Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Współorganizuj Bolesławieckie MOTO SHOW
~klucz-nick niezalogowany
9 marca 2015r. o 10:55
jegomosc napisał(a): I nie zaskoczyłeś mnie.
to może zamiast marnować swój czas weż się koleś za jakąś robotę,to i budżet domowy ci się powiększy i na motocykl do maja odłożysz, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
9 marca 2015r. o 11:33
~klucz-nick, rzucasz się do wszystkich i o wszystko, znajdujesz problemy tam, gdzie ich nie ma. Cytowane, czy przeczytane słowa źle interpretujesz. Zarzucasz komuś, że nie ma co robić. A w rzeczywistości to Ciebie jest wszędzie pełno, masz zdanie na każdy temat i wywołujesz niepotrzebne dyskusje. Chyba czas się nad sobą zastanowić i przestać marnować czas na głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
9 marca 2015r. o 11:35
~klucz-nick napisał(a): powiedz to tym co zarabiają 1150 zł jak im na życie brakuje żeby ci dołożyli jak ktoś ma sprzęt za 20 000 tyż to go na wache stać,a biedny ma dzieci co chcieli by przyjść ale kasy nie mają ,zabłyśnij inteligencją i zrozum że staram się tych skromniejszych bronić ,ale ty nie rozumiesz i nie tylko ty nie rozumiesz.Zmoderowano 08.03.2015 godz.17:23 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

Przed czym bronisz tych skromniejszych?? przed tym żeby poszli za darmo na imprezę??
a ci skromniejsi wybrali cie na swojego przedstawiciela?? pytałeś ich czy potrzebują twojej "obrony " ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 marca 2015r. o 12:33
k1p napisał(a): ~klucz-nick, rzucasz się do wszystkich i o wszystko, znajdujesz problemy tam, gdzie ich nie ma. .
od razu widać że oglądasz TV. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sr85 niezalogowany
9 marca 2015r. o 13:04
WSZYSTKO FAJNIE ALE CZEGO SIĘ WSTYDZĄ I DALI ZDJĘCIE ZE LWÓWKA?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
9 marca 2015r. o 13:09
"Kluczniku", doj.... teraz jak dzik w sosnę.
Nie mam więcej argumentów i kończę dyskusję prowadzącą donikąd.

Wracając do tematu, kiedy była pierwsza edycja tej imprezy? Rok temu? Byłam chyba dwa lata temu na podobnej z nazwy na ul. Lubańskiej. Czy wtedy nie była pierwsza jej część?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 marca 2015r. o 14:15
K1 ,I edycja była rok temu , na ul.Modłowej.
Było troszke atrakcji i całkiem duzo osób ,pogoda dopisała i jak na I edycje to wyszło im bardzo fajnie.
Łap dwie poglądowe moje foty :)[img=1425906859_6k4rdxo.jpg]



Dopisane 09.03.2015r. o godz. 14:15:

Dziwi tylko fakt (tak jak ktoś wspomniał) dlaczego w temacie nie ma jakis fotek z zeszłego roku ,tylko wrzucane w temacie foto w ogóle nie jest z tej imprezy :([img=1425906942_45b4r5p.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
9 marca 2015r. o 14:43
No to znaczy, że przegapiłam. Mylą mi się te imprezy. Jeszcze coś pod Tesco było, chyba też dwa lata temu.
Hemi, mam coś dla Ciebie z tamtego spotkania:


Fajnie, gdyby też była hamownia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.