Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będą protestować na A4
~klucz-nick niezalogowany
21 marca 2015r. o 12:22
~ napisał(a): nikt Was nie zmusza do jezdzenia!!! wolny rynek jest to proszę bardzo kupić sobie samochód i kręcić swoje lody! zaryzykowac się boicie i tylko płóaczecie ! właściciele firm zaryzykowali i mają ( nie jeden poległ) . Nie rozumiem tych żali!!! w porównaniu do innych zawodów źle nie macie! Pytam , czy ktoś jest zmuszany do jazdy??? a jak się godzicie za grosze jezdzić (jak twierdzicie) to sami sobie jesteście winni!!! następni wielce pokrzywdzenie po rolnikach i frankowiczach , nie podoba się to na budowe do irlandi zap..alać! tam zarobicie
co ty p-i-e-r-d-o-l-i-s-z błażnie,kierowca mies 500 g w aucie tj 8 zł za godz,na budowie 180 g za 2200 euro,burdel masz w głowie,ale jak przegrasz to pojezdzisz u tatusia za 4000 to ci się przejaśni we łbie. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
21 marca 2015r. o 15:52
~klucz-nick napisał(a):
~F450 napisał(a):
~CZARNY V8 napisał(a): Kazdego z tych DZIADTRANSOW ITD powinno tak przej. . .za to ze podcieraja sobie tylki i mordy nasza praca,a jak ktos nie jest w temacie to tu niech sie nie szczepi i nie obraza naszego zawodu.Zmiana pracy w okolicy Boleslawca to z deszczu pod rynne wiec jak kolega jeden z drugim zda na B.to moze zaskoczy o co biega-ale wątpie.


Widzisz tak się składa że ja akurat wiem o co chodzi w tym temacie i powiem Ci wprost że życzę Ci żeby ciebie tak prze krec ..... wszystko co jest możliwe!!!! Jak można być takim bydlakiem żeby wyzywać w ten sposób człowieka który zapierd.... i główkuje żeby Ci chamie dać pracę, po to żeby Twoja rodzina miała co do gara włożyć!!!! To nie Twój pracodawca Cię okrada ale Twoje państwo!!! Do tej Twojej podstawy 1500 twój pracodawca musi dołożyć 1000 dla złodziei z Wiejskiej. Ty dostajesz wypłatę co miesiąc, a ten Twój niedobry pracodawca za wykonaną usługę dopiero za 3 miesiące bo takie mamy prawo w tym chorym państwie, gdzie musi odprowadzić podatki i vat do końca danego miesiąca, dochodzą opłaty za drogi i inne. Co Ty myślisz że ktoś się podzieli z Tobą dochodem firmy po 50%? bo Ty jesteś kierowca, który jeszcze patrzy jak tu paliwo spuścić. A skoro chcesz zarabiać jak w Niemczech to wypier.... do Niemiec. Dostaniesz tyle co byś zarobił u polaka ,ale będziesz chwalił bo to będzie w euro.
nie matol kolego, niemiecki pracodawca na pracownika przeznacza 2/3 dochodu,a polski pochwal się 1/4 tylko oczu tu nie mydlij podatkami bo podatki wszyscy płacą ,a tak na marginesie to przegracie protest ,za 2 lub 3 mies będziesz płacił 6500 zł kierowcy i wszystkie weekendy w domu bo cię nie będzie stać za wekend zapłacić,i albo padniesz albo kasa,zobaczymy ile was dziadów przetrwa,życze wam plajty. :P na protest jade zagłuszać was dziady.


6500zł to masz na myśli netto czy brutto ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CZARNY V8 niezalogowany
21 marca 2015r. o 18:22
Czasy dorabiania sie za maslo i margaryne minely.bronicie swych pseudo racji,prawda jest taka,ze Niemcy potrafia bronic swoj rynek pracy i swietnie im to wychodzi,a was DZIADTRANSY na najmniejszy gesy nie stac aby dobrego kierowce zatrzymac w firmie.Ja osobiscie nie musze sie znizac do waszego juz b.niskiego poziomu,nie obrazam was i waszych rodzin po prostu od paru ladnych lat pracuje we WROCLAWIU w jednej z tamtejszych firm i mam na to co wy tu pie. . . serdecznie wyj. . .Nie mam tu problemu z wyplata na czas itp. itd.Dzaitransy padniecie na ryj predzej czy pozniej.bo brak wam jaj do krecenia biznesu w dzisiejszych czasach,wasze mniemanie o sobie i o waszej firmie przerasta was na wskros.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
22 marca 2015r. o 15:19
już tu jeden taki dziad trans jest 5 aut na krzyż i rok zamyka kwotą 2 000 000zł i pierniczy że się nie opłaca chyba zamknie,a dla ciebie kierowco dalej podwyżki niema,mali słabi padną,albo zaczną płacić albo na dno,ja zawsze mogę pójść do niemca tam zarobie 8 000 zł bez łachy dziady,czekam na wasz koniec. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F450 niezalogowany
23 marca 2015r. o 11:02
~klucz-nick napisał(a): już tu jeden taki dziad trans jest 5 aut na krzyż i rok zamyka kwotą 2 000 000zł i pierniczy że się nie opłaca chyba zamknie,a dla ciebie kierowco dalej podwyżki niema,mali słabi padną,albo zaczną płacić albo na dno,ja zawsze mogę pójść do niemca tam zarobie 8 000 zł bez łachy dziady,czekam na wasz koniec. :P


Tylko musisz zdawać sobie sprawę z tego że niemiec ...a nie zatrudni!!!!! Bo skoro jeden na 5 autach w ciągu roku zarobił 2 000 000 to 2000000 : 5 = 400000 z jednego samochodu zakładając że w miarę za dobry zestaw którym można pojezdzić kilka lat trzeba zapłacić 300000 tyś to w tym przypadku jeszcze 100000 zostaje na czysto to jest 8300 miesięcznie. Więc auto spłaca się w ciągu roku a następne lata masz czyściocha to wychodzi jakieś 33 tyś miesięcznie TYLKO SKOŃCZONY DEBIL TEGO NIE WYKORZYSTA! Tak że jeśli w dalszym ciągu chcesz iść do niemca to jesteś głupi!!! I już masz u niemca drogę zablokowaną!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 marca 2015r. o 11:22
pozwolisz że ja zadecyduje u kogo i za ile będe pracował ,a zadnej drogi zamknietej nie mam ,mam staż znam jezyk nie ma problemu,ty widze masz problem ,co kierowców ci brakuje? :P mój post to aluzja,ty masz chyba bul dupy skoro go analizujesz,napisz jaką firme reprezentujesz f450 to będe ją omijał,no odwagi :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
23 marca 2015r. o 13:16
przecież wypowiedzi klucz- nicka i czarnego V8 to tylko prowokacje , przeciez te 2 000 000 zł to nie dochód roczny z 5 aut a czarny V6 niech sie zdecyduje czy od kilku lat pracuje we Wrocławiu czy jak we wczesniejszych postach z tego roku pisał że pracował od lipca do października w RTG czy nastepny post ze jak nic nie znajdzie to do helmuta ucieka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 20:00
~klucz-nick napisał(a): pozwolisz że ja zadecyduje u kogo i za ile będe pracował ,a zadnej drogi zamknietej nie mam ,mam staż znam jezyk nie ma problemu,ty widze masz problem ,co kierowców ci brakuje? :P mój post to aluzja,ty masz chyba bul dupy skoro go analizujesz,napisz jaką firme reprezentujesz f450 to będe ją omijał,no odwagi :P


Aluzja??? poczytaj co wypisywałeś na poprzednich stronach! A mojej firmy nie musisz omijać, ja zatrudniam ludzi inteligentnych więc dla ciebie miejsca i tak nie mam!!!! Jeszcze dla ścisłości NIE JESTEM ZAWIĄZANY BRANŻĄ TRANSPORTOWĄ TYLKO BUDOWLANĄ!!! Ale jak czytam te twoje filozofie i innych wybitnych kierowców,to wiem czemu w Polsce jest taka zapaść. Ja ci wyliczyłem ile można zarobić, a ty dalej że możesz pracować tu czy tam,więc do kogo masz pretensje że jesteś nierozgarnięty. Co do problemów z bólem dupy w przeciwieństwie do ciebie nie mam, nie interesuje mnie co robisz po parkingach w tej swojej kabinie, ale jak badasz grunt to to w tym przypadku pudło! Musisz dalej się obracać w znajomych ci miejscach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza