Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Inwentaryzacja czy inwigilacja?

~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 20:40
Emem ja pale węglem legalnym produktem przeznaczonym do spalania w kotłach majacych wszystkie potrzebne kwity, sam kociołek też posiada dokumentację. Wypraszam sobie nazywania mnie trucicielem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 marca 2015r. o 20:46
~ napisał(a): Emem ja pale węglem legalnym produktem przeznaczonym do spalania w kotłach majacych wszystkie potrzebne kwity, sam kociołek też posiada dokumentację. Wypraszam sobie nazywania mnie trucicielem.


O tym wlasnie mowa... polskie przepisy pozwalaja na palenie mialem i mulem, ktorym sie opalac nie powinno. I o to jest ta cala walka, zeby zmienic przepisy, aby wymagaly opalu dobrej jakosci oraz kociolkow spelniajacych normy.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 20:50
emem napisał(a):
~ napisał(a): Emem ja pale węglem legalnym produktem przeznaczonym do spalania w kotłach majacych wszystkie potrzebne kwity, sam kociołek też posiada dokumentację. Wypraszam sobie nazywania mnie trucicielem.


O tym wlasnie mowa... polskie przepisy pozwalaja na palenie mialem i mulem, ktorym sie opalac nie powinno. I o to jest ta cala walka, zeby zmienic przepisy, aby wymagaly opalu dobrej jakosci oraz kociolkow spelniajacych normy.


Emem potrafisz czytac ze zrozumieniem mam kociol posiadajacy dopuszczenie do obrotu i opalam go zgodnie z instrukcją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 marca 2015r. o 21:10
Anonimie, rozumiem - przeczytaj co napisalem powyzej. Rzecz w tym, ze przepisy pozwalaja na palenie mulem i odpadami. Normy pilnie trzeba zmienic, albo przynajmniej wprowadzic mozliwosc ich podnoszenia na wybranych obszarach miast.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 21:15
emem w krakowie oczadział,wracaj do b-ca tu niema tego problemu,wiatraki przy granicy przewietrzają b-c ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 marca 2015r. o 21:27
~ napisał(a): emem w krakowie oczadział,wracaj do b-ca tu niema tego problemu,wiatraki przy granicy przewietrzają b-c ;)


Niestety smog jest tez i w Bolcu..

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 marca 2015r. o 22:02
emem napisał(a): Akurat to jest dobry krok burmistrza Nowogrodzca - w Polsce sami sie trujemy na kazdym kroku.
Im szybciej zrodla niskiej emisji zostana wyeliminowane tym lepiej dla nas.
A zeby je zlikwidowac to trzeba najpierw poznac ile tego jest i ile potrzeba pieniedzy na wymiane.

Mam nadzieje, ze to bedzie pierwszy krok w kierunku znacznego ograniczenia zrodel niskiej emisji (i odzyskania swiezego i zdrowego powietrza).

Pozdr,
emem


Panie Marcinie -- mimo szacunku do Pana uważam że bardzo Pan mija się z rzeczywistością.

W Polsce sposób ogrzewania domów związny jest ściśle z poziomem życia Polaków.
Jak jest każdy wie.To nie za wola palić węglem , to nie zła wola kupować najtańsze produkty żywnościowe .To nie zła wola ubierać się w szmateksach.
To prawdziwy obraz poziomu życia większości Polaków.

Do tego pamiętam jak sam bylem namawiany na zastosowanie ekologicznej formy ogrzewania domu.
Bardzo szybko zostałem z niej wyleczony .

Najpierw nałożono akcyzy na wszystkie nośniki energii / prąd , gaz , paliwa / potem wywindowano ceny i dodano różne cwane dodatki / jak przesyłowe itp /

Każde przyłącze mediów do gospodarstwa domowego to całkowite uzależnienie od kaprysu urzędników.
Gdy wszyscy przejdą na ekologiczne Ogrzewanie ceny pójdą dalej w górę .
Wtedy propaganda zwróci się do narodu -- " OSZCZĘDZAJCIE ENERGIĘ "

KAŻDA OSZCZĘDNOŚĆ POCIĄGNIE ZA SOBĄ NASTĘPNE PODWYŻKI CEN -- BO " POTWÓR JEST NIENASYCONY "[img=1427832146_wykpsf2.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 marca 2015r. o 22:54
A ten żałosny lokalny politykierek, wykopany przez wyboców na aut, znowu zaczyna swoje nudne pierdzielenie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.