Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Współorganizuj Bolesławieckie MOTO SHOW
10630
#CNC nieaktywny
7 marca 2015r. o 13:45
~zakochana napisał(a): I ja tez bede.. taka już tradycja :-) już szykuje kombinezonki i otwieram powoli sezon :-)


kobieta i motocykl , coś wspaniałego ... to połączenie jak koktajl mołotowa i zapałki :) [img=1425732349_5bj23nd.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2015r. o 15:55
co ??????????????????? za dużo to koszkuje i szukają sponsorów >>>ŻENADA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2015r. o 16:17
Dobrze by było zacząć jakim koncertem rockowym,to podkreśli klimat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Janek niezalogowany
7 marca 2015r. o 16:18
Banda idiotów wypisujacych na forum w tym temacie. Nikt nikogo nie zmusza do wpłacania pieniędzy. Przeciez robią to po to żeby goście mieli jak najwięcej atrakcji w tym mieście. Potraficie tylko krytykować, ale pewnie przyjść, przyjdziecie. A jakże. Nie za wasze!!! Mentalność i myślenie co niektórych nie jest mocną stroną. Aby skrytykować i poniżyć kogoś kto ma pomysł. Gratuluje organizatorom, mam nadzieje że w tym roku będzie fenomenalnie. Bardzo chętnie wesprę Państwa. Życzę wszystkim którzy tam będą wspaniałej zabawy, a zadrośnikom też. Przyjdźcie i popatrzcie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pablo niezalogowany
8 marca 2015r. o 1:02
~Kwaśny napisał(a): Hahaha ani złotówki wam nie dam, ale mogę was wesprzeć swoim BMW przygotowanym do driftu tylko musicie mi zatankować.


Ja z chęcią wesprę taką akcję!Co za ...-z takim podejściem do organizacji imprez to driftować możesz wokół piaskownicy resorakiem dzieciaku!A skrót BMW kojarzy Ci się ze skrótem ''Bolid Młodzieży Wiejskiej"albo "Będziesz Miał Wydatek:"-ale pensji ojca,bo jesteś bardzo młody,lub bardzo głupi,że piszesz takie głupoty.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2015r. o 2:47
pablo... to te placki czy imię

Piaskownicy to ty nie miales. Z gruzu i zriwru babki nie wychodziły tak?
Używaj betony. Od dziecka widać cięzko było z psychiką sobie poradzić. To rodzi kolejny efekt. Lub defekt - trola. Torla zyciowego, trola forumowego. To zradza trole, a trole to chyba nie ludzie. Mowimy, mamy wspolna cechę. Wladamy tym samym jezykiem ale mozgami juz innymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PRAWDA niezalogowany
8 marca 2015r. o 16:06
CO TO ZA STOWARZYSZENIE JACYŚ NACIĄGACZE ANI NAZWY ANI ADRESU TYLKO NR KONTA ŻENADA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 marca 2015r. o 16:10
~PRAWDA napisał(a): CO TO ZA STOWARZYSZENIE JACYŚ NACIĄGACZE ANI NAZWY ANI ADRESU TYLKO NR KONTA ŻENADA
w naszym kochanym kraju zielona wyspa od jakiegoś czasu panuje moda na wyłudzanie pieniędzy w różny sposób,więc każdy sposób jest dobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie