Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Władysław Bartoszewski nie żyje
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 maja 2015r. o 17:14
Skornik ironizował Panowie. Nawet Urbanowi zdarza się czasami prawdę napisać :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 17:43
~ napisał(a): Skorn po kryjomu czytuje NIE, wyborczą pewnie też, heheh


on czytać nie umie o co go posądzasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jarosław niezalogowany
4 maja 2015r. o 21:27
~ napisał(a): A można, można Kazimierzu... Człowiek swoim życiem "pracuje" na swoją opinię u innych i to, że umiera nie czyni kanalii aniołem. A W. Bartoszewski (moim zdaniem) kanalią był wielką i taka opinia o nim pozostanie u bardzo wielu ludzi. Nie pomoże mu nawet pochówek w Alei Zasłużonych na Powązkach... Ciekawe zresztą, gdzie tam są kwatery dla Żydów? Bo jeśli zrobią temu zmarłemu pochówek chrześcijański, wielu będzie się zastanawiało, czy aby "władza" nie grzebie "w imię wyborów prezydenckich" pustej trumny, gdy faktycznie doczesne szczątki pochowane zostały wcześniej na jakimś kirkucie... Ta baaardzo późna data pogrzebu (pomiędzy zgonem a państwową ceremonią pochówku) jest bardzo zastanawiająca...

Anonimie jesteś pisowskim bydlakiem i pochowany powinieneś być w szambie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 22:20
I git Jarosławie, może być i w szambie :) Skoro ktoś może mieć jednocześnie grób i na kirkucie, i na cmentarzu katolickim, to ja mogę mieć w szambie... Ważnym jest dla mnie, by jakieś kanalie nie wpasowywały się w role Tych, Których groby są gdzieś w... powietrzu... Dla Których "trumną był piec krematorium, z powietrza przejrzyste wieka i dym, z żywego człowieka, wywiany kominem historii..." I nie nazywaj mnie jednak pisowcem (chociaż to żadna skaza, a wręcz zaszczyt), bo tu się grubo mylisz wybitny inteligencie. Poglądy mam jakie mam i to moja sprawa. Sprzedawczyków i krętaczy z PO czy komuchów w stylu RP-PSL-SLD nigdy jednak nie popierałem, nie popieram i nie poprę. Podobnie, jak opętanych antypolskością wyznawców tych partyjnych ruchów. Ze zmarłym WB włącznie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 maja 2015r. o 22:40
~ napisał(a): I git Jarosławie, może być i w szambie :) Skoro ktoś może mieć jednocześnie grób i na kirkucie, i na cmentarzu katolickim, to ja mogę mieć w szambie... Ważnym jest dla mnie, by jakieś kanalie nie wpasowywały się w role Tych, Których groby są gdzieś w... powietrzu... Dla Których "trumną był piec krematorium, z powietrza przejrzyste wieka i dym, z żywego człowieka, wywiany kominem historii..." I nie nazywaj mnie jednak pisowcem (chociaż to żadna skaza, a wręcz zaszczyt), bo tu się grubo mylisz wybitny inteligencie. Poglądy mam jakie mam i to moja sprawa. Sprzedawczyków i krętaczy z PO czy komuchów w stylu RP-PSL-SLD nigdy jednak nie popierałem, nie popieram i nie poprę. Podobnie, jak opętanych antypolskością wyznawców tych partyjnych ruchów. Ze zmarłym WB włącznie...


Antek , czy mógłbym Ci piwo postawić , albo wiadro kawy ? :) Uwielbiam Mądrych Ludzi :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 22:49
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wladyslaw-bartoszewski-bartman-zyd-kolaborant-zdrajca-2013-09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 maja 2015r. o 22:53
~ napisał(a): No, Skorn, poniosło Cię zupełnie... Urban to piarowski bliźniak Bartoszewskiego w ogłupianiu oraz lżeniu Polski i Polaków. Różni ich to, że Urban jeszcze żyje, a ten drugi jest już w smudze cienia... Ani to autorytety, ani moraliści, ani ludzie godni zaszczytów. Świadomie skłócali ze sobą Polaków. I tych maluczkich i tych z "elyt". Świadomie też bogacili się w mamonę dzięki politycznym układom i swojej politycznej pozycji quasi Stańczyków, czy pseudo autorytetów. Oboje winni pójść w niepamięć. Że jest inaczej, to tylko źle świadczy o naszych czasach i o nas wszystkich...


Chodziło mi o wydźwięk artykułu, a nie o to, kto go napisał. Poza tym to nie Urban jest jego autorem. Równie dobrze mógłby pojawić sie na jakimś portalu prawicowym i też bym go wkleił.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 maja 2015r. o 23:20
Jasne, że tak Panno... Kawę uwielbiam :) Jakby co, to wstępnie umówieni jesteśmy :) Bo lubię popijać kawę w towarzystwie ludzi myślących... Daj więc jakiś namiar priv, to się zgadamy... A do Skorna... hmm, Przyjacielu. Wszystko, co śmierdzi Urbanem nie jest dobre, a wręcz złe. Podobnie jest z GW. Tam wsio zalatuje żydokomuną. Nawet prognoza pogody i wyniki sportowe... Niby obiektywne, a jednak jadą macą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza