Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Współorganizuj Bolesławieckie MOTO SHOW
41
#jegomosc nieaktywny
8 marca 2015r. o 16:48
~klucz-nick napisał(a): nie będe wspierał waszej zabawy bo wolę sobie zatankować i też powarcze,,musicie znależć sponsora[frajera]co wam zafunduje wache i kiełbache,ja leje w swoje kotły i gardło miłego warczenia za nie moje. :P


Błagam cię znajdź sobie jakieś inne hobby, zamiast w podobnym tonie wypowiadać się w każdym możliwym temacie. Organizatorzy zrobili fajną imprezę i planują zrobić kolejną, a wiadomo że bez wsparcia tego nie zrobią. A nazywanie sponsorów frajerami świadczy tylko o tobie.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 marca 2015r. o 16:55
zachowuje równowagę w przyrodzie ty chwalisz bo musisz ,a ja zniechęcam bo niby dlaczego ktoś ma płacić za oglądanie miernoty w wiejskim stylu wiesz gdzie możesz mnie (...)

Zmoderowano 08.03.2015 godz.17:03 - powód: wulgarne słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
8 marca 2015r. o 16:55
Tu masz relację:

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=11097

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 marca 2015r. o 17:00
jegomosc napisał(a): Tu masz relację:

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=11097
no świetnie tylko dlaczego ludzie mają dokładać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 marca 2015r. o 17:09
znajdż sobie inny sposób robienia ludzi w konia.wszystkie moje posty usunięte w demokracji gdzie się krzyczy wolność słowa,

Zmoderowano 08.03.2015 godz.17:12 - powód: zapamiętaj sobie że używanie wulgaryzmów , nie dotyczy wolności słowa , tylko kultury wypowiedzi. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
8 marca 2015r. o 17:13
Przecież tą imprezę robią - zaraz spadniesz z krzesła - LUDZIE! Co więcej nie są to urzędnicy, którym ktoś za to płaci. To pasjonaci motoryzacji, którzy przy okazji reklamują swoją działalność - ale uwierz mi, że gdyby podobną kasę i zaangażowanie jak to wkładane w organizację imprezy wkładali w reklamę to wyszliby na tym lepiej. Ale dzięki temu powstaje fajna impreza, której pierwsza edycja byłą przez ludzi bardzo dobrze przyjęta.

Teraz zapraszają do współpracy - i nie tylko proszą o wsparcie, ale też oferują możliwość zareklamowania się itp. To ciekawa oferta dla warsztatów, sklepów motoryzacyjnych czy restauracji.

Nie chcesz się dokładać, to się nie dokładaj - proste. Ale po co psujesz atmosferę? Ktoś się napracował, wydał kupę kasy i zapewnił ludziom fajną rozrywkę (za free - każdy mógł przyjść) to trzeba mu przybić piątkę i podziękować, a nie rzucać kłody pod nogi!

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 marca 2015r. o 17:21
powiedz to tym co zarabiają 1150 zł jak im na życie brakuje żeby ci dołożyli jak ktoś ma sprzęt za 20 000 tyż to go na wache stać,a biedny ma dzieci co chcieli by przyjść ale kasy nie mają ,zabłyśnij inteligencją i zrozum że staram się tych skromniejszych bronić ,ale ty nie rozumiesz i nie tylko ty nie rozumiesz.

Zmoderowano 08.03.2015 godz.17:23 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 marca 2015r. o 17:29
poszukiwacze skarbów na motocyklach,a poszukiwacze pieniędzy w maybachach :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie