Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Władysław Bartoszewski nie żyje
211
skorn
4 maja 2015r. o 23:46
Jak Urban napisze, że trawa jest zielona a niebo błękitne, to też będziesz polemizował? Czasem można dojśc do jednakowych wniosków z dwóch przeciwnych punktów wyjścia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 23:55
Właśnie tak Skornie. Gdy Urban lub urbanopodobni piszą, że trawa jest zielona, zaczynam mieć wątpliwości, co do jej koloru i zastanawiam się dlaczego właśnie w danym czasie i danej publikacji nie napisali, że trawa bywa także przybrązowiona, podeptana, podgniła itp... Jakbyś się pytał, to takie zastanawianie nazywa się refleksją. Żydokomuchy na tronach władzy lub będący ich orędownikami nic nie robią po prostu. Wszędzie mają albo biznes, albo swój interes polityczny. I bynajmniej nie jest to moje spaczenie. Nauczył mnie tego obserwowany przeze mnie proces zwany życiem... Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 maja 2015r. o 5:10
Antosiu :) Już dawno prosiłem Cię :) Jak mam Ci postawić to wiadro kawy , skoro nie mogę Ci wysłać wiadomości prywatnej ?

Ja komunista z przekonania, z żydokomuną zawsze i wszędzie do ukupczynej śmierci, bić się będę.

Preczzżydowskimkapitalizmem :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 6:23
Pannazdzieckiem napisał(a):

Preczzżydowskimkapitalizmem :)


Proszę o zamknięcie tematu...... Bo niektórym rozum odejmuje z nienawiści i nawet w takim temacie muszą ględzić swoje głupoty...... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
5 maja 2015r. o 7:42
Ten jest kanalią,kto drugiego nazywa kanalią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 8:11
Bolecnauta, a rankiem to jeszcze mózg ci nie działa? Palnąłeś Złotą Myśl na poziomie ucznia z I klasy SP i pewnie dumny teraz jesteś ze swej inteligencji :) Skoro ci to pomoże przeżyć kolejny dzień, niech tam... Może jednak - kontynuując swoje fascynujące rozumowanie - napiszesz teraz, kim jest osoba nazywająca innych matołami, motłochem czy ochrzczonymi dziwny czlowiek mi?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2015r. o 8:17
Ej, Panna, zapraszasz, to Ty podaj jakąś możliwość kontaktu :) Odezwę się wówczas. A tak w ogóle to dobrego dnia życzę :). Tobie oraz wszem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 maja 2015r. o 8:24
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

Preczzżydowskimkapitalizmem :)


Proszę o zamknięcie tematu...... Bo niektórym rozum odejmuje z nienawiści i nawet w takim temacie muszą ględzić swoje głupoty...... :>


Chłopcze , albo Dziewczynko ... zgadzam się . Temat należy zamknąć. Nie będę denata kanalią nazywał , bo mi osobiście nic złego nie zrobił , ale słucham Mądrych Ludzi. Jeśli Antoś twierdzi , że kanalia , to kanalia i tyle. Zaś jeśli chodzi o żydowski kapitalizm , to odsyłam Cię do mojej ulubionej książki ( zaraz po Bułhakowie ma się rozumieć ) Doktryna szoku pani Naomi Klein. Dowiesz się tam jak żydostwo okrada społeczeństwa całego świata. Zawsze możesz sobie przeczytać jeszcze " Wolny wybór " Friedmana i posłuchać tego ...a Bernanke , co zgubił osiemset miliardów dolarów w funduszach europejskich. A wiesz jak się nazywa prezio BRM ? Nie musisz , to też żyd. A wiesz co to jest BRM , albo FED ?

No, to jak się dowiesz to pogadamy :)

Miłego :)


Dopisane 05.05.2015r. o godz. 08:24:

698201967 zawsze do usług :)

Miłego :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.