Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech każdy robi to, co do niego należy
2900
#falco nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 15:23
właśnie przeczytałem :)
wychodzi na to że wnioski jakie wyciągnąłem (w poprzednim poście) są chyba słuszne
Jaki starosta widzi problem w przedłużeniu obecnego stanu rzeczy a więc przedłużeniu o kolejne 10 lat ,funkcjonowania Stowarzyszenia?
ja nie widzę...
Czy wierzyć że ponad partyjniactwo i wszelkie układy postawi czyjeś dobro?...nie bardzo wierzę ;)

to sprawa dla bolec.info które powinno temat monitorować i powiadamiać nas bolesławian o następujących lub nie,zmianach...
pokażcie ze jesteście ''ponad'' ;)

Radio Wrocław wyraziło wstępnie chęć zainteresowania sie sprawą...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 stycznia 2015r. o 15:50
kajtek68 napisał(a): Gdybyś zaznaczył, że Twoje słowa to tylko kontekst, a nie sedno, to nie miałbyś problemu ze mną.
Nie pisz więc więcej, że chcesz się targnąć na własne życie.
Pozdrawiam


Czekam na moment, w którym zabierzesz jakiś poważny głos w dyskusji, zamiast skupiać się na wszystkim, tylko nie samym problemie. To strasznie drażniące.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 16:06
skorn napisał(a):
kajtek68 napisał(a): Gdybyś zaznaczył, że Twoje słowa to tylko kontekst, a nie sedno, to nie miałbyś problemu ze mną.
Nie pisz więc więcej, że chcesz się targnąć na własne życie.
Pozdrawiam


Czekam na moment, w którym zabierzesz jakiś poważny głos w dyskusji, zamiast skupiać się na wszystkim, tylko nie samym problemie. To strasznie drażniące.
a ty lepiej nie robisz przygadał kocioł garnkowi,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 stycznia 2015r. o 16:07
a ty tłuku wypierdalaj

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 16:13
skorn napisał(a): a ty tłuku wypierdalaj
widzeże aż się prosisz o gości skoro ci odpuściłem to morda w kubeł ,a tłuka to sobie w rodzinie poszukaj,dam ci dobrą rade nie szukaj guza.wsioku.zalogowany błazen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jeszcze bardziej chamski niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 16:21
Pytanie do Starosty :

Darek , czy wiesz czym pieniądz fiducjarny jest ? Dwuimienny nie chce odpowiedzieć na pytanie ile i komu. Może Ty masz jaja ?

Klucznik , Skornik ... do budy !

Nie zaśmiecać mi tematów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 16:34
skorn napisał(a): a ty tłuku wypierdalaj
odezwał się kużwa inteligent po studiach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 18:01
''pax między narody'' :D
cytacik...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza