Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie woleli Komorowskiego
~Kościół jest prawdziwy niezalogowany
28 maja 2015r. o 11:31
~ napisał(a): Byłem dwa tygodnie temu w Polsce B. Poszedłem na mszę do kościoła i co usłyszałem zamiast słowa bożego, agitację polityczną oczywiście jawne nakazywanie żeby głosować na Dudę.Obecnie mam dylemat czy nasza wiara jest prawdziwa.


Moja wiara katolicka jest prawdziwa!
Pytanie brzmi, w co ty właściwie wierzysz?
Kościół ma obowiązek jasno i wyraźnie wypowiadać w kwestiach wartości, wiary, moralności.. A każdy katolik głosując na ludzi, którzy poparli ustawy sprzeczne z wiarą chrześcijańską popełniał grzech. Jeśli Ksiądz nie pouczył o tym wyraźnie, miał udział w jego grzechu!
Każdy, kto głosował na PZPR, SLD, Palikota, PO, UW popełniał grzech.
PS
Oczywiście większość dzisiaj deklarując się katolikiem ma w d**ie Boga i przykazania: żyjąc na kocią łapę, zdradzając małżonka i popełniając różne inne bezeceństwa.
I tak samo jak Komorowski potrafią nawet świętokradczo przyjmować komunię.
Ale de fakto są heretykami i kiedyś straszliwie zapłacą za swoje odstępstwo (nawet jeśli w to nie wierzą).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
28 maja 2015r. o 12:08
88.199.22.***,
naprawdę uważasz, że ksiądz jest "Księdzem" ?
Pytam z ciekawości.
I nie ma to nic wspólnego z tym, w którego Boga wierzysz.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 12:35
Możesz przetłumaczyć na polski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poczytajcie sobie P niezalogowany
28 maja 2015r. o 12:51
madziula13 napisał(a): Tak wolałam Komorowskiego, bo teraz czeka nas powrót do średniowiecza ,rządy sukienkowych i ojca Tadeusza oraz afery za aferom szukanie katastrof zamachów i nie wiadomo jeszcze czego . Nie było dobrze za Komorowskiego ale przynajmniej spokojnie teraz dopiero się zacznie i obym się myliła mam nadzieję że nie rozpętają III wojny światowej z Ruskimi .


Nic nie wie, a dużo gada. Zarówno Partia Oszustów jak i kabarety dawały nieustanne spektakle: "Jak PiS dojdzie do władzy".
Problem w tym, że PiS już rządził - tysiąc razy lepiej niż POpaprańcy!

