Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie woleli Komorowskiego
~pinochet niezalogowany
26 maja 2015r. o 19:50
~~przekaż dalej napisał(a): LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY
Gdybym był żydowskim okupantem z podszywającymi się pod Polaków agentami ze zmienionymi nazwiskami i chciał zniszczyć naród polski, to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem. Podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, przyznawal podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym setki nowych radarów oraz wzmacniałbym inwigilację obywateli. Likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp. Oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski. Wyśmiewałbym polskie wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony. Zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, tak aby nie mogli się temu sprzeciwiać. Llikwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów itd. Obejrzyj się wokoło - w Polsce trwa cicha wojna która dotychczas zmusila do uchodźstwa przeszło 3 milionową rzeszę Polaków! To właśnie tym sposobem naród polski poddawany jest z premedytacją DEPOPULACJI ! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to chociaz raz pod jakimś artykułem
. . ..stadiony,baseny i fontanny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janusz niezalogowany
26 maja 2015r. o 20:17
....widać już jak Narodowy Bolesławiec dobiera się do bolec.info. Bo jak inaczej wytłumaczyć tą paranoję. Większość w Bolesławcu głosowała na Komorowskiego a tutaj prawie 90% mu dowala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 maja 2015r. o 22:08
90% to i tak mało jak na takiego szkodnika.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2015r. o 22:54
Gmina Warta Bolesławiecka Gromadka oraz Nowogrodziec głosowała na Andrzeja Dud e chwała Wam za to.A mieszkańcy Ocic i Brzeznika zaslugują na złoty medal.BRAWO!.Nieźle spisali się też mieszkańcy Bożejowic Rakowic i Otoku.Mam nadzieję ,że w wyborach parlamentarnych cała Gmina Bolesławiec dojrzeje politycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 maja 2015r. o 7:38
~~przekaż dalej napisał(a): LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY
Gdybym był żydowskim okupantem z podszywającymi się pod Polaków agentami ze zmienionymi nazwiskami i chciał zniszczyć naród polski, to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem. Podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, przyznawal podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym setki nowych radarów oraz wzmacniałbym inwigilację obywateli. Likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp. Oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski. Wyśmiewałbym polskie wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony. Zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, tak aby nie mogli się temu sprzeciwiać. Llikwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów itd. Obejrzyj się wokoło - w Polsce trwa cicha wojna która dotychczas zmusila do uchodźstwa przeszło 3 milionową rzeszę Polaków! To właśnie tym sposobem naród polski poddawany jest z premedytacją DEPOPULACJI ! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to chociaz raz pod jakimś artykułem


Amen.

Na koniec " przerwanej dekady " było 42 mln Narodu , dzisiaj to 37 mln , a Klub Rzymski , odnoga Bilderbergów zaplanował sobie 15 mln. Jeśli chcesz ze mną polemizować Skaucie , to spróbuj mi udowodnić logicznie , że to jest rozwój , a nie regres .

Trzeba się mobilizować Drodzy Państwo :) i ostatecznie pogonić " bandę czworga " przy okazji jesiennych wyborów .

Miłego Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 7:43
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~przekaż dalej napisał(a): LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY
Gdybym był żydowskim okupantem z podszywającymi się pod Polaków agentami ze zmienionymi nazwiskami i chciał zniszczyć naród polski, to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem. Podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, przyznawal podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym setki nowych radarów oraz wzmacniałbym inwigilację obywateli. Likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp. Oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski. Wyśmiewałbym polskie wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony. Zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, tak aby nie mogli się temu sprzeciwiać. Llikwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów itd. Obejrzyj się wokoło - w Polsce trwa cicha wojna która dotychczas zmusila do uchodźstwa przeszło 3 milionową rzeszę Polaków! To właśnie tym sposobem naród polski poddawany jest z premedytacją DEPOPULACJI ! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to chociaz raz pod jakimś artykułem


Amen.

Na koniec " przerwanej dekady " było 42 mln Narodu , dzisiaj to 37 mln , a Klub Rzymski , odnoga Bilderbergów zaplanował sobie 15 mln. Jeśli chcesz ze mną polemizować Skaucie , to spróbuj mi udowodnić logicznie , że to jest rozwój , a nie regres .

Trzeba się mobilizować Drodzy Państwo :) i ostatecznie pogonić " bandę czworga " przy okazji jesiennych wyborów .

Miłego Wam życzę :)


panna ja się z tobą na prawdę na browca muszę umówić myślałem że jestem osamotniony w swoich poglądach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agent xl niezalogowany
27 maja 2015r. o 8:36
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~przekaż dalej napisał(a): LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY
Gdybym był żydowskim okupantem z podszywającymi się pod Polaków agentami ze zmienionymi nazwiskami i chciał zniszczyć naród polski, to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem. Podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, przyznawal podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym setki nowych radarów oraz wzmacniałbym inwigilację obywateli. Likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp. Oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski. Wyśmiewałbym polskie wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety
do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony. Zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, tak aby nie mogli się temu sprzeciwiać. Llikwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów itd. Obejrzyj się wokoło - w Polsce trwa cicha wojna która dotychczas zmusila do uchodźstwa przeszło 3 milionową rzeszę Polaków! To właśnie tym sposobem naród polski poddawany jest z premedytacją DEPOPULACJI ! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to chociaz raz pod jakimś artykułem


Amen.

Na koniec " przerwanej dekady " było 42 mln Narodu , dzisiaj to 37 mln , a Klub Rzymski , odnoga Bilderbergów zaplanował sobie 15 mln. Jeśli chcesz ze mną polemizować Skaucie , to spróbuj mi udowodnić logicznie , że to jest rozwój , a nie regres .

Trzeba się mobilizować Drodzy Państwo :) i ostatecznie pogonić " bandę czworga " przy okazji jesiennych wyborów .

Miłego Wam życzę :)


panna ja się z tobą na prawdę na browca muszę umówić myślałem że jestem osamotniony w swoich poglądach




Bardzo dobrze powiedziane!!!!Ale propagandy ciąg dalszy , trzeba się sprężyć i nie dać manipulantom i pogonić na 4 wiatry. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TQ niezalogowany
27 maja 2015r. o 9:00
Ludzie nie głosowali na Dudę, ale przeciwko Komorowskiemu. Prezydent Duda jest tylko wynikiem niechęci do jego gburowatości Komorowskiego. Gdyby nie przeciwnicy Komoruskiego, to Duda miałby pewnie z 20-35% głosów. "Bo nie o to chodzi by zmieniać świnię przy korycie, tylko koryto im zabrać". Odnośnie podziału na Polskę A i B. Nie wiem, czy jeździcie na wschód Polski, ale np ja gdy tam jestem patrzę na te tereny, te domu, tych ludzi i myślę sobie, że tu jeszcze jest Polska, może i biedniej wszystko wygląda, ale ludzie pozostają ludźmi, a nie chomikami biegającymi w kołowrotkach. W tamtych ludziach jest to, co było w pokoleniu naszych rodziców, dziadków. Wiara. Myślę, że obecnie przez (w miarę) dobrobyt odsunęliśmy się od wiary. Wiem, że przez spasionych księży większość z nas już odwróciło się od kościoła. W tzw Polsce B jeszcze tego nie ma.
Ale wracając do wyborów gorzej/lepiej nie będzie - będzie tylko trochę inaczej.
Jeszcze jeden cytat niedocenianego i wyśmiewanego, mojego ulubieńca: "Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie