Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będą protestować na A4
~ niezalogowany
20 marca 2015r. o 20:33
~F450 napisał(a): Chore palanty!!!! Kto wam każe jezdzić u takich dziadów, czy robicie to pod przymusem? Mamy podobno wolny kraj, wolny rynek. Ty jeden z drugim też możesz kupić ciężarówkę, mercedesa, jezdzić z dziećmi na zakupy do Wrocławia. Dlaczego tego nie robisz? To Ci powiem bo jedyne co potrafisz to pisać bzdury na forum,tylko w tym jesteście dobrzy a na pozostałe rzeczy to nie macie jaj. Przecież to nie wina Twojego szefa że jesteś przygłupem i nie potrafisz prowadzić własnego interesu, więc zap....j za takie pieniądze jak Ci proponują inni! A jeśli chcesz zarabiać miliony, bądz szefem sam dla siebie, i życzę wam jak najlepiej. Ja osobiście popieram protest!!!
hahaha zabawnie ujęte ale popieram gościa :) narzekacie jakby was ktoś przymuszał do jezdzenia tirami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CZARNY V8 niezalogowany
20 marca 2015r. o 20:36
Kazdego z tych DZIADTRANSOW ITD powinno tak przej. . .za to ze podcieraja sobie tylki i mordy nasza praca,a jak ktos nie jest w temacie to tu niech sie nie szczepi i nie obraza naszego zawodu.Zmiana pracy w okolicy Boleslawca to z deszczu pod rynne wiec jak kolega jeden z drugim zda na B.to moze zaskoczy o co biega-ale wątpie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2015r. o 20:44
Mało tego ,godzą sie na podstawę 1500zł po to żeby pod stołem przytulić 4 klocki ,później płacz że mała emerytura lub renta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CZARNY V8 niezalogowany
20 marca 2015r. o 20:57
Tak jak pisalem-tym protestowaniem to powinno zajac sie ITD i policja.Powinni b.wnikliwie sprawdzic karty tych pseudo kierowcow,trzezwosc-tak jak potraktowali rolnikow,stan tech.pojazdow,karty tych zawodowych oszustow, itp.itd.Tyle w tym temacie z mojej strony.A tak na marginesie to jeszcze troche i dojdzie do tego,ze same dziadtransy bedo jezdzily i ich rodziny.Pozdro dla zawodowcow-CZARNY V8.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BIALY WD40 niezalogowany
20 marca 2015r. o 21:00
~CZARNY V8 napisał(a): Tak jak pisalem-tym protestowaniem to powinno zajac sie ITD i policja.Powinni b.wnikliwie sprawdzic karty tych pseudo kierowcow,trzezwosc-tak jak potraktowali rolnikow,stan tech.pojazdow,karty tych zawodowych oszustow, itp.itd.Tyle w tym temacie z mojej strony.A tak na marginesie to jeszcze troche i dojdzie do tego,ze same dziadtransy bedo jezdzily i ich rodziny.Pozdro dla zawodowcow-CZARNY V8.


a ja pozdrawiam amatorow - BIALY WD40
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jacek niezalogowany
20 marca 2015r. o 22:02
Widzę ,że odkryłeś receptę na sukces. Skoro można na jednym dorobić się w rok weź w leasing 4 sztuki dorobisz się w kwartał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CZARNY V8 niezalogowany
20 marca 2015r. o 22:53
Synom i najblizszej rodzinie DZIADTRANSOW-dziekujemy.Parchy matury porobcie najpierw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F450 niezalogowany
20 marca 2015r. o 22:57
~CZARNY V8 napisał(a): Kazdego z tych DZIADTRANSOW ITD powinno tak przej. . .za to ze podcieraja sobie tylki i mordy nasza praca,a jak ktos nie jest w temacie to tu niech sie nie szczepi i nie obraza naszego zawodu.Zmiana pracy w okolicy Boleslawca to z deszczu pod rynne wiec jak kolega jeden z drugim zda na B.to moze zaskoczy o co biega-ale wątpie.


Widzisz tak się składa że ja akurat wiem o co chodzi w tym temacie i powiem Ci wprost że życzę Ci żeby ciebie tak prze krec ..... wszystko co jest możliwe!!!! Jak można być takim bydlakiem żeby wyzywać w ten sposób człowieka który zapierd.... i główkuje żeby Ci chamie dać pracę, po to żeby Twoja rodzina miała co do gara włożyć!!!! To nie Twój pracodawca Cię okrada ale Twoje państwo!!! Do tej Twojej podstawy 1500 twój pracodawca musi dołożyć 1000 dla złodziei z Wiejskiej. Ty dostajesz wypłatę co miesiąc, a ten Twój niedobry pracodawca za wykonaną usługę dopiero za 3 miesiące bo takie mamy prawo w tym chorym państwie, gdzie musi odprowadzić podatki i vat do końca danego miesiąca, dochodzą opłaty za drogi i inne. Co Ty myślisz że ktoś się podzieli z Tobą dochodem firmy po 50%? bo Ty jesteś kierowca, który jeszcze patrzy jak tu paliwo spuścić. A skoro chcesz zarabiać jak w Niemczech to wypier.... do Niemiec. Dostaniesz tyle co byś zarobił u polaka ,ale będziesz chwalił bo to będzie w euro.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.