią oddać, co najmniej równie mocno;)


Ale co pokazać? w czym?
A Warsztaty niepełnosprawnych podlegają pod prezesa, który jest z komitetu Romana, tylko nie bardzo rozumiem dlaczego z tego powodu mają cierpieć dzieci.


Z publikowanych materiałów wcale nie wynika, że ucierpią na tym dzieci. Myślę, że wręcz przeciwnie. Mam wrażenie, że chodzi o to kto będzie zarządzał kasą przekazywaną na WTZ. Kto powiedział, że zmiana oznacza, że będzie gorzej? Nie ulega wątpliwości, że rodzice wiedzą co jest najlepsze dla ich dzieci, ale to nie oznacza, że znają się na zarządzaniu. Myślę, że może być tylko lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.