Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie woleli Komorowskiego
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 9:56
Byłem dwa tygodnie temu w Polsce B. Poszedłem na mszę do kościoła i co usłyszałem zamiast słowa bożego, agitację polityczną oczywiście jawne nakazywanie żeby głosować na Dudę.Obecnie mam dylemat czy nasza wiara jest prawdziwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
27 maja 2015r. o 10:12
Jeżeli na sztandarze masz Bóg Honor i Ojczyzna to dlaczego nie można łączyć kościoła z polityką?
Kościół watykański politykuje od samego założenia, prawie wszystkich królów nam wybierał a ty się teraz budzisz że kościół ci prezydenta wybiera :D

Jak ci się nie podoba to nie chodź do kościoła.
Mi się kościół nie podoba i do niego nie należę ani tam nie wchodzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolo niezalogowany
27 maja 2015r. o 10:41
~majętny Stef napisał(a): Jeżeli na sztandarze masz Bóg Honor i Ojczyzna to dlaczego nie można łączyć kościoła z polityką?
Kościół watykański politykuje od samego założenia, prawie wszystkich królów nam wybierał a ty się teraz budzisz że kościół ci prezydenta wybiera :D

Jak ci się nie podoba to nie chodź do kościoła.
Mi się kościół nie podoba i do niego nie należę ani tam nie wchodzę.


To ze się nie czujesz jako członek KK, nie znaczy że nie jesteś jego częściom. Wszyscy ochrzczeni w KK mają swoje kartoteki i nie łatwo jest się wypisać z tej sekty.
Jeszcze na koniec musisz przyprowadzić ze sobą dwóch świadków, którzy stwierdzą żeś na umyśle jest zdrowym, czy nie jesteś przypadkiem ubezwłasnowolniony.
KK to czarna mafia zbierająca haracz nie tylko na tacę, ale wyciągająca z naszej wspólnej kasy rokrocznie ponad 8 miliardów zł.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agent xl niezalogowany
27 maja 2015r. o 10:51
Znany i lubiany program ZCDCP czyli "Za chwilę dalszy ciąg programu" z niezapomnianą rolą Wojciecha Mana jako "ministra bytu" idealnie się wpasowuje w obecne zachowanie prezydenta Komorowskiego.



hahahahahahahhahhahahahahaha to tak jak by bredzisław berdził dobre :D :D :D :D :D

cyt. " Prosze państwa pieniędzy nie ma, są emeryci...........są ręciści itd." :D :D :D :D niezłe to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 11:15



Każdy kto kazał mi a Japonii wchodzić na krzesło...wyjść!!!!! :D :D
....
Kopacz poklepywała... wygramy te wybory tylko wąsy zgól !!!!!!
hahahahahahahahahah :D niezłe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 11:21
~majętny Stef napisał(a): Jeżeli na sztandarze masz Bóg Honor i Ojczyzna to dlaczego nie można łączyć kościoła z polityką?
Kościół watykański politykuje od samego założenia, prawie wszystkich królów nam wybierał a ty się teraz budzisz że kościół ci prezydenta wybiera :D

Jak ci się nie podoba to nie chodź do kościoła.
Mi się kościół nie podoba i do niego nie należę ani tam nie wchodzę.

I przez tych czarnych pedałów mam iść do piekła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
28 maja 2015r. o 10:56
vinyl,
od zawsze uważałem, i zdania w tej kwestii nadal nie zmieniłem, że prezentujesz swoją osobą jaśniejszą stronę ciemnych mocy Bolec.Info.
Ja wiem, że jestem bolesławianinem :)
Prawie od półtora roku próbuję wyjaśnić to Marcinowi Marczewskiemu oraz Katarzynie Bodzioch-Marczewskiej ;)
I zakładając, że ON jest teraz "krakowszczaninem", a ONA nadal "lwówekszczanką", nie rozumiem tego BETONU (za sjp.pl), który próbują nam wcisnąć w pięty.

PS.
Jako bolesławianin głosowałem na Dudę.
W drugiej turze.
A "spacerki", w wykonaniu skorna i chamskiego chadziara, pominę milczeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agent xl niezalogowany
28 maja 2015r. o 11:05
I choćby przyszło stu Karolaków

I każdy zjadłby trzy miski flaków

I choćby nie wiem jak się wytężał

Nie popchną Bronka – taki to ciężar

I choć popychać będzie Majchrowski

Ciągnąć Saleta i Korzeniowski

Nie dadzą rady podsadzić Bronka

Puści on tylko głośnego bąka

I choćby Holland to filmowała

Z Wajdą i Kutzem ekipa cała

Choćby Olbrychski machał szabelką

Gorzały pijąc butelkę wielką

A Penderecki wspólnie z Rubikiem

By napisali piękną muzykę

I choćby film ten zdobył Oscara

Bronek to kicha, obciach i siara”



WIERSZYK DLA WYBORCÓW KOMOROWSKIEGO :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza