Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będą protestować na A4
~CZARNY V8 niezalogowany
20 marca 2015r. o 23:15
Dziad dziada pogania a synki brawo bija aby tatus im zycie ulepszyl i oplacil to i owo a my mamy zap. . . na to?Dziekuje wypisuje sie z tego.A ciebie gosciu raczej nie pozdrawiam,bo nie ma o czym gadac.Moze barany obudzicie sie jak bedziecie zap. . .po zakupy do glownych magazynow,bo nie bedzie komu tego gow. . .dowizc do sklepu. Pomysl za nim cos napiszesz DZIADTRANSIE,oby was policja tam przetasowala na tej A4.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przedsiębiorca niezalogowany
20 marca 2015r. o 23:21
Święte słowa. AMEN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2015r. o 23:36
F450 bo się zaraz rozkleję, ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2015r. o 1:53
~CZARNY V8 napisał(a): Dziad dziada pogania a synki brawo bija aby tatus im zycie ulepszyl i oplacil to i owo a my mamy zap. . . na to?Dziekuje wypisuje sie z tego.A ciebie gosciu raczej nie pozdrawiam,bo nie ma o czym gadac.Moze barany obudzicie sie jak bedziecie zap. . .po zakupy do glownych magazynow,bo nie bedzie komu tego gow. . .dowizc do sklepu. Pomysl za nim cos napiszesz DZIADTRANSIE,oby was policja tam przetasowala na tej A4.


Skoro pracodawcę wyzywasz od dziadów to kim Ty jesteś????? Arystokrata za 1500 zł miesięcznie???? Nie musisz mnie pozdrawiać bo Twoje pozdrowienia mam w d..... Budzić też się nie mam zamiaru bo mnie akurat ten problem nie dotyczy, nie moja branża!!! Stwierdzam obiektywnie co jest na rzeczy. A to że tak bardzo zło życzysz to efekt Twojej zawiści że ktoś ma!!!! Nikt nie jest winny temu że jesteś ograniczony umysłowo i nie masz pomysłu na swój interes. Zle Ci zmień firmę!!! Na zachodzie dojeżdżają do pracy nawet po 100 km jak chcą zarobić. Ale komunistyczne korzenie nie pozwalają ci na to, bo według Ciebie to czy się stoi czy się leży to i tak mi się należy. Jeszcze bardzo istotna sprawa, jeżeli już na kogoś zap...... to SAM NA SIEBIE! jeśli nie pasuje praca u prywaciarza to pod kościół, może więcej nazbierasz. I jeśli masz do kogoś pretensje to miej tylko do swojej głupoty i bezradności NIKT CI NIE ZABRANIA PROWADZIĆ BIZNESU! A za swoje życiowe niepowodzenia nie obwiniaj swojego pracodawcę tyle w tym temacie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2015r. o 8:17
nikt Was nie zmusza do jezdzenia!!! wolny rynek jest to proszę bardzo kupić sobie samochód i kręcić swoje lody! zaryzykowac się boicie i tylko płóaczecie ! właściciele firm zaryzykowali i mają ( nie jeden poległ) . Nie rozumiem tych żali!!! w porównaniu do innych zawodów źle nie macie! Pytam , czy ktoś jest zmuszany do jazdy??? a jak się godzicie za grosze jezdzić (jak twierdzicie) to sami sobie jesteście winni!!! następni wielce pokrzywdzenie po rolnikach i frankowiczach , nie podoba się to na budowe do irlandi zap..alać! tam zarobicie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~halo niezalogowany
21 marca 2015r. o 9:45
Ale to nie kierowcy beda strajkowac tylko dziady zwane pracodawcami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paw niezalogowany
21 marca 2015r. o 10:58
Jak zwykle masło czy margaryn. Jedni i drudzy poszkodowani. jeżdże u niemca i nie narzekam. jeździłem u polaka i zawsze problem ze wszystkim> ze zjazdami na weekend, z wypłatami i z autami. Raz kobitka z banku zadzwoniła do mnie z ofertą kredytową na 30tyś zł. a ja do niej że mam niskie zarobki 1500 zł a ona do mnie że bank zdaje sobie sprawę ile zarabia faktycznie kierowca.każdy wie i nikt nic nie robi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 marca 2015r. o 11:50
~F450 napisał(a):
~CZARNY V8 napisał(a): Kazdego z tych DZIADTRANSOW ITD powinno tak przej. . .za to ze podcieraja sobie tylki i mordy nasza praca,a jak ktos nie jest w temacie to tu niech sie nie szczepi i nie obraza naszego zawodu.Zmiana pracy w okolicy Boleslawca to z deszczu pod rynne wiec jak kolega jeden z drugim zda na B.to moze zaskoczy o co biega-ale wątpie.


Widzisz tak się składa że ja akurat wiem o co chodzi w tym temacie i powiem Ci wprost że życzę Ci żeby ciebie tak prze krec ..... wszystko co jest możliwe!!!! Jak można być takim bydlakiem żeby wyzywać w ten sposób człowieka który zapierd.... i główkuje żeby Ci chamie dać pracę, po to żeby Twoja rodzina miała co do gara włożyć!!!! To nie Twój pracodawca Cię okrada ale Twoje państwo!!! Do tej Twojej podstawy 1500 twój pracodawca musi dołożyć 1000 dla złodziei z Wiejskiej. Ty dostajesz wypłatę co miesiąc, a ten Twój niedobry pracodawca za wykonaną usługę dopiero za 3 miesiące bo takie mamy prawo w tym chorym państwie, gdzie musi odprowadzić podatki i vat do końca danego miesiąca, dochodzą opłaty za drogi i inne. Co Ty myślisz że ktoś się podzieli z Tobą dochodem firmy po 50%? bo Ty jesteś kierowca, który jeszcze patrzy jak tu paliwo spuścić. A skoro chcesz zarabiać jak w Niemczech to wypier.... do Niemiec. Dostaniesz tyle co byś zarobił u polaka ,ale będziesz chwalił bo to będzie w euro.
nie matol kolego, niemiecki pracodawca na pracownika przeznacza 2/3 dochodu,a polski pochwal się 1/4 tylko oczu tu nie mydlij podatkami bo podatki wszyscy płacą ,a tak na marginesie to przegracie protest ,za 2 lub 3 mies będziesz płacił 6500 zł kierowcy i wszystkie weekendy w domu bo cię nie będzie stać za wekend zapłacić,i albo padniesz albo kasa,zobaczymy ile was dziadów przetrwa,życze wam plajty. :P na protest jade zagłuszać was dziady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.