Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Współorganizuj Bolesławieckie MOTO SHOW
~łobuz niezalogowany
8 marca 2015r. o 18:44
~klucz-nick napisał(a): powiedz to tym co zarabiają 1150 zł jak im na życie brakuje żeby ci dołożyli jak ktoś ma sprzęt za 20 000 tyż to go na wache stać,a biedny ma dzieci co chcieli by przyjść ale kasy nie mają ,zabłyśnij inteligencją i zrozum że staram się tych skromniejszych bronić ,ale ty nie rozumiesz i nie tylko ty nie rozumiesz.

Przecież wstęp jest bezpłatny. Każdy może przyjść. Jedyny wydatek to ruszyć tylek. Artykuł jest przede wszystkim do przedsiębiorców którzy chcą dać kasę i się zareklamować. A jak bronisz skromniejszych to raczej powinieneś ich zachęcić do odwiedzenia imprezy żeby mogli coś zobaczyć ciekawego i to za free.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7035
#tomciowis nieaktywny
8 marca 2015r. o 18:51
~klucz-nick napisał(a): powiedz to tym co zarabiają 1150 zł jak im na życie brakuje żeby ci dołożyli jak ktoś ma sprzęt za 20 000 tyż to go na wache stać,a biedny ma dzieci co chcieli by przyjść ale kasy nie mają ,zabłyśnij inteligencją i zrozum że staram się tych skromniejszych bronić ,ale ty nie rozumiesz i nie tylko ty nie rozumiesz.

Przecież biedny też może przyjść bo wstęp jest za free, więc o co ci chodzi (...)

Zmoderowano 08.03.2015 godz.19:37 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
8 marca 2015r. o 18:54
~klucz-nick napisał(a): powiedz to tym co zarabiają 1150 zł jak im na życie brakuje żeby ci dołożyli (...)staram się tych skromniejszych bronić

Czytam już trzeci raz artykuł i nigdzie nie widzę, żeby ktoś w nim zmuszał kogokolwiek do wpłat na imprezę. W związku z tym, wytłumacz proszę, przed czym bronisz tych "skromniejszych"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
8 marca 2015r. o 19:05
Nie liczcie, że ten typ odpisze cokolwiek mądrego.

Może zamiast marnować swój czas weź się koleś za jakąś robotę, to i budżet domowy ci się powiększy:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 2:05
Jaki nr KRS ma stowarzyszenie "WSPIERANIE I ORGANIZACJA INICJATYW LOKALNYCH" które jest organizatorem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 marca 2015r. o 9:05
jegomosc napisał(a): Nie liczcie, że ten typ odpisze cokolwiek mądrego.

Może zamiast marnować swój czas weź się koleś za jakąś robotę, to i budżet domowy ci się powiększy:)
ty czy ty nie umiesz czytać ?nie jestem żaden typ mam nick nadążasz?mądre żeczy pisze ,a ty je moderujesz tak czy nie?nadążasz?nie jestem twoim kolesiem,a co ja robie z moim czasem to moja sprawa,a o mój budrzet to się nie martw,martw się o siebie,gdzie jest napisane o kasie? w artykule trzeba tylko czytać ze zrozumieniem,czego tobie i innym życze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
9 marca 2015r. o 9:58
I nie zaskoczyłeś mnie - nic ciekawego w temacie nie napisałeś.

Przy okazji - ja nie moderuję twoich wpisów.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 marca 2015r. o 10:12
jegomosc napisał(a): I nie zaskoczyłeś mnie - nic ciekawego w temacie nie napisałeś.

Przy okazji - ja nie moderuję twoich wpisów.
przyjedż na swoim motocyklu, a ja przyjadę na swoim co ty na to jegowaćpan?i będzie ok :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.