• Obniżka składki na ubezpieczenie rentowe potrącane z wynagrodzenia przynosząca wzrost wynagrodzenia do wypłaty ze stawki 6,5 % na:
3,5 % - od 01.07.2007r.; 1,5 % - od 01.01.2008r. Razem: 5 % Np. wynagrodzenie brutto:
1.317,00 zł - wzrost wynagrodzenia do wypłaty 65,85 zł
2.500,00 zł - wzrost wynagrodzenia do wypłaty 125,00 zł
3.500,00 zł - wzrost wynagrodzenia do wypłaty 175,00 zł
W/w składki nie mają i nie będą miały wpływu na wysokość przyszłej emerytury.
• Obniżka składki na ubezpieczenia rentowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą , opłacających za siebie składki na ubezpieczenie społeczne.
Ze stawki 6,5 % na 3,5 % od 01.07.2007r- następnie na 1,5 % od 01.01.2008r.
Ze stawki 6,5 % na 4,5 % od 01.01.2008r - łącznie o 6,5 % Np. właściciel firmy opłacający obecnie składki na ubezpieczenie społeczne w kwocie 555,49 zł płaciłby - gdyby nie w/w zmiany - więcej o 122,69 zł miesięcznie. W/w obniżki nie mają i nie będą miały wpływu na wysokość przyszłej emerytury.
• Obniżenie skali podatkowej z 19 % na 18 % i przy przesunięciu pierwszego progu podatkowego z kwoty 43.405,00 zł do 85.528,00 zł.
• Przywrócenie wypłaty przez Państwo alimentów na dzieci, których rodzic uchyla się od płacenia alimentów.
• Wprowadzenie odliczenia od podatku „Ulga na rzecz dzieci" - w wys. 1.173,70 zł za 2008r. i w wys. 1.112,04 zł za 2009r.
• Zniesienie podatku od spadków i darowizn dla Pierwszej Grupy Pokrewieństwa itp.
• Możliwość wykupu mieszkań spółdzielczych na własność za przysłowiową złotówkę. Warunkiem wykupu był brak zaległości w płatnościach czynszu. Spółdzielnie otrzymały zaległe czynsze. Członkowie Spółdzielni posiadający lokatorskie mieszkania nie zostali eksmitowani. Ze względu na małe dochody nie spłaciliby zaległości i nadal nie wykupiliby mieszkania na własność. Przypływ środków pieniężnych do Spółdzielni byłby znikomy.
Do tego:
-produkt krajowy brutto w czasie rządów PIS-u przyrastał rocznie o ponad 6%. produkcja przemysłowa o ponad 10%, inwestycje o 20%. produkcja budowlana o ponad 60%. -w okresie 2005-2007 powstało 1.2 min miejsc pracy w kraju - spadło bezrobocie z ponad 3 min osób w 2005 do około 1 min 100 tys. w 2008
- inflacja była niska ( spełniała kryteria wejścia do strefy euro), a złoty stabilny ( złoty nie przekroczył bariery 3.50 za euro), -zmniejszono deficyt finansów publicznych z około 4 proc. PKB do w 2006 do 3 proc. PKB (jedno z kryterium do przyjęcia waluty unijnej) ( Tu warto przypomnieć, że za rządów PIS Polska spełniała wszystkie kryteria przyjęcia do strefy euro. Jednak Kaczyński sensownie uznał, źe jesteśmy za słabi gospodarczo i ekonomicznie, żeby starać się o wejście do korytarza ERM2 { zamrożenie kursu złotego na dwa lata) -cena benzyny spadła z ok. 4.30 zł do 3.70 zł. -zlikwidowano podatek od spadków i darowizn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 13:19
po co to piszesz? POwcy to misie o bardzo małym rozumku za to wiecznie pustych kieszeniach- oni nigdy tego nie zrozumieją, media i tuski skutecznie wyprały mózgi tej części społeczeństwa strasząc ich co bedzie jak pis wróci do władzy- 8 lat pseudorządów i 8 lat zrzucania wszystkiego na pis, kto ma olej w głowie wie co o tym mysleć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 13:28
~Kościół jest prawdziwy napisał(a):
~ napisał(a): Byłem dwa tygodnie temu w Polsce B. Poszedłem na mszę do kościoła i co usłyszałem zamiast słowa bożego, agitację polityczną oczywiście jawne nakazywanie żeby głosować na Dudę.Obecnie mam dylemat czy nasza wiara jest prawdziwa.


Moja wiara katolicka jest prawdziwa!
Pytanie brzmi, w co ty właściwie wierzysz?
Kościół ma obowiązek jasno i wyraźnie wypowiadać w kwestiach wartości, wiary, moralności.. A każdy katolik głosując na ludzi, którzy poparli ustawy sprzeczne z wiarą chrześcijańską popełniał grzech. Jeśli Ksiądz nie pouczył o tym wyraźnie, miał udział w jego grzechu!

Każdy, kto głosował na PZPR, SLD, Palikota, PO, UW popełniał grzech.
PS
Oczywiście większość dzisiaj deklarując się katolikiem ma w d**ie Boga i przykazania: żyjąc na kocią łapę, zdradzając małżonka i popełniając różne inne bezeceństwa.
I tak samo jak Komorowski potrafią nawet świętokradczo przyjmować komunię.
Ale de fakto są heretykami i kiedyś straszliwie zapłacą za swoje odstępstwo (nawet jeśli w to nie wierzą).


Ja wierzę w Boga ale nie wierzę księżom którzy jadą jako misjonarze np do Dominikany żeby gwałcić i molestować te biedne dzieci .Jak później te dzieci mają żyć ze świadomością że były wykorzystywane seksualnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 13:31
Nie wrzucajcie księży, zakonnic, katolików do jednego wora! Zawsze się znajdzie czarna owca, która zabłądzi! Nie piętnujmy stada z powodu jednej owcy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2015r. o 13:46
~ napisał(a): Nie wrzucajcie księży, zakonnic, katolików do jednego wora! Zawsze się znajdzie czarna owca, która zabłądzi! Nie piętnujmy stada z powodu jednej owcy!!!

Człowieku naucz się liczyć jeśli jest epidemia to nie choruje jedna owca ale połowa stada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